9 способів зробити брови красивими

Красиві й рівні брови роблять жінку привабливою, а правильно підібрана форма підкреслить глибину погляду. Від їх обриси змінюється вираз обличчя, і навіть вік. Наприклад, вигнута форма створить ефект подиву і здивування, густі і огрядні брови зроблять погляд важким і навіть суворим.

Додаткову виразність брів надає макіяж

Як зробити красиву форму брів покроково

Коригується тільки нижня частина цієї зони. Жінки боятися зіпсувати свою зовнішність і не вдаються до радикальних змін, і марно. Новий стиль приховає незначні недоліки областей носа, чола і зони очей. Тому перш ніж приступити до створення вигину, рекомендується вивчити будову особи і зрозуміти, що ж на виході вийде. Сьогодні в моді прямі брови, а тренд на тонку форму вже не актуальний. З чого ж почати і на що звернути увагу при створенні нового виду брів?

Мушка в правильному місці здатна залучити погляд

Додання правильної форми густим бровам за допомогою олівця

Рекомендується визначити найвищу точку дугообразного піднесення і вже на підставі її коригувати обрис.У світі стилістики та моди виділяють три принципи формування структури брів. це:

 • Російський стиль. Верхня точка розташовується над зіницею ока. Сьогодні така форма не популярна. Ті, хто має таку структуру від природи, змінюють її.
 • Французький стиль. Верхня точка над зовнішнім краєм ока. Це універсальна структура, яка підходить всім.
 • Голлівудський стиль. Верхня точка над зовнішнім краєм ока далі, ніж в попередньому стилі. Вона проходить через лінію від центральної частини підборіддя через край райдужки ока.
Неяскрава помада відмінно підходить до виразних очах брюнеток

Бажано міняти ширину і форму з урахуванням початкової структури, наприклад, якщо у дівчини пряма форма брів, то не рекомендується перетворювати їх в дугу. Виправлені прямі від природи брови виглядають не зовсім природно.

При виборі нового виду дугообразного піднесення рекомендується звернути увагу на характер і імпульсивність носії. Якщо жінка досить серйозна і ділова, то скинути обрис додасть легковажність. Також важливо враховувати вік і особливість століття.

Татуаж краще довірити професіоналу

Після того, як визначена найвища точка, рекомендується визначитися з точкою зламу. Вид вигину буває плавний або незграбний. Рекомендується враховувати поведінку носії та її спосіб життя. Якщо власниця бажає виглядати м'якою і податливою, то овальний вигин - те, що треба. Зухвалість і якусь "стервозність" додасть злам куточком.

Способи корекції в салоні і самостійно

Скорегувати цю частину обличчя сьогодні можна різними способами. Використовуючи такі методи, можна створити пряму форму брів, дугоподібну, злегка підняту і будь-яку іншу. Новий вид допоможуть надати наступні маніпуляції:

Корекція зачіпає 3 основних зони
 1. Олівець. Це самий простий і зручний спосіб, який радиться використовувати в будь-який час. За допомогою олівця рекомендується домалювати брову, подовжити і надати будь-обрис. Головне - не перестаратися.
 2. Пінцет. Така процедура користується популярністю серед жінок. Вона використовується як в домашніх умовах, так і в салонах краси. На відміну від олівця, така процедура ефективніше, потрібно проробляє маніпуляції раз в тиждень. Вискубувати волоски рекомендується строго по зростанню, щоб уникнути вростання.

  Пінцет - це ще один спосіб надати правильну форму

 3. Тример.Цей прилад створений для видалення небажаних волосків на зонах шкірного покриву. Його зручно використовувати в менш доступних місцях, наприклад, вушні раковини і ніздрі. На відміну від пінцета, тример не видаляти волосся разом з цибулиною, тому така процедура менш болюча.
 4. Нитки. Така маніпуляція проробляється професіоналами. Використовуючи шовкову нитку, фахівець висмикує волосся в сукупності одночасно, що скорочує час процедури.

  Висмикування волосся за допомогою шовкової нитки

 5. Фарба. Рекомендується використовувати хну, вона нешкідлива і при цьому ефект триває довше ніж при фарбуванні фарбою. Це відмінний метод додання бровам бажаної форми і кольору.
 6. Татуаж. Ця процедура дозволить довготривало зберегти обрис. Щоб зробити брови зі зламом, прямі або дугоподібні використовують трафарет один раз на рік.

  Щоб зробити брови зі зламом, прямі або дугоподібні використовують трафарет

 7. Лазерна корекція. Цей метод нічим не відрізняється від ефекту епіляції. Тепло руйнує структуру волосяного кореня, що дозволяє зберігати форму протягом тривалого часу.
 8. Художня робота.Це комплексний підхід коригування від видалення волосся до заповненням порожніх зон, при цьому використовується хна або фарба.
 9. Трафарети. Це спеціальний зразок, за допомогою якого форма виходить рівна без вад. Такі трафарети виконані з пластика.

Як виправити форму брів в домашніх умовах

Створюючи бажаний вид цієї зони, рекомендується грунтуватися на індивідуальні особливості особи. На що звернути увагу?

Вищипування і татуаж для овального особи

Для овального обличчя підійде дугастими форма.
Якщо у дівчини виражені скули, які надають незграбний ефект обрису голови, то тут необхідно подовжувати брови і злегка загинати на кінцях, при цьому середина повинна бути піднята.

Відповідна форма для круглого особи

При круглому і трикутному контурі краще носити підняті брови, які округлюються у лінії скроні. А ось при витягнутому типі особи потрібні прямі широкі брови, які будуть розташовуватися від перенісся на відстані в середньому близько 1,5 сантиметрів. Приступаючи до моделювання, в першу чергу потрібно визначити вихідну і кінцеву точку цієї області.Для цього необхідно докласти ручку або олівець по зовнішньої переніссі до внутрішнього кута ока. Там, де лінія стикнеться з бровою, і буде початкова точка.

Аналогічним методом накладається ручка у напрямку до зовнішнього куточка, таким чином, визначається і кінець. Після знаходиться найвища точка, яка визначається наступним чином: пряма проходить від краю ніздрі через крайню райдужку очі. Перетин з дугоподібним піднесенням - це і є найвища точка.

Тепер можна приступати до видалення волосків.

Якщо у вас спостерігається чутливість, то потрібно попередньо розпарити зону над областю очей.

При сильній чутливості краще придбати спеціалізовані медикаменти в аптеці на основі бензоина. Натягуючи зону шкірного покриву у напрямку до скроневої області, видаляються волосся строго у напрямку їх росту. Після того, як будуть видалені волоски, шкіра знезаражується шляхом нанесення спиртового розчину і далі наноситься зволожуючий крем.

Залиште Свій Коментар