5 етапів виконання татуажу брів 6d

Жінки мріють про бездоганних бровах. Але щоденне фарбування і коригування забирають багато сил і часу. Виконання татуажу класичного - травматична і дорога процедура. До того ж, якщо результат не сподобається, то позбутися складно. На виручку приходить метод біотатуаж.

Татуаж брів процедура, що вимагає посиленої і копіткої роботи

Загальна інформація

За своєю суттю, це звичний татуаж, який здатний дати стійкий результат на термін до 3 - х років. Він коштує набагато дорожче татуажу класичного тому, що виконується вручну. Тобто класичний татуаж виконується за допомогою апарату, який штрихує контур. Після цього апаратом же наносяться волоски.

Татуаж брів 6d передбачає ручну промальовування волосків спеціальною машинкою, аналогічної тим, що використовують майстри художнього татуювання. Але така машинка пробиває шкіру не настільки глибоко, тому результат природний. Нанесення волосків такою машинкою дозволяє отримати тонкі лінії. Це реалістичні і акуратні, а не "намальовані" брови, на відміну від класичної процедури.

Ефект видно відразу

Переваги татуажу брів 6d

Реконструкція брів 6d набуває все більше шанувальників зважаючи на наявність незаперечних переваг процедури:

 1. Природність результату;
 2. Менша травматичність, ніж при роботі апаратом;
 3. Тривалий термін носіння;
 4. Економія часу на коригування брів;
 5. Економія коштів в порівнянні з регулярною коригуванням в салоні;
 6. Заповнення прогалин в волосках, шрамів і т.п.

Брови 6d радують володарку довгий час. При цьому відрізнити від скоригованих вручну складно навіть при близькому розгляді.

Процедуру робити краще у фахівця

Показання і ручна техніка виконання

У яких же випадках варто вибрати мануальний татуаж брів? Показання - дефекти, що вимагають коректування, яку неможливо провести фарбуванням. Шрами на бровах складно пофарбувати стандартними методами або стійкими фарбами.

При відсутності волосків або рідкісних своїх волосках процедура також показана. Вона дозволить природно і красиво заповнити прогалини. Звичайно, виконати такі роботи можна і за допомогою класичного татуажу, але результат буде виглядати ненатурально. Ручний татуаж брів 6d ж дасть відмінний результат навіть майже при повному або повній відсутності власних волосків.

підготовка

Мікропігментування брів 6d, по суті своїй, татуювання.І має ті ж показання по підготовці до процесу. Багато клієнтів фахівців незнайомі з цими рекомендаціями, в результаті чого якість татуажу може сильно знизитися.

 • Не проводьте пілінг і чищення в зоні брів два тижні перед процедурою;
 • Не проводьте ботокс в цій області або іншу ін'єкційну пластику протягом 1 місяця;
 • Скасуйте хоча б на тиждень прийом лікарських препаратів, тому що деякі з низ можуть вплинути на колір барвника;
 • Добу до процедури не вживайте алкоголь.

В ідеалі краще записатися до фахівця на консультацію перед процедурою. Але і виконання перерахованих правил буде досить.

Процедура мікроблейдінга брів

Біотатуаж брів 6d виконується довше апаратного. Процедура триває близько 2 - х годин. Проводяться етапи:

 • Розробка майстром чорнових варіантів брів;
 • Затвердження кращого варіанту клієнтом;
 • Введення анестезії;
 • Нанесення малюнка;
 • Обробка зони нанесення.

Ризик виникнення больових відчуттів мінімальний. Серйозні ускладнення також виключені.

Реабілітація: час залежить від техніки майстра

Протягом 24 після процедури не вживайте алкоголь, так як він знижує згортання крові і негативно впливає на
швидкість і якість загоєння. Не варто на протязі 24 годин паритися у ванні.На довший термін (до 7-ми днів) скасуйте відвідування лазень і саун.

Мануальна техніка татуажу брів травмує шкіру. Після процедури спостерігаються припухлість і почервоніння. Це норма і вони проходять повністю через пару днів. На другу добу утворюється корочка, яку не можна видаляти самостійно. Якщо майстер дозволяє, то варто обробляти зону заживляющими мазями (Бепантен і подібне).

Через місяць або півтора необхідно знову відвідати майстра для виконання корекції. Точну дату назве сам майстер. Корекція необхідна не завжди

Протипоказання

Процедура може представляти деяку небезпеку для здоров'я певних груп осіб. Вагітні та годувальниці не допускаються на процедуру. Також її не виконують під час місячних. Низький рівень згортання крові - серйозне протипоказання для будь-яких травм шкіри без серйозної необхідності. Якщо шкіра схильна до утворення рубців і повільно загоюється, не варто застосовувати татуаж.
Діабет, гепатит, астма, епілепсія, гіпертонія, нервові розлади - абсолютні протипоказання. Якщо у Вас застуда, краще також перенести сеанс.

вартість

Цей сучасний метод вимагає витрат сил від майстра і більшої кількості витратних матеріалів. Тому його вартість значно вище. В середньому така процедура обійдеться в 8000 - 15000 рублів. Корекція коштує близько 5000. Не варто намагатися заощадити на досвідченості та професійності майстра, так як саме від цього залежить кінцевий результат.

Не економте на цій процедурі

Бережіть свою красу!

Залиште Свій Коментар