До чого сниться миття голови: 1 вірне тлумачення сну

Яскраві і пригнічують, нагодовані відлунням прожитого дня, що таять в собі прихований сенс знамення. Вони переносять нас у часі, повертають в далеке минуле або показують дивно правдоподібні картини з майбутнього.

Сни містять зашифровані послання
Це - наші сни. Іноді приємні, інколи лякають сцени зберігають зашифроване послання для нас. Це якийсь ребус, який нам потрібно розгадати, щоб зрозуміти, чого чекати від життя і як слід чинити в ситуації, що виникла.

Сонник - тлумач снів

Сон - застереження, обіцянку радості або навпаки горя, хвороби, часом навіть смерті. Як розгадати його? Є один спосіб - за допомогою сонника. Протягом століть люди намагалися зрозуміти значення сновидінь, і коли вони збувалися - записували їх значення в книгу. Це і є сонник - головний тлумач снів, завжди для всіх однаково правдивий. Він не зажадає грошей, не скаже те, що ви очікуєте почути. Розкажіть йому, що вам приснилося, і отримаєте пряму відповідь. Завдання для сонника на сьогодні - сон, в якому людина миє голову. Що він може означати?

Що означає сон, в якому людина миє голову?

Мити голову собі: як це пояснює сонник?

Якщо вам доводилося мити голову собі уві сні, то це означає, що попереду вас чекають зміни, пов'язані з труднощами. Чекайте їх, підготуйтеся. Зробивши все правильно, ви виберетеся переможцем з ситуації, отримаєте вигоду від нового положення. Щоб дізнатися докладніше про значення сну, треба згадати його деталі:

 1. Вода була чистою брудної, теплою, крижаний?
 2. Користувалися милом, шампунем, дорогим, дешевим?
 3. Запах і відчуття позитивні або негативні?
 4. Миєте свою голову, іншу людину, дитину?
 5. Знімали одяг або були оголені?
Голова уві сні символізує розум і розвиток

Голова символізує розум, здатність думати, рухатися до мети, розвиватися. Миття - знак очищення від непотрібного, того, що заважає досягти вищої мети, відмивання від неприємностей. Сон про позитивні зміни, але за них доведеться поборотися, докласти зусиль.

До чого мити уві сні волосся іншій людині?

Мити голову уві сні іншій людині, наприклад, коханому чоловікові - зміна відносин. Вони скоро зіпсується, назріває конфлікт, сварка. Постарайтеся вести себе стримано, інакше справа закінчиться розривом, помиритися буде важко.Зберегти відносини допоможе тільки терпіння, бажання зрозуміти.

Мити голову уві сні іншій людині - до зміни відносин

Не дозволяйте втягувати себе в сумнівні справи, інакше потрапите в неприємності, від яких буде складно очиститися.

Миття голови родичу - скоро йому буде потрібно ваша турбота, догляд, допомогу. Сновидіння, в якому ви миєте волосся дитині - сімейна радість, пов'язана з дітьми. Якщо у вас їх немає, значить чекайте новин від племінників, менших братів, сестер. Цей сон не призведе ні до чого поганого.

Миття з шампунем

Мити голову шампунем - залучення в неприємну аферу проти кого-то, мимовільне участь в ній. Хтось хоче вас обдурити. Ви утрутитеся в брудну справу, наприклад - таємний любовний зв'язок.

Миття голови з шампунем

Якщо шампунь дорогою, ароматний, відомої марки - вас чекають почесті, підвищення, нова, більш прибуткова робота. Митися в одязі - вам потрібно захистити себе, це сигнал про прийдешні проблеми, про необхідність вжити заходів обережності. У вас є вороги, яких потрібно остерігатися.

Полоскати під краном

Якщо під час миття вам некомфортно - такі ж почуття ви відчуваєте в житті, вона наповнена проблемами, образами, негативними емоціями.

 • Процес миття відбувається в теплій, чистій воді - очікуються приємні події.

  Миття голови чистою водою - до приємних СОБИТІЯ
 • Вода брудна - попереду проблеми, труднощі.
 • Поточна струмінь - змиваєте неприємності.
 • Чистота - нове життя з чистого аркуша.
 • Бачити себе з боку під час миття - незабутню подорож.
Миття голови уві сні означає втому від рутини

Коду сниться миття голови, підсвідомість вказує на стомлення від одноманітності, рутинного життя. Ви хочете змити з себе все, змінити обстановку, і вам потрібно це зробити.

Днем мозок вбирає потік інформації. Свідомість залишає в пам'яті найважливіші відомості, все інше зберігатися в підсвідомості. Вночі воно пробуджує приховані дані, аналізує їх, робить висновки. Сни - невичерпне джерело інформації, пророцтва на їх основі часто збуваються.

Залиште Свій Коментар