1 ефективний спосіб надати бровам ідеальну форму

Неможливо уявити сучасну жінку з недоглянутих особою. Моделювання та корекція брів і вій - процедура обов'язкова і регулярна. Правильно підібрана форма, укладання і колір - додають обличчю правильні контури, роблять очі красивіше, підкреслюють індивідуальність. Погляд стає виразним і приковує увагу оточуючих. Розріз очей стає контрастним, а очі більш привабливими.

Красиві брови додадуть шарму вашому образу

Біофіксація або довгострокова укладання

Дана процедура у майстрів з'явилася кілька років тому і набирає популярність. Проводиться моделювання ідеальної форми брів для кожного типу обличчя. Якщо вони тьмяні з невиразним кольором і немає часу на щоденне підфарбовування, то проводиться їх фарбування, а за тим вже довготривала біоукладка. Біофіксація брів - можливість в найкоротші терміни змоделювати форму брів, напрямок волосків і їх колір. Сама процедура займає близько 50 хвилин.

Біофіксація брів - це абсолютно безпечна процедура, яка дозволяє нерівні, скуйовджені і неслухняні брови, укласти волосок до волоска,надати практично ідеальну форму і зафіксувати її. Після довготривалої укладання вони блищать, виглядають доглянуто, при цьому вирівнюється структура. Після укладання зберігають свій вигляд до двох місяців.

Процес біофіксаціі вій і брів

Застосовувані компоненти для даної процедури нешкідливі і гіпоалергенні, тому тривале використання даного методу корекції безпечно. Отримана форма не вимагає додаткового вищипування і підстригання.

Як правильно зробити фіксацію в 3 етапи

Біофіксація вій і брів відбувається в кілька етапів:

  • Укладання і біофіксація;
  • Фарбування фарбою;
  • Додання потрібної, ідеальної форми.

Для вій використовуються бігуді трьох розмірів: S - для коротких, M - для середніх, L - для довгих. У кожного типу бігуді свій діаметр, за рахунок якого і виходить правильний завиток.

3 незамінних препарату

Для біозавивка і довготривалої укладання застосовують три препарати:

  1. Розм'якшує склад;
  2. фіксуючий;
  3. Лосьен (не застосовують за нанесенні полуперманентние туші після завивки).

Для початку заклеюють нижні вії патчами з колагену (зволожують шкіру навколо очей і виключають дискомфорт при роботі), і знежирюють їх.За допомогою праймера відкривають пори, завдяки чому препарати глибше проникають в них і продовжують час використання біофіксаціі. Підбирають необхідні бігуді, для додання природного завитка, при цьому волосок повинен лягати десь по середині шаблону. Беремо бігуді за вільний край і промазуємо клеєм на водній основі. Він добре фіксує бігуді на повіку, швидко засихає і легко знімається після закінчення процедури.

Цим же клеєм намазуються невеликі ділянки бігуді і натягуються вії на шаблон. Після укладання на бігуді наноситься розм'якшує склад. Залежно від їх товщини і щільності, розм'якшує і фіксує препарати наносяться на різний час. Для тонких вій воно становить близько 15 хвилин, для середніх по товщині 15-20 хвилин, для щільних і неслухняних 20-25 хвилин.

Вибирайте хорошого майстра

Після нанесення розм'якшує препарату на вії приступають до брів. Клеєм на водній основі натягуються брови пінцетом і фіксуються до шкіри. Спочатку виконується довгострокова укладання, потім фарбування і тільки потім проводиться корекція. Дуже важливо дотримуватися цю послідовність (біофіксація з'їдає фарбу, після вищипування має мікрорани, які при тривалій укладанні викликають свербіння і дискомфорт).Наноситься розм'якшує склад.

Після витримки потрібного часу розм'якшує склад знімається сухою ватною паличкою. Після очищення наноситься фіксуючий препарат, приблизно на середину вії.

Таким же чином фіксує склад наноситься на брови.

Решта пігменти розм'якшує і фіксуючого складів прибираються вологою серветкою.

Перед фарбуванням фіксуючий склад також знімається сухою ватною паличкою. Забарвлення вій проводиться прямо на бігуді, а брів на шкіру.

Залишки фарби після висихання знімаються сухою ватною паличкою. Щоб зняти вії з бігуді використовують вологу ватяну паличку.

Якщо ви не будете користуватися полуперманентние тушшю, то вії та брови можна обробити лосьйоном.

На біозавивку можуть впливати наступні фактори:

  1. вагітність;
  2. Годування груддю;
  3. Прийом гормональних препаратів.
Вії повинні не злипатися і бути об'емнимі- це підсумок

Будьте красивою!

Залиште Свій Коментар