9 рад, як розтлумачити стрижку волосся уві сні

Людина намагається заздалегідь дізнатися, що з ним буде в майбутньому. Це бажання цілком зрозуміло. Локони - символ краси і сили, вважається, що вони зберігають спогади і переживання, енергетику й емоції.

Дана стаття допоможе Вам розтлумачити побачену уві сні стрижку волосся

Стрижка шевелюри наяву - захоплююче заняття, пов'язане з захопленим очікуванням результату, але що означає підстригати волосся уві сні? Хороший це знак або недобрий. Варто розібратися.

Стригти волосся на голові: що говорить сонник Міллера

Даний джерело розглядає стрижку локонів, як негативний знак. Якщо сниться стрижка волосся, то це має таке значення:

 1. втрата сили;
 2. невдачі і відсутність успіху;
 3. поява суперників і ворогів.

Особливо серйозно варто поставитися до сновидіння, якщо в ньому зістригає шевелюру чужий або незнайомий чоловік. Не тільки стригти волосся по сонником Міллера небезпечно, неприємностями загрожує випадання шевелюри.

Порада! Щоб точно витлумачити сон, потрібно пригадати якомога більше подробиць, оскільки в загальному випадку волосся уві сні і позбавлення від них може бути як хорошим, так і поганим знаком.

Стригти волосся у перукаря по Фрейду

Важливо пам'ятати, що наші сни йдуть від підсвідомості. Саме воно відповідає за образи, які з'являються перед закритими очима. Прогноз тут не такий гнітючий, як в попередньому випадку. Стригти волосся по сонником в цьому випадку означає, що незабаром в житті людини відбудеться важлива подія.

Якщо ж роботу виконує перукар, варто очікувати змін. Увагу звертають на первісну довжину шевелюри: коротка стрижка уві сні при наявності спочатку шикарних локонів говорить про масштабні зміни в житті.

мудрість Ванги

У цьому джерелі немає точної інформації про те, хороший чи поганий знак обрізати волосся уві сні. Але чітко зрозуміло одне: чекай змін. Наводяться такі уточнення:

 • якщо обрізана довга коса - варто чекати втрати;
 • наснилася коротка стрижка - попередження.

Що говорить Нострадамус

За даним сонником уві сні стригти волосся означає, що людину чекають приємні несподіванки і зміни. Але є одна умова: тим, хто зістригає локони, повинен бути близька людина.

Обрізати локони уві сні з дуже довгих означає, що незабаром варто побоюватися фінансових труднощів.А порятунок від розкішної коси - початок нового подорожі.

Розшифровка по сонником Лоффа

Обрізати волосся уві сні з цього тлумачення попереджає про втрату великої суми грошей. Причому довжина обстрижених локонів прямо пропорційна величині суми. Але є кілька уточнень з іншими роз'ясненнями:

 • різке позбавлення від пучка волосся - вирішення складної проблеми;
 • радість від позбавлення - прагнення жити чесно і правильно;
 • якщо підстригти волосся уві сні вирішила дівчина з довгою шевелюрою, значить їй варто задуматися про свій спосіб життя, чи не занадто нерозважливо і доступно вона себе веде?

Що кажуть тлумачення про стрижку у перукаря

Сюди також варто віднести і звернення за допомогою до інших людей. Ідіоматичний сонник обіцяє в разі звернення до перукаря несподівані сюрпризи.

А ось жіночий сонник обіцяє тому, хто вирішив стригти волосся уві сні у перукаря або у незнайомої людини, нещастя (впоратися з ними буде легко, якщо в процесі стрижки поруч знаходився хтось із близьких).

За іншими джерелами можна навести такі тлумачення:

 • коротка стрижка уві сні, до якої доклав руку інша людина, - до приємної масштабну купівлю, причому людина, що грає роль стиліста, зіграє важливу роль в цьому процесі;
 • стрижка у незнайомця - незабаром буде потрібно шукати допомоги у сторонніх (привід може бути як позитивним, так і негативним, тому варто проявити обережність в починаннях);
 • стригти і фарбувати волосся уві сні у перукаря - незадоволеність нинішнім становищем, бажання змінити життя.

Якщо ж стрижку виконав інша людина насильно, то варто задуматися про настрої в оточенні. Таке ознаку може обіцяти безчестя і чиєсь бажання зіпсувати добре ім'я, втоптати його в бруд.

Стригти волосся уві сні іншій людині (дитині, жінці, чоловікові)

Відрізати волосся уві сні близькій людині за сонником Тафлісі означає, що незабаром йому знадобитися допомога.

За іншими джерелами допомогу в стрижці тлумачиться так:

 • ознака великого прибутку або спадщини;
 • удача і попутний вітер у всіх починаннях, зараз саме час піти на ризик;
 • стригти волосся дитині уві сні - до удачі, яка посміхнеться незабаром;
 • стригти волосся уві сні іншій людині - чоловікові, особливо коханому обіцяє стабільність фінансового становища, в житті почнуть відбуватися позитивні і щасливі події;
 • підстригати волосся уві сні іншій людині з французької сонником не обіцяє хороших звісток, якщо зрізати шевелюру доводиться близькій людині, то варто чекати зради з його боку, поява в житті неприємностей і хвороб.

Стригти волосся самому собі машинкою або ножицями

Бабушкін сонник обіцяє, що якщо приснилася стрижка власними руками, варто очікувати вирішення всіх наявних проблем. Інші ж джерела більш негативно відгукуються про те, щоб стригти волосся уві сні сама собі:

 • обрізати волосся уві сні самому собі може означати, чорну смугу, пов'язану з невдачами, як фінансовими, так і любовними;
 • можлива зрада або розставання;
 • стригти собі волосся уві сні, при цьому стикаючись з тим, що ріжуться вони важко і туго, означає можливі фінансові проблеми, які в підсумку призведуть до бідності;
 • підстригати кінчики волосся уві сні - боязнь перемін, нерішучість, страх перед тим, що трапитися в майбутньому.

Побачити обстрижену шевелюру

Іноді перед очима постає не сам процес, а його результат - обрізана шевелюра. Як зрозуміти такий знак?

 • підмітати локони, які зістригли, - на жаль і світлої смузі в життя після нього;
 • для дівчини побачити уві сні свої обрізану шевелюру - поганий знак, який обіцяє проблеми в особистому житті: невдалий шлюб, гулящий чоловік;
 • бачити уві сні улюблену з відрізаними пасмами - до зради;
 • бачити чужі обрізані локони - заздрість до цієї людини, яка може розладнати відносини.
Кожен сонник тлумачить той чи інший сон за своїм, тому в якийсь вірити - вирішувати тільки Вам

Коротка стрижка уві сні не має точного тлумачення. Все залежить від конкретної ситуації і деталей сновидіння. У загальному випадку, таке сновидіння може бути як хорошим, так і поганим знаком.

Залиште Свій Коментар