До чого сниться зачіска уві сні - 5 популярних сюжетів

З давніх-давен люди надавали волоссю магічне значення - вважалося, що вони допомагають зберігати життєві сили, необхідні для існування людини.

Дана стаття допоможе вам розібратися в тлумаченні ваших снів, в яких головним елементом є волосся

Шамани і чаклуни використовували чужі волосся з метою здійснення магічних ритуалів, а жінки відрощували волосся для залучення уваги протилежної статі.

Коли зачіска сниться людині один раз або регулярно, це має езотеричний сенс, який корисно буде розшифрувати. До чого сняться ті чи інші види стрижок, що залежить від виду волосся уві сні? Пора розібратися в цих питаннях.

Стан волосся уві сні

Якщо вам сниться нова зачіска уві сні, постарайтеся запам'ятати, в якому стані знаходяться волосся. Від цього безпосередньо залежить розшифровка поточного сновидіння.

Отже, уві сні волосся можуть бути:

  • чистими. Красива зачіска з доглянутим волоссям позначає той факт, що ви користуєтеся в навколишньому вас суспільстві повагою, вмієте себе вигідно подати. Красива зачіска сниться тоді, коли ви впевнені у своїй сексуальності, і інші люди бачать це;

  • брудними.Характерна ознака надмірно низької самооцінки, невпевненості в собі, поганого (або байдужого) ставлення до вас з боку оточуючих людей;
  • пошкодженими. Відірвані, неакуратно стрижені і будь-яким способом пошкоджене волосся несуть негативний характер, особливо, якщо пошкодження були існує більше вами.

Підбивши підсумок, можна сказати, що доглянута стрижка уві сні несе позитивний характер, тоді як брудні, непривабливі або зовсім пошкоджене волосся повинні змусити вас задуматися про свою долю.

Можливі сюжети уві сні: робити зачіску перед дзеркалом іншій людині або самим у перукаря

Робити зачіску уві сні і добровільно відвідувати перукаря - занадто сильно покладатися на думку оточуючих, бути веденим людиною, яка не намагається відстоювати власну думку.

Таким чином, якщо вам нова зачіска сниться неодноразово, вам необхідно задуматися про свою мету в цьому житті і змінити свої пріоритети, щоб бути менш довірливим і веденим людиною.

Якщо в результаті після відвідування перукаря уві сні стрижка стала незвичайною і навіть фантастичною, це може говорити про те, що ви станете або вже є об'єктом насмішок (можливо, за вашою спиною).

Якщо стрижку вам уві сні робив певна людина проти вашої волі, вам варто задуматися про відносини з цією особистістю - навіть якщо в реальності немає ніяких проявів агресії, краще остерігатися контакту.

Нова зачіска і колір волосся, створені уві сні своїми руками, стверджують про бажання відповідати суспільним правилам, нормам, а також про прагнення влитися в суспільство.

Коротка зачіска на голові сниться людям, які знаходяться в активному пошуку нової життєвої мети, а також тим, хто не визначився зі своєю роллю в житті.

Як для жінок, так і для чоловіків, коротка стрижка уві сні є своєрідним попередженням.

До чого сниться весільна зачіска з макіяжем

Весільна зачіска є хорошим знаком, який обіцяє швидку появу білої і щасливою смуги на життєвому шляху. Якщо в такому сні ваше волосся розвіваються на вітрі, а на голові фата, що повністю закриває обличчя, це ще краще - хороший знак про швидкої зустрічі нової любові.

Якщо вам приснилася весільна зачіска, то це до хорошим подій

Тому будьте готові до появи у вашому житті важливу людину. Не варто забувати, що весільна зачіска уві сні може говорити і про те,що у вас є прагнення дуже часто приписувати важливим для вас людям позитивні якості особистості та характеру.

Добре це чи погано - вирішувати тільки вам.

Залиште Свій Коментар