Волосся в царстві Морфея: тлумачення по 7 сонникам світу

Волосся для кожної людини - це символ людської енергії, сили, влади і краси. Вони є найсильнішим енергетичним "накопичувачем". Раніше волосся берегли, дівчата ховали їх під головний убір, а хлопці - НЕ стригли. Втрата волосся вважалася передвісником невдач. Сьогодні зістригаючи їх або навіть підстригся кінчики, ми позбавляємося від негативної енергетики, що цілком може вплинути на формування нового життєвого витка.

Сон це не просто бачення це відбиток підсвідомості
З волоссям пов'язано чимало давніх традицій. Навіть сьогодні чаклуни і маги використовують людську волосину для своїх магічних обрядів. А сни, в яких фігурують волосся, вважаються пророчими. Ті нічні марення, які ми бачимо за участю волосся, можуть передбачити майбутнє: чи то допоможуть запобігти біді, то чи наблизити щастя.

Стригти, фарбувати, розчісувати, відрізати сиве коротке пасма - що це значить уві сні у жінки

Уві сні можна побачити як свою, так і чужу шевелюру. Так як волосся - символ життєвих сил, то об'єктом передбачення буде та особа, чиє волосся були побачені.

Красиві, довгі, доглянуті волосся сняться до такої ситуації, яка подарує багато нового досвіду і робить життя досить цікавою. Наприклад, до поїздки. Причому дорога може бути і далека, в межах міста.Вояж обіцяє масу приємних емоцій, вдале завершення справ. Якщо це відрядження, то вона завершиться в позитивному контексті. Можливо, що після її завершення кар'єра піде в гору і варто очікувати підвищення по службі. Якщо ж в дійсності у вас справи йдуть з ряду геть погано, то після такого сновидіння все налагодиться.

Коротке волосся або стильна стрижка сняться до зриву поїздки, до нереалізованим планам, до того, що майбутнє подорож не дасть очікуваних результатів.

Заплетена довга коса уві сні наяву не обіцяє нічого хорошого. У найближчому майбутньому володарку коси очікують розчарування, обмани, зрада близької людини.

Інше трактування - нездійснені мрії

А от самій заплітати собі косу веде до швидкого заміжжя. Якщо при цьому в косу вплітається червона стрічка, тоді чоловік буде відмінним сім'янином, а шлюб - вдалим.

Волосся уві сні, сплутані на шматки або НЕ розчесані, відображають негативну інформацію. Для незаміжніх жінок таке сновидіння обіцяє невдалий шлюб і нещасне життя. Заміжнім жінкам варто придивитися до свого чоловіка і постаратися змінити взаємини в кращу сторону.Інакше не уникнути сімейних сварок, скандалів і навіть розлучення.

А ось якщо приснився волосся, що виріс поодиноко на якій-небудь ділянці шкіри, то це означає появу шанувальника. Але його залицяння будуть настирливі і неприємні.

Волосся у снах у чоловіків

Для представників сильної статі трактування снів, в яких присутні волосся, має зовсім інше значення. Вона визначає соціальне і фінансове добробут, кар'єру, здоров'я:

 • якщо волосся росте на будь-якій ділянці тіла - це означає багатство і виграш у великому справі;
 • якщо волосся сильно багато в області грудей - це асоціюється зі здоров'ям і життєвою енергією;
 • якщо самому собі розчісувати волосся і робити укладку - це обіцяє успіх у всіх починаннях;
 • якщо у лисіючого чоловіка раптово зросла шевелюра - це веде до приємного побачення, нових відносин і палкого кохання.
Незначне випадання волосся уві сні на чоловічій голові віщує спокійне життя, без емоційних сплесків і переживань

Якщо в сновидінні волосся випало все і відразу, значить, потрібно очікувати негараздів, чвар, сімейних колотнеч, розчарувань, зраду і розлучення.

Доленосний знак: жмут волосся

Буває такий сон, в якому людина тримає в своїй руці свій волосся. Таке сновидіння - знак долі. Воно означає, що попереду - роздоріжжі і нове життя. Але як вона пройде - все залежить від власних діянь. Сон дає зрозуміти, що в цей момент майбутнім керує Пані Доля. На цей знак варто звернути увагу і всі свої дії необхідно чітко прорахувати. Одне невірне рішення, і все полетить шкереберть.

Такий сон не передбачає запам'ятовування або воскресіння в пам'яті всіх тонкощів сновидіння. І неважливо, приснився він чоловікові або жінці. Головне - волосинка в руці. Це доленосний знак.

Що означає сон з чужими чорним волоссям?

Часто уві сні можна побачити чужі волосся. Такий сон підказує, що слід сконцентруватися на власному житті і пожити для себе. Не варто втручатися в долі інших людей і не приймати близько до серця їхні біди, інакше за легковажність у вчинках доведеться розплачуватися.

Зверніть увагу на себе

Різні сонники світу диктують інші трактування сновидіння з чужими волоссям:

 • Ясновидиці Ванги: слід остерігатися неприємного випадку, намагатися не зв'язуватися з ризикованими справами;
 • За тлумача Міллера: на даний момент роблять необдумані вчинки, за якими неминуче гряде розплата;
 • За Цветкову: далека дорога і зміни в житті в кращу сторону;
 • Мусульманський сонник: можливо зрада у власній родині, втручання в особисте життя третіх осіб;
 • По Фрейду: ймовірність легкої перемоги у творчості або бізнесі за рахунок допомоги друзів або знайомих;
 • За Хассе: в вашому оточенні є надокучливий кавалер, який накликає неприємності;
 • Віщуна Нострадамуса: необхідно звернути увагу на власні проблеми і поставитися до них більш серйозно.

Розчісувати уві сні на чужій голові волосся означає здоров'я цієї людини. Якщо він хворий, то його справи підуть на поправку.

Де наснилися волосся?

Волосся можуть наснитися на різних частинах тіла. Інтерпретація таких сновидінь символізує прояв невпевненості в різних ситуаціях, страхи людини і недовіра до оточуючих.

Бачити довге волосся в роті - до чого це

Сновидіння, в якому волосся потрапили в рот, пояснюється тлумачем, як попередження. Людина повинна задуматися про свою поведінку і висловлюваннях, проаналізувати свої вчинки і висловлювання. Не виключено, що ваші таємні думки або задуми можуть бути схильні до розголосу.Тоді вашим найближчим оточенням стануть заздрісники і пліткарі, а провиною всьому буде ваша балакучість і власна необережність.

Лізуть волосся в рот може з ким небудь буде словесна перепалка

Також сон, в якому були волосся в роті, може означати готовність людини до словесного протистояння і красномовству. В майбутньому така ситуація можлива, наприклад, в діловому житті, коли намічаються важливі переговори на вищому рівні, презентації, виступи перед публікою. Бачення символізує вдале завершення справ і рекомендацію себе партнерам з позитивного боку.

Інші тлумачення сновидінь, в яких наснилися волосся в роті:

 • не варто гнатися за легкими грошима, це обіцяє великі проблеми;
 • не потрібно діяти зопалу під впливом емоцій, необхідно чітке і виважене рішення;
 • людина тримає в собі якусь таємницю і переповнений тяжкими емоціями;
 • можливо, в житті було сказано щось зайве, і сон віщує тримати язик за зубами;
 • в реальному житті відчувається почуття нездужання і людині необхідно контролювати свої вчинки.

Якщо уві сні людина дістає волосся з рота, тоді підсвідомо ви знаєте, хто проклинає у вас за спиною і дуже серйозно псує репутацію.Якщо ж цей волосся надто довгий, тоді ви навряд чи знайдете спільну мову з дуже важливою і впливовою персоною. Без серйозних зусиль і старань вигідна угода не відбудеться.

Їжа з волоссям: тлумачення сонників

Волосся в їжі уві сні за сонником мають різні тлумачення. Одні з них зводяться до попередження і важливим известиям, інші - до пліток, пристріту, до готовності зустріти перешкоди.

Не буває одного тлумачення

Розглянемо популярні сонники світу:

 1. За Міллеру. Суть сну означає втому сновидіння від поточних буднів і потреба в кардинальних змінах, прагнення до розваг і зміні обстановки. У реальному житті необхідно урізноманітнити свою діяльність, внести нотки креативу, яскравих фарб і радісних емоцій. Тоді знову повернеться життєрадісний настрій.
 2. Волосся в їжі в сонник Ванги означають негативну ауру навколо людини: навколо витають плітки і заздрісні погляди. У реальному житті необхідно бути передбачливим і в розмові варто стежити за своєю мовою, хоч як мене взболтнуть чого зайвого.
 3. За Цветкову сон попереджає, що в оточенні людини виникнуть плітки, які серйозно зіпсують репутацію сновидіння.
 4. Ісламський сонник пророкує перепони і перешкоди, що виникли на шляху поширюваних чуток.
 5. Французький сонник підказує, що очікується підступ від тих подій, які на даний момент здаються зрозумілими і прозорими.
 6. За сонником Лонго сновидцу загрожує небезпека від заздрісних і корисливих людей і негативні наслідки від їх діянь.
 7. Сучасний сонник вказує, що чекає зустріч з корисливими і розважливими людьми, які можуть легко обдурити сновидіння. У майбутньому не варто спілкуватися з малознайомими людьми. Не буде зайвим переосмислення власного життя та формування нових принципів.

Меркантильним людям сняться волосся в їжі в тому випадку, коли їм не дають спокою чужі досягнення і успіхи. У житті їх переслідують прикрі перешкоди при пекучому бажанні досягти багато чого. Не варто рвати кігті і перетворюватися в заздрісну зазноба, буде і на вашій вулиці свято!

Коли сон збудеться?

Зображення, побачене уві сні, часто не несе глобального значення. Але пророчий сон визначається сновидцем відразу. Він супроводжується яскравими відчуттями і такими, що запам'ятовуються емоціями, наприклад, сон про волосся в їжі.Вважається, що віщі сни збуваються неодмінно, хоча певного терміну не існує. Іноді на втілення сну йде 10 років, а то і більше. Такі сни наповнені особливим значенням і збуваються при будь-яких умовах, навіть незважаючи на те, що людина зробила якісь заходи.

Всі дрібниці сну мають значення

Сни хоч і несуть важливу інформацію, але збуваються не все. Віщі сновидіння зустрічаються рідко. Велика ймовірність того, що сон збудеться - це:

 • в період Святочної тижні з 7 по 19 січня;
 • на третє число кожного місяця.

Вважається, що сновидіння, приснилися в ніч великих релігійних свят, є пророчими, і збуваються в першій половині настав дня.

Підсилюють ймовірність втілення сну ранкові години, ніч з понеділка на вівторок і перша ніч будь-якого місяця.

Впливають на віщий сон і астрономічні події:

 • фази Місяця (в повний місяць ймовірність побачити своє майбутнє дуже висока);
 • літнє або зимове сонцестояння.

Особливе значення надається снам, приснився з четверга на п'ятницю, так як цей день вважається особливим (розп'яття Христа в Страсну п'ятницю). З цієї ж причини в цей день не рекомендується починати важливі справи.

Залиште Свій Коментар