2 методу волосових татуажу брів для ефектного погляду

Волоскові татуаж брів - стильний і сучасний метод перетворення зовнішності. Хоча ця процедура болюча, але через неї слід пройти, якщо ви бажаєте виглядати красиво. Адже недарма кажуть, що краса коштує жертв. Давайте з'ясуємо нюанси цієї процедури.

Процедура татуажу брів

Що таке волоскові метод татуажу брів?

Волосковая техніка татуажу брів - косметологічний метод, який передбачає введення барвника під шкіру у надбрівних дуг. Причому, даний варіант корекції брів передбачає промальовування кожного волоска окремо.

Волоскові татуаж брів може бути болючим

Поволосковий татуаж брів - непроста процедура, при виконанні якої непрофесіоналом, привабливість зовнішнього вигляду і здоров'я людини піддаються високого ступеня ризику. Тому її рекомендується проводити у майстри в спеціалізованому косметологічному салоні.

Переваги та відмінності від інших технік

Волоскові татуаж - це не єдиний спосіб корекції. Існують і інші методи, серед яких можна виділити наступні:

 • видалення волосся за допомогою воску;
 • корекція ниткою;
 • вищипування;
 • проста татуювання.
Корекція брів ниткою

Кожен з цих методів має свої переваги і недоліки. Ми ж спробуємо визначити плюси і мінуси волосових татуажу щодо інших способів корекції брів.

Коротко про головне: порівняйте результат до і після

Головна перевага, яку надає волоскові метод - це природний вигляд промальованих брів. Даний ефект досягається за допомогою того, що кожен волосок малюється окремо, створюючи ілюзію натуральності.

Брови до і після татуажу

Скільки часу тримається ефект моделювання?

Важливим фактором є те, що цей спосіб корекції є перманентний макіяж, тобто він наноситься не тимчасово, а на тривалий період. Це дозволяє не витрачати час і гроші на часту корекцію брів.

Перманентний макіяж: відмінне рішення за демократичною ціною

Волоскові метод - радикальний спосіб корекції, який дозволяє моделювати форму брів в найбільш презентабельному вигляді, враховуючи особливості форми обличчя, практично без обмежень. Можна вибрати будь-який колір брів, що актуально для жінок з фарбованими волоссям.

Даний спосіб корекції дозволяє створити ефект більшої густоти волосся, ніж у природних брів.

Волоскові татуаж - радикальний спосіб корекції

недоліки методу

Як і будь-яка інша методика корекції, татуаж брів волоссям має ряд недоліків. Основні з них:

 1. Хворобливість процедури;
 2. Висока вартість;
 3. Залежність якості результату від професіоналізму майстра;
 4. Можлива шкода для здоров'я при порушенні технології процесу.
Результат процедури залежить від професіоналізму майстра

Переваги, які надає даний метод татуажу, з лишком перекривають недоліки і можливі ризики.

Кому варто це зробити: інформація на підставі відгуків професіоналів

Волоскові татуаж брів варто робити тим жінкам, які бажають випробувати на собі всі його переваги, описані вище.

Він рекомендується тим представницям прекрасної статі, які прагнуть виглядати стильно і красиво, витрачаючи на це мінімум часу.

Процедура корекції брів

Важливо визначити ту категорію людей, якій даний метод корекції строго протипоказаний. До них відносяться:

 • хворі на онкологічні захворювання;
 • вагітні;
 • годувальниці;
 • люди, які страждають на епілепсію;
 • особи, які мають погану згортання крові;
 • хворі кардіологічними і неврологічними хворобами;
 • алергіки.
Метод корекції протипоказаний вагітним і годуючим жінкам

Якщо ви не належите до жодної з вище перерахованих груп людей, то при бажанні сміливо можете йти в салон для виконання процедури татуажу.

Підготовка, етапи та подальша корекція

Волоскові татуаж - відповідальна процедура, яка вимагає відповідної підготовки, і точності виконання всіх інструкцій під час процесу. Розглянемо види даного типу корекції, а також його основні етапи.

Типи технік волосових татуажу

Існує два типи техніки татуажу брів: європейський і азіатський, або японський. Перший з них передбачає промальовування брів невеликими штрихами однакового розміру, а другий грунтується на малюванні волосків різних розмірів, а іноді і спрямованості.

Японська і європейська техніка корекції

Вибір певної техніки залежить від того, який спосіб хоче створити жінка: більш ідеальний, як на обкладинках журналів, або реалістичний.

Підготовка до косметичної операції: як зробити сеанс менш болючим?

Процедура татуажу брів вимагає попередньої підготовки. Брови повинні бути сухими і чистими. Перед процедурою не рекомендується наносити макіяж, так як процес татуажу хворобливий через що течуть сльози, які в свою чергу розмиють косметику. А мочити брови в перші дні після проведення процедури не можна.

Занадто вразливим жінкам рекомендується морально підготуватися до процедури. На етапі підготовки вирішується спільно з майстром, по якій техніці буде виконуватися татуаж, яку форму і колір придбають брови.

процедура татуажу

Безпосередньо перед процедурою майстер пропонує застосувати місцеву анестезію за бажанням клієнта. Потім обробляє область голови, де буде проводитися робоча операція, знезаражувальним засобом.

Процедура може проходити під місцевою анестезією

На наступному етапі фахівець голкою робить проколи в області брови глибиною до 1,5 мм, за допомогою барвника прорисовуючи кожен волос окремо по напрямку росту природної рослинності. В середньому процедура триває від 40 хвилин до 1 години.

Подальший догляд і корекція: прискорюємо загоєння

Відразу після проведення процедури татуажу забороняється мочити область брів. Протягом декількох днів можливі кров'яні виділення в області проколів, які слід промочувати. Крім того, користуйтеся зазначеної фахівцем бактерицидної маззю і зволожуючим кремом.

Наступну корекцію проводять через 2 місяці після татуажу, так як за цей час фарба в значній мірі розсмоктується. В окремих випадках повторна процедура може знадобитися вже через місяць, якщо клієнту не сподобався колір або форма волосся. Повністю татуювання зникає за період від 1 до 3 років.

Не слід робити корекцію занадто часто

Волоскові татуаж, виконаний професійним майстром, що знають свою справу, привнесе в зовнішність жінки додаткової чарівності, а походи в салон косметолога стануть менш частим явищем. Цим і пояснюється висока популярність даної процедури у сучасних представниць слабкої статі.

Залиште Свій Коментар