Уві сні приснилася коса: 16 тлумачень сновидінь

Дівоча коса - символ вірності і непорочності. Так вважали наші предки. За старих часів, відправляючи чоловіка в поїздку, дівчина заплітала косу на знак вірності. Вважалося, що поки волосся заплетене, дівчина буде чекати свого судженого. У стародавні часи велика увага приділялася повір'ями, прикметами і снам. Саме за останніми передбачали майбутні події.

Дівоча коса - символ вірності і непорочності

Чому дівчині важливо знати значення снів?

Сьогодні народні повір'я і прикмети відійшли на другий план. Але цього не можна сказати про снах. Все частіше люди звертаються за допомогою до астрологів і сонникам для розшифровки нічних видінь. Адже знаючи наперед, що станеться, можна вжити необхідних заходів.

За старих часів вважалося, що наснилося косичка до біди. Але через багато років це тлумачення втратило силу, так як різні сонники трактують бачення уві сні коси по-різному.

За старих часів вважалося, що коса уві сні - до неприємностей

До чого сниться довга, чорна або відрізана коса: тлумачення

На світі існує велика кількість сонників. І кожен з них нічні бачення трактують по-своєму. Розглянемо найпопулярніші сонники і їх трактування щодо побаченої уві сні косички.

Сон: хлопець заплів красиву косу вагітній жінці

Заплітати косу в сновидінні до появи труднощів.Бачення обіцяє зміни в житті. Якщо бачення побачив хлопець - це до зміни в особистому житті. Можливо його скоро чекає доленосна зустріч і весільне торжество.

За Міллеру коса сниться до весілля

Що означає, якщо уві сні заплітати або розплітати волосся на голові

Заплітати коси уві сні до довгої і далекій дорозі. Сон віщує подорож, відкриття нових місць, заспокоєння душі.

 1. Книга "Цвєткова". Заплітати волосся уві сні до появи турбот і розмов за спиною. Бачення віщує пересуди і плітки. Розплітати волосся до вирішення суперечки і проблем.

  За Цветкову - до пліток

 2. "Мусульманської" сонник. Цей сонник ще називається ісламським. Згідно з його трактуванні коса сниться до довгого життя. Якщо бачення побачив чоловік, то це до появи сумних новин.
 3. "Лоффа". Згідно з цим виданню заплітати косу сниться до труднощів. Бачення - це натяк. Варто змінити своє життя, більше часу приділяти близьким і дітям. Заплетене волосся - знак буденності і монотонності.

  Коса уві сні - це натяк те, що потрібно змінити своє життя
 4. "Український". Бачення, де коса обстригають, передвіщає появу ганебної ситуації.
 5. "Від А до Я".Коса з волосся сниться до вдалим подій. З'явиться новий коханий або залицяльник. Обрізання волосся віщує втрату цінної речі. Заплітати волосся в косу до економії грошей. Розпускати волосся до непередбачених грошових розтрат.
 6. "Майя". У цьому виданні важливу роль відіграє колір приснився волосся. Темні локони до несподіваної зустрічі. Заплітати собі косу уві сні зі світлих пасм до виникнення незручної ситуації.
 7. "Н. Гришиной". Коси на голові віщують небезпеку в майбутньому. Варто побоюватися подорожей, поїздок на відпочинок і небезпечних для життя ситуацій.
 8. "Сімейний". Заплітати волосся сниться до появи недуги або захворювання. Бачення - натяк на стан здоров'я. Варто обстежитися у лікаря, щоб уникнути появи хвороб.
 9. "Циганський". Видання говорить, що якщо приснилася коса, то це до швидкого завершення справ або роботи.

  За циганського тлумачення, коса сниться до завершення справ
 10. "Езотеричний". Згідно з Писанням, побачити уві сні косу до наближення розлучення. Якщо волосся заплітають, то очікуйте подорожі. Якщо перед тим як заплітати волосся, вони розчісують, то готуйтеся до гіршого. Це ознака раптової і раптової смерті.
 11. "Піфагора".Укладання пасом в косичку обіцяє розтратою енергії і душевних сил. Згідно сонником Піфагора, варто звернути увагу на стан косички. Красива і доглянута коса віщує успіх у трудовій діяльності. Якщо волосся укладені не акуратно, варто очікувати труднощів.

  Зверніть увагу на стан коси уві сні
 12. "Хассе". Якщо наснилася коса, то чекайте поліпшення у фінансовому становищі. Можливо ви виграйте велику суму грошей, отримаєте спадщину або премію.
 13. "Азара". Побачена уві сні косичка обіцяє початок нових любовних відносин.
 14. "Здоров'я". Звертаємо увагу на те, хто побачив видіння. Якщо чоловік - то це натяк на його невитрачену сексуальну енергію. Побачена жінкою косичка до здоров'я.
Популярні сонники

Сонники іменинників: пояснення товстої, густий коси у дівчинки

У світі великою популярністю користується сонник іменинників. Він висвітлює тлумачення виходячи з місяця народження людини, який побачив нічне бачення.

На жаль, на сьогоднішній день збереглося лише два видання цього сонника:

 • Видання народжених у вересні, жовтні, листопаді та грудні.
 • Видання народжених в січні, лютому, березні і квітні.

Перший сонник, говорить про важливе значення побаченого виходячи з дій:

 • Заплітати - до швидкого одруження.
 • Розплітати - до смерті чоловіка або дружини.
Дівчина з кіскою

Другий сонник говорить, що якщо волосся розпускаються - чекайте втрат. Якщо навпаки заплітається - готуйтеся до зустрічі зі своїм судженим.

Залиште Свій Коментар