Новітній спосіб з нарощування брів: навіщо потрібні курси

Прагнення дівчат до ідеальних форм краси постійно вдосконалюється. Нарощування волосся, вій та нігтів стали звичними і регулярними процедурами. Приведення брів в належний вигляд методом нарощування, з'явилося порівняно недавно. Даний метод використовується світовими зірками - Лілі Коллінз, Карой Дельвінь, Наталією Водянової і багатьма іншими.

Процедура нарощування ідеально підходить для тьмяних і невиразних брів. Вона допомагає привести скуйовджені, неслухняні волоски у відповідність з поточними тенденціями моди.

Навіщо потрібні курси по волоскові нарощування і корекції вій і брів?

Візажисти успішно справлялися з моделюванням і корекцією. Процедура нарощування у нас з'явилася порівняно недавно, успішно увійшла в тренд і показує приголомшливі результати.

До появи даного методу приводили брови в порядок:

  1. Пінцетом прибиралися зайві і непотрібні волоски;
  2. За допомогою нитки і воску забирався пушок;
  3. Застосовуючи фарбу, збільшували яскравість волосків, барвниками підфарбовували шкіру;
  4. За допомогою татуажу або перманентного відновлення.

Весь цей процес вимагає максимальної уважності і скрупульозності, адже виходити за межі зростаючих волосків більш ніж на 0,5 мм не можна.Ефект виходив хороший, але все ж - без реалістичного обсягу. Поточна ж процедура дозволяє зробити брови шикарними, яскравими з реалістичним ефектом. Пушок, який раніше віддалявся як непотрібний і зайвий, тепер допомагає отримати об'ємний ефект.

Якщо ви працюєте візажистом і хочете додати цю послугу в свій список догляду за обличчям або бажаєте робити людей гарними, при цьому отримуючи гідну оплату, то вам слід пройти курси з нарощування брів. Освоїти дану процедуру не складно, головне уважно вивчити весь процес, а професіонали відкриють її практичні особливості.

Виконання процедури професіоналами

Процес не вимагає спеціального устаткування, тому майстри можна викликати додому. При нарощуванні важливо користуватися послугами професіоналів або робити це в хорошому салоні краси. Тільки професіонали змоделюють, наростять ваші брови якісно і гармонійно. Правильно виконана процедура дозволяє не вдаватися до неї повторно протягом місяця.

Переваги нарощування професіоналами (курси нарощування брів):

  • Процедура безболісна і безпечна;
  • Використовуються тільки перевірені компоненти та склади;
  • Підбір ідеальної форми і палітри;
  • Якісні, гарантований результат.

Технологія процедури: матеріал, набір, хороший салон

Нарощування брів - це наклеювання волосків, виготовлених з м'якого латексу ідентичного натуральному. Перед нарощуванням їх моделюють і коректують. Підбирається необхідні довжина, колір і відтінок волосків (довжина варіюється від 4 до 8 мм).

Шкіра на обезжиривается. Волоски кріпляться за допомогою бази або на існуючий пушок. Кожен волосок наклеюється спеціальним складом і в міру отримання брови, вона набуває необхідну форму.

Процедура займає від 30 до 60 хвилин. Після закінчення процесу вони тримаються до п'яти тижнів. Нові брови не рекомендується піддавати впливів води, мила, туші, олівця.

Професійні візажисти успішно можуть вирішити: асиметричне розташування брів, руйнування волосся в наслідок перенесених хвороб, часткове відновлення пошкоджених ділянок, відновлення належного вигляду після процедур виконаних непрофесіоналами.

Важливо не забувати, що брови є невід'ємною частиною обличчя і вимагають догляду.Адже від того який у нас погляд, увагу оточуючих до вашої персони може кардинально змінюватися. Яскравий і виразний погляд, разом з доглянутим обличчям дозволяє відчувати себе впевнено, і розташовує до себе співрозмовника.

Залиште Свій Коментар