Бачити уві сні волохаті ноги: тлумачення по 6 - ти сонникам

Сни - загадкова область психіки. Наші предки були схильні оточувати сни якимось містичним ореолом і намагатися розгледіти в них ознаку або значення.

За допомогою даної статті Ви знайдете відповідь на питання "до чого знятися волохаті ноги?"

І хоча психологи і психіатри довели, що видимі картини - всього лише робота підсвідомості, деякі люди до сих пір дотримуються думки про їх значущість і містичної забарвленням.

Бачити уві сні волохаті ноги - досить часте явище, різні сонники тлумачать його по - різному.

Сонник Фрейда: волосся на ногах

Зигмунд Фрейд у своєму сонник схильний був давати найбільш ексцентричні і цікаві інтерпретації сновидінь. Робив він їх за допомогою психіатричного аналізу. На його думку, такі картини пов'язані з питаннями жіночого лідерства.

Коли сняться волосся на ногах дівчині, це сигнал про те, що в подружньому житті керує або керуватиме вона, а не партнер.

Якщо ж подібна картина бачиться чоловікові, то говорить про авторитарну або сильної дружині, а також про роботу під жіночим керівництвом. Не важливо, чиї, власне, ноги наснилися - чоловічі, жіночі, дитячі, власні або чужі.

Дворянський сонник: дуже волохаті ноги

Побачити волохаті ноги уві сні по Дворянському сонником - виключно позитивний знак. Він повідомляє, що сновидець щасливий або знайде щастя в найближчому майбутньому. Важливо запам'ятати і самі волоски:

  1. Чим їх більше, тим більше щастя;
  2. Якщо вони з завитками, кучеряві, то Ви повністю задоволені своїм сексуальним життям;
  3. Коли волоски світлі або сиві - Ви занадто багато думаєте про смерть і старість;
  4. Якщо волоски не подобаються, викликають негативні емоції - скоро в гості нагрянуть неждані родичі.

Якщо Ви бачили волохаті ноги уві сні, це може означати, що скоро Ваші фінансові справи поліпшаться.

Східний сонник: довгі і чорне волосся на ногах

Східний сонник тлумачить сновидіння аналогічно сонником Фрейда. Він також пов'язує такі картини з питаннями жіночого лідерства. Коли довге волосся на ногах у себе бачить дівчина, це знак, що вона лідер за своєю природою. Вона лідирує як в сімейному житті, так і на роботі.

Для чоловіка ж таке сновидіння має інше значення, але також пов'язане з жіночим лідерством. Повідомляє, що молода людина на роботі знаходиться в підпорядкуванні у жінки, або в сімейному житті є веденим партнером.

Якщо враження від сну в цілому приємні - його це влаштовує, якщо неприємні - необхідно що - то поміняти і спробувати взяти ініціативу в свої руки.

Сонник Ванги: сильно волохаті ноги

Бачити уві сні волосся на ногах по тлумачу Ванги буває як хорошим, так і поганим знаком. Зауважте емоційне забарвлення сну.

Коли побачене Вам не подобається, викликає негативні емоції, то важливо задуматися про своє оточення, про коло спілкування, а також про справи, які Вас оточують, про професійну діяльність.

В цьому випадку сновидіння говорить, що серед Ваших знайомих недоброзичливці і вороги. Ви зайняті шкідливим для Вас справою, а робота і праці не принесуть ефекту або прибутку. При цьому, якщо сон мав позитивну емоційне забарвлення, то немає негативного значення.

Сонник Д. і Н. Зими: волохата чоловіча нога

Якщо Вам приснилися волосся на ногах, то це має одне з безлічі значень, або все відразу. Найбільш певні тлумачення такі:

  • Стабільність і впевненість в житті, в завтрашньому дні, чітке прагнення до мети і задоволеність тим, чим Ви займаєтеся;
  • Можливо, пора перестати багато думати про себе і зайнятися справами.Адже в іншому випадку, важливі питання залишаться без уваги;
  • Завищена самооцінка сновидіння піде на шкоду професійної діяльності.

З однаковою ймовірністю це поширюється на жіночі, на чоловічі і на власні ноги, побачені уві сні.

Сонник від А до Я: волохата жіноча нога

Волосся на ногах у жінки, побачені уві сні, даний тлумач трактує схоже з попереднім.

Уві сні Ви можете побачити волохаті ногу як чоловіки, так і жінки, але тлумачення їх буде по-різному

Таке сновидіння говорить про завищену самооцінку і зарозумілості сновидіння. На тлі цього близькі відчувають себе скривдженими і нещасними.

Залиште Свій Коментар