4 основних тлумачення сну про облисіння

Чи не бувають тільки райдужні сни, багатьох людей мучать кошмарні сни, коли в жаху прокидаєшся і намагаєшся знайти тлумачення до "пережитому". Один з великих людських страхів - понівечена зовнішність. Найчастіше сняться сни, де випадає волосся, і замість звичної шевелюри видніється дзеркально блискуча лисина. Подібні сновидіння бачать і жінки, і чоловіки. Навіть представники сильної статі бояться втратити своє волосся, хоч в житті це трапляється часто. Після побаченого цікаво дізнатися, що дійсно означає така втрата уві сні і як вона відіб'ється в реальності.

Випадання волосся у сні

Психологи стверджують, що сни - це наші яскраві і вражаючі переживання, які відбулися в зовсім недалекому минулому, але екстрасенси, езотерики запевняють, що сновидіння - портал в майбутнє, тільки в зіпсованому вигляді. Підтримується остання гіпотеза народними віруваннями. Що значить втрата волосся у сні? Чого варто очікувати в майбутньому?

Сни, пов'язані з волоссям можна умовно розділити на кілька категорій:

  • заплітати косу;
Заплітати косу уві сні
  • здорова шевелюра;
  • облисіння і лисину.

Перші дві категорії не викликають хвилювання, то небажана втрата змусить шукати тлумачення, які проллють світло на ситуацію.

Значення облисіння голови уві сні

В Інтернеті знайдеться безліч сонників різних часів і народів, які тлумачать такі сновидіння. Часом можна здивуватися великій кількості тлумачень, і тому, що вони суперечать один одному.

У що вірити - справа індивідуальна. Але не рекомендується сприймати все буквально серйозно, щоб не спровокувати емоційні розлади.

Обласна уві сні на голові

Існують основні тлумачення плішини:

  1. Лисий незнайомець - виверти зловмисників.
  2. Лиса жінка - дружина з характером мегери.
  3. Лисі малюки - щастя в родині.
  4. Власна лисину - втрати.

Сонник для жінок

Лисина на своїй голові для дівчини означає нещире пропозицію побратися. Якщо сниться лисий незнайомець, то в реальності з'являться шахраї, які істотно зашкодять бізнесу або іншій справі. А ось лисий дитина обіцяє про прийдешні зміни в сімейному житті і покупці житла.

Український сонник: що означає облисіння уві сні

Згідно з українським народному сонником, якщо сниться облисіння своєї голови, то можливі суттєві втрати в господарстві (доходи або наявне майно).

Згідно з українським народному сонником, якщо сниться облисіння своєї голови, то можливі суттєві втрати в господарстві (доходи або наявне майно)

Сонник 21 століття

Сучасний сонник 21 століття запевняє, що бачити уві сні всю голову без волосяного покриву призведе до великих матеріальних втрат. Інший облисів людина - погані наміри шахраїв у вашу адресу. Якщо хлопцю привиділася лиса дівчина, то дружина у нього буде злий скандалісткою. Якщо лисину на голові з'явилася у Вас, то переглянете на свої можливості тверезо, тому що це знак завищеної самооцінки. Лисий малюк - сімейне щастя.

мандрівник стверджує

Мандрівника сонник: лисина у себе на голові - невиправдана дурість, промах в майбутньому справі.

Міллер

Тлумачення психолога Г. Міллера: людина з плішшю - перешкоди Ваші особистим планам, тому будьте обережні. Для чоловіка лиса жінка уві сні - дружина з важким характером.

Сниться уві сні лисина на своїй голові - знак бідності і страждань

Для дівчини лисуватий хлопець стане попередженням, що в реальності недобросовісний залицяльник буде пропонувати побратися. Безволосе дитя обіцяє про повну чашу в будинку і світу в сім'ї.

Бачити як облазив волосся

Лисину можна побачити як на собі, так і на когось. Так само може присниться і процес облисіння.

Психолог Міллер тлумачив втрату волосся у чоловіка як що обіцяє бідність, якщо нераціонально розпоряджатися грошима.

Тлумачення Шувалової каже молодим юнакам про облисінні як про втрати життєвої енергії.

Давньоперсидською сонник: лисіти уві сні - звільнення від моральних або матеріальних боргів

Еротичний сонник радить жінці з яке випадає уважно вибирати супутника життя.

Іспанська тлумач сновидінь ібн Сирина асоціює облисіння з втратою майна, якщо волосся на голові взагалі не залишилося, то він стане банкрутом.

У житті здорове волосся - не тільки предмет краси, гордості і захоплення, для жінок - це захист від негативного впливу чужої енергетики. Все сонники випадання волосся і лисину асоціює із захворюваннями, втратою і гострими переживаннями в дійсності. Чим більше випадає пасом уві сні, тим більше негативу чекає наяву. Як бачите, передбачувані наслідки не найпозитивніші, але позбавлення волосся в житті не буде.

Залиште Свій Коментар