3 бажаних варіанти вибору відповідної форми брів кругловидих красунь

"Луноликих, Ясноокий, чорноброва" - чим кругліше був контур обличчя східних спокусниць давнини, тим більше поетів оспівували прекрасні риси діви. Сьогодні світовим стандартом гармонії особи вважається форма сухорлявого овалу, це пов'язано з нав'язаними модою параметрами худорлявості, коли особа мимоволі приймає незграбні риси. Круглолиці дівчата іноді зі сльозами вдивляються в дзеркальне відображення: милі ніжні щічки, кирпаті носики, пухкі губки і пускаються на всілякі хитрощі, щоб візуально витягнути лицьовій контур до стереотипу. Чи треба це? Природність природи - найпрекрасніше, що може бути на світі. Але, якщо дуже хочеться, не обов'язково виснажувати себе дієтами, відповідна форма брів для круглого обличчя допоможе створити чудеса перетворення. Як вибрати ідеальний варіант?

До будь-якого типу обличчя можна підібрати гарні брови

Яке ж особа слід вважати круглим

Якщо контур володіє приблизно однаковими розмірами висоти особи (від верхньої лінії лоба до нижньої частини підборіддя) і його ширини (по лініях скул), значить, дівчина Круглолиці. Обриси лику зазвичай м'які, з плавними переходами, округлими щоками і підборіддям, з переважанням горизонтальних ліній, при відсутності чітко виражених рельєфів і кутів.

Вибираємо правильні розміри

Найголовніше, брови за типом обличчя повинні відрізнятися невеликим зламом. Щоб визначити ідеальні розміри ліній, можна скористатися звичайним олівцем:

встати перед дзеркалом, намітити і окреслити майбутні лінії, відповідно до напрямів.

 1. Докладаємо олівець паралельно носі до його широкому крильця, напрямком вгору. При цьому точка перетину з бровою буде початком місця корекції лінії. Це відмітка початкова.
 2. Олівець переміщаємо під кутом так, щоб він перетинався із зіницею ока. Ця середня точка на брови послужить місцем для освіти красивого вигину по типу крила чайки.
 3. Останню крапку відзначимо на місці перетину лінії брови, коли олівець приміряємо від крила носа через зовнішній край очі. Це точка закінчення.

Довжину інший дуги визначаємо також. Коли розмітки нанесені, малюємо красиві лінії.

Як вибрати ідеальну форму брів для круглого особи

Форма брів здатна вигідно прикрасити обличчя, але якщо впевненості в самостійному правильному оформленні недостатньо, першу корекцію краще провести в салоні.

Косметологи рекомендують вибирати один з трьох видів:

 • лінії, плавно злітають від 1 точки біля внутрішнього куточка ока до точки 2, потім злегка опадає до скроні 3 - "висхідна" брову,
 • дуги, що починаються з 2 точки, які прагнуть вгору до 2 позначці. Там робиться злам, і знижується лінія у напрямку скроні, причому закінчення хвостику злегка піднесено,
 • лінії, від 1 до 2 злегка вигнута по відношенню до ока, на якій точці 2 злітають вгору, а до точки 3 знижується вниз - "вигнута брова".

Ці напрямки зовсім не еталон, прорисуйте олівчиком інші форми, але з візуальним подовженням для круглого особи підходять брови, що володіють рельєфним високим "розльотом". Вони ідеально згладжують зайву пухкість щік і звужують ширину скул. Крім того, обов'язкове чіткість ліній і колірного оформлення.

Технологія корекції прямих, широких брів в домашніх умовах

Сьогодні на прилавках косметичних магазинів і сайтах інтернету рекламуються різноманітні трафарети для оформлення форми дуг. Їх розміри легко підігнати під лінії індивідуальні. Прикладіть почергово деталь до брів, замалюйте просвіти срібним (іншим) олівцем. Все, що не розфарбоване, можна вищипнути. З трафаретами, виконаними вигином, виходять ідеальні брови для круглого особи. Ширина ліній - середня. Ниточки і широкі волоті неприпустимі.Колірний відтінок вибирають максимально близьким до природного відтінку волосся.

Етапи видалення зайвих волосків.

 1. Розташуєтеся перед настінним дзеркалом, приготуйте пінцети, дезінфікуючий лосьйон на спирту для змазування інструменту і брів. Важливо яскраве освітлення.
 2. При коригуванні краще видаляти нижню область волосків брови, верхню зачіпають тільки під час оформлення зламу.
 3. Пінцетом чіпляють кожен окремий волосок біля кореневого підстави, іншою рукою необхідно шкіру злегка розтягнути, потім стержень різко висмикнути.
 4. Щоб ділянки, що піддаються вищипування, виглядали симетрично, коригувати потрібно по черзі обидві брови, особливо для оформлення вигинів.
 5. Протерти дуги лосьйоном, потім кремом.

Процедура втомлює, тому призводить до появи нерівностей. Через деякий час потрібно переконатися в досконало оформлення, свіжим поглядом оцінити виконану роботу.

Кілька порад для безболісного коригування красивих брів

При постійному догляді больові відчуття знижуються, так як площа місця корекції залишається мінімальною, брови не розростаються.

Крім того, стилісти пропонують кілька умов, що сприяють втраті чутливості при вищипуванні:

 • попередньо розпарити шкіру,
 • застосовувати гарячі точкові компреси,
 • робити місцеві охолодження кубиками льоду,
 • обов'язково натяг шкіри по лінії росту волосся,
 • змастити лінію брів знеболюючим антисептиком.

Позбутися від гострого болю допоможе висмикування відповідно до нахилом зростання стрижня, а не проти його напрямки. Крім того, краще не займатися корекцією в критичні дні, в цей час больові відчуття посилюються.

Красиве обличчя з прекрасними бровами - це ідеальний вигляд жінки

Все власниці круглого особи миловидні, дуже жіночні і виглядають набагато молодше за свої роки. Матушка природа наділяє їх прекрасної лінією акуратних брів при народженні, але, якщо гризе бажання наблизитися до ідеалу моди - овального контуру обличчя, важливо знати, що ні в якому разі не можна коригувати коротку пряму горизонталь форми, а також напівкруглу дугову лінію брів. Ці варіанти ще сильніше візуально розширять особа.

Залиште Свій Коментар