Більше 20 тлумачень снів про сивині: дізнайтеся, що вас чекає

Сни грають величезну роль в житті кожної дівчини. Вони дають можливість зрозуміти, чого варто очікувати в майбутньому, і на які події звернути особливу увагу. Сиве волосся уві сні свідчать про мудрість, однак те, яким саме чином вони з'явилися, можуть сказати про багато цікавого.

Сиве волосся уві сні свідчать про мудрість

Бачити уві сні сиве волосся у себе на голові в дзеркалі: тлумачення універсального сонника

Згідно універсального сонником, сиве волосся сняться до труднощів і випробувань в житті. Однак - це не причина для смутку. Складнощі допоможуть загартувати бойовий дух, навчитися новому. Крім того, посивіла чуприна може передвіщати достаток і нові можливості.

Посивіла чуприна може передвіщати достаток і нові можливості

Посивілий уві сні родич найвірогідніше зміниться і в реальному житті, і не тільки зовні. Він стане доросліший і мудріший.

сучасний сонник

Сивина в волоссі може вказувати на нездійснені мрії та втрачені можливості.

Найчастіше такі сни бачать люди похилого віку або молоді люди, сумують за чогось минулого

Варто звернути увагу і на місце розташування сивини.Побілілі брови говорять про можливі клопотах і тривогах, які абсолютно марні. Білі волоски в бороді, приснилися чоловікові пророкують швидке визнання і повагу з боку оточуючих.

сонник Фрейда

Бачити уві сні сиве волосся, на думку Фрейда, свідчить про сексуальному підґрунті. Молода людина, посивілий у власному сні, наяву справляє враження на протилежну стать, особливо в любовних справах. Однак йому варто звернути увагу на одноманітність прийомів. Сон закликає не відмовлятися від експериментів в сексі.

Дівчина або жінка, яка мріє стати сивий, наяву переживає почуття незадоволеності і потреба в чомусь новому.

Довгий сивий волос в сонник Міллера

Психолог Г. Міллер у своєму тлумаченні дотримується думки, що якщо уві сні посивіло волосся, то варто звернути увагу на власне здоров'я. Ламкі і випадають сиве волосся свідчать про початок тривалої хвороби.

Сиве волосся уві сні змушують багато про що задуматися

До такого сну варто поставитися дуже серйозно, якщо є можливість, краще взяти відпустку, щоб уникнути перевтоми і нервових зривів.

Збільшується кількість срібних волосинок вимагає увагу до подій, оскільки вони несуть в собі будь-які зміни. Бачити сивої людини або сиву волосину також до очікування змін в житті. Закоханим потрібно звернути особливу увагу на такий сон: можлива поява суперника.

Дещо інше значення мають здорові і густі локони, які мають білий колір. Фінансове благополуччя і життєва мудрість - ось результат такого бачення. В оточенні може з'явитися людина, який обіцяє набуття досвіду і матеріальних благ.

Якщо дівчина або жінка намагається приховати сиве волосся у себе уві сні, наяву їй доведеться приховувати будь-які подробиці особистого життя від оточуючих.

Цікаві тлумачення: сиве волосся у чоловіка, висмикувати сиве волосся, сиві коріння волосся, взяти сиве волосся у небіжчика

Якщо чоловікові наснилися сиве волосся, і він намагається їх зафарбувати, в житті він буде змушений жертвувати собою заради важливих йому цілей. Для жінки такий сон віщує увагу і добре ставлення начальства. А ось якщо ви фарбуєте своє волосся в сивину, наяву вас можуть прийняти за іншу людину і помилитися на ваш рахунок, тому варто бути більш чесним у спілкуванні з оточуючими людьми.

Розчісувати сиве волосся

Якщо вам сниться сивий дитина, варто очікувати сильного потрясіння. У давні часи вважалося, що приснився дитина з бородою або сивиною не доживе до дорослого віку, а помре в дитинстві. У наші дні це пророцтво трохи інакше інтерпретується. Підсвідомість говорить про небажання самої людини дорослішати і ставати мудрішим. Однак життя все ж змусить це зробити.

Бачити уві сні сивого чоловіка і не відчувати при цьому тривоги - дуже добрий знак. Вас чекаю радісні і приємні події в недалекому майбутньому. Якщо ж характер сну був страшним, варто насторожитися. Найімовірніше наяву чоловіка очікують проблеми зі здоров'ям або іншими життєвими аспектами.

Сиві коріння локонів і темні кінчики уві сні свідчать про нерішучість і замішанні в житті, з якими прийшла пора покінчити.

Залиште Свій Коментар