7 сновидінь про бровах і їх значення

Деякі люди надають досить велике значення снам. Вони намагаються угледіти в них позитивне або негативне ознаку. Сон про бровах - не часто явище. Однак і він тлумачиться по різному в різних сонниках.

тлумачення сновидінь

Якщо Вам приснилися брови, проаналізуйте свій сон. Приділіть увагу їх формою і кольором, а також діям, які ви з ними робили. Різні сонники дають різні тлумачення. Найбільш екстравагантним вважається пояснення австрійського психіатра.

Сонник Фрейда брови трактує так само, як і будь-які інші сновидіння з волоссям на тілі або голові. Відповідно до теорії психоаналізу, вони символізують волоски на жіночих геніталіях, а будь-яка дія з волоссям означає готовність вступити в статевий акт.

Вищипування і сбривание чорних красивих брів уві сні: до чого стригти довгі бровки

Коригування форми уві сні обіцяє зміни в житті. Як позитивні, так і негативні, або нейтральні, але незначні.

  • Якщо сниться вискубувати брови собі - придивіться до нових можливостей. Вони можуть таїти небезпеку. Не соромтеся попросити допомоги у близьких;
  • Сонник Міллера каже, якщо сниться вискубувати собі брови, то це до участі в неприємні події і клопотах;
  • А ось вискубувати брови уві сні кому - то іншому - до отримання звістки про смерть стороннього, мало знайомої людини.

Якщо Ви бачите, що зголили або вискубали лінію повністю, це свідчить про наближення чорної смуги. За сонником Ванги, брови голити або підстригати їх окремі волоски - до труднощів і розбіжностей у відносинах з коханою людиною.

З точки зору психології, коригування форми уві сні говорить про незначно заниженої самооцінки, легкої схильності до самобичування, завищених вимог до себе. Може говорити про невдоволення своєю зовнішністю.

Бачити уві сні густі і зрощені бровки

Сняться густі брови до хорошим майбутніх подій. Передвісники великої удачі, поправки фінансового становища, вирішення матеріальних проблем. Однак на шляху до набуття благополуччя сновидіння можуть чекати перешкоди.

  • Іноді бачити уві сні густі брови - до гостей. Візит буде приємним і довгоочікуваним;
  • Сонник Езопа обіцяє, що побачити таке сновидіння - до міцного здоров'я, одужання від хвороби і т.п .;
  • Якщо ж наснилися свої брови зрослися - це ще більш позитивне ознаку. Воно обіцяє великий достаток, вирішення матеріальних проблем, несподівану і значний прибуток;
  • Але якщо Ви бачили таку форму на іншу людину, чекайте неприємностей;
  • Якщо лінії розташовувалися високо від очей - Ви переживете серйозне потрясіння, шок, будете сильно здивовані;
  • Асиметричні лінії застерігають про можливість неправильного вибору.

За деякими сонникам, коли сняться свої зарослі брови, це трактується як ознака щирого кохання на Вашу адресу.

Фарбування олівцем в коричневий і будь-який інший колір

Фарбувати брови уві сні символізує Ваше бажання кого - то обдурити, яке, швидше за все, буде виконано. Сонник Езопа же говорить, що таке сновидіння - до обману сновидіння досить близькими людьми. Він рекомендує бути уважніше зі знайомими і друзями. Бачити уві сні брови яскраво нафарбованими несе те ж значення.

Це позитивне ознаку для жінки. Воно обіцяє довгу і щасливу життя, насичену інтригами, пригодами і веселими подіями. Каже про майбутнє достатку. Якщо колір волосків відрізняється від природного - шукайте фальш серед тих, хто Вас оточує.

Випадають і рідкісні

Якщо приснилося, що брови випадають - це негативний знак. Сонники трактують як свідчення прийдешньої зради, обману чи інших проблем на особистому фронті. Малий Велесов сонник обіцяє горе і розорення. Неприємності в романтичній сфері обіцяє сновидіння, в якому сняться свої брови рідкісними або Ви бачите випадання. Негативно тлумачаться і дуже тонкі форми.

Залиште Свій Коментар