Brow & go - студія корекції брів в Москві №1

Доглянуті брови - важлива складова гармонійного образу жінок. Однак дівчата часто забувають про цю характерну рису. Важливо розуміти, що при недбалої формі брів жоден макіяж не буде виглядати привабливо. Якщо ваша форма неідеальна, рекомендується звернутися до професіоналів, які підберуть гармонійний варіант.

Для чого потрібен догляд?

Форма і дизайн брів підбирається в залежності від особливостей зовнішності. При цьому є правила, які важливо дотримуватися всім дівчатам, які мріють виглядати гармонійно:

 • чітка форма робить композицію завершеною;
 • верхню межу вискубувати не рекомендується;
 • симетричні брови служать прикрасою особи, а асиметрія - перекошує його;
 • колірна гамма не повинна відрізнятися від відтінку волосся;
 • надмірне фарбування виглядає вульгарно;
 • для фіксації використовують спеціальний гель.

Зовнішній вигляд багато в чому залежить від довжини і вигину брови. Тому ці параметри обов'язково слід враховувати дівчатам, які хочуть виглядати привабливо.

Салонні процедури BROW & GO

Щоб отримати модний і гармонійний дизайн цієї частини обличчя, варто звернутися до досвідченого майстра.Візит до косметолога знадобиться, якщо потрібне лікування брів.

Професіонал підбере форму, яка відповідає типу особи. Важливо, щоб брови були симетричними і відповідали формі носа і розрізу очей.

У салонах найчастіше коригують за допомогою пінцета. Крім того, може застосовуватися нитка або віск. Процедура в деяких випадках викликає біль - її інтенсивність визначається чутливістю епітелію.

Перед початком сеансу фахівець порадить методи проведення, і вам потрібно вибрати відповідний. Варто враховувати, що всі способи мають переваги і недоліки:

 1. Застосування нитки. Цей метод називають азіатським. Він вимагає від майстра досвіду. Перед сеансом слід підготувати шкіру для зниження чутливості. Для цієї мети її гріють тампоном і обробляють кремом.
  Професіонали застосовують натуральну нитку з бавовни

  Професіонали застосовують натуральну нитку з бавовни, закріплюючи навколо волоса у вигляді петлі. Точними рухами майстер позбудеться від зайвих волосків. На всю корекцію буде потрібно не більше 20 хвилин. Цей спосіб прекрасно підходить для чутливої ​​шкіри, так як не провокує роздратування.

 2. Використання пінцета.Для зниження больових відчуттів професіонали застосовують гарячий тампон. Крім того, часто використовують знеболюючі препарати. Волоски рекомендується брати пінцетом і висмикувати, роблячи необхідну форму. Потім майстер обробляє шкіру антисептиком і маже спеціальним кремом. На корекцію йде не більше чверті години.
 3. Корекція воском. Цю процедуру допустимо робити тільки у майстри. Спочатку він завдає теплий віск спеціальною паличкою і коригує форму брів. Потім накриває їх тканиною, після чого обережно знімає її, щоб не пошкодити шкіру. Після цього слід нанести крем з заспокійливою дією. На виконання потрібно не більше чверті години.

центр корекції

Студія Brow & go допомагає коригувати брови і нарощувати вії. "Go" в назві салону вважається своєрідним імпульсом на шляху зміни життя в позитивну сторону. Центр дизайну брів допомагає зробити форму гармонійної, що стане поштовхом на шляху до створення цілісного образу.

Красива форма брів є окрасою кожної жінки. Щоб добитися позитивного результату, зверніться до професіоналів, одним з яких є студія Brow & go, розташована в Москві. Майстер підбере дизайн в залежності від особливостей вашої зовнішності і зробить корекцію акуратно.

Залиште Свій Коментар