3 кроки до створення ідеальної форми брів будинку: процедура вищипування

Красиві брови стали важливою частиною образу дівчини. Та й чоловіки стали доглядати за бровами і надавати акуратний зовнішній вигляд. Але саме дівчата приділяють їм багато уваги.

Зробити красиву форму брів можна за допомогою їх вищипування

Правильно підібрана форма брів здатна прикрасити обличчя, приховати недоліки і підкреслити достоїнства. Тоді як неправильна здатна змінити вираз обличчя, зіпсувати враження навіть від самого професійного макіяжу. Красиво вискубати брови може майстер в салоні краси. Але не у всіх є кошти на щотижневе його відвідування. Тому більшість дівчат і проводять процедуру корекції брів самостійно вдома.

Вищипування в домашніх умовах

Щоб вищипнути брови в домашніх умовах запасіться достатньою кількістю часу. Не варто очікувати, що у Вас вийде легко і швидко як у майстра в салоні. Звільніть хоча б 30 - 40 хвилин на цей процес і підготуйте необхідне так, щоб воно було під рукою.

покрокова підготовка

Підготуйтеся до процесу. Виконайте наступне:

 • Очистіть обличчя від макіяжу, вмийтеся;
 • Виставите настільну лампу так, щоб Вам було достатньо світла, але він не потрапляв в очі;
 • Встановіть дзеркало (кишенькове не підійде, так як доведеться тримати його, займаючи цим руку);
 • Обезбольте оброблювану область. Зробити це можна, розпарити шкіру. Або ж, навпаки, потримайте на області брів лід 10 - 15 секунд. Кожній жінці необхідно індивідуально підібрати спосіб, так як кому то біль знімає холод, а кому - то, навпаки, тепло.

Після цього переходите до коректування. Процедуру знеболювання доведеться повторити, так як охолодження, так і розпарювання вистачає на 5 - 10 хвилин.

Інструкція по вищипування

Загальні правила такі. Чи не вищипуйте брови зверху і на переніссі. Видаляйте волоски тільки по зростанню, що не смикайте проти зростання. Дійте повільно, так як вищипаний в поспіху "потрібний" волосся може не вирости. Працюйте спочатку з однією лінією, потім з іншого. Це дозволить зберегти симетрію.

З пінцетом

При вищипуванні пінцетом Вам потрібно сам інструмент, антисептик і заспокійливий гель. Перед початком роботи обробіть пінцет антисептиком, щоб він став стерильним. В процесі роботи повторити обробку. Перед початком роботи антисептичної рідиною обробіть і руки.

По закінченню вищипування пінцет вимийте і приберіть в чохол. На надбрів'я дуги нанести заспокійливий гель. Він зніме біль і почервоніння, запобіжить розвитку запалення.

Без пінцета (ниткою)

Вищипування можливо і без пінцета. Воно проводиться ниткою. З нитки формується петля, яка скручується. При перетягуванні сторін петлі, скручена область переміщається і захоплює волоски, які висмикує. Цей метод швидше, ніж пінцет, але вимагає вправності.

Правила вищипування ті ж - по росту волосся, очищеними руками, після процедури наноситься заспокійливий гель. Але для методу підходить не будь-нитка. Вона повинна бути нееластичною, не дуже гладкою, але і не дуже ворсистою.

Як красиво вищипнути брови будинку?

Якщо у Вас невищіпанние брови, важливо правильно визначити їх обриси. Це робиться в такий спосіб:

 • Подумки проведіть пряму від куточка губ, перетинаючи край крила носа, до брови. Точка перетину лінії з бровою буде точкою початку Вашої брови;
 • Таку ж уявну лінію проведіть від куточка губ через центр ока до брови. В точки перетину з форми з лінією буде розташовуватися найвища точка форми (злам);
 • Третю лінію уявіть що йде від куточка губ через зовнішній кут ока. Так Ви визначите точку закінчення брови.

Нюанси форми, її особливості, характер зламу і ширину лінії підбирайте виходячи з типу особи.

Форма брів і форма особи

Щоб правильно вищипнути брови, враховуйте свою форму і тип особи.

Щоб візуально звузити кругле обличчя вибирайте зламані брови. Якщо ж особа прямокутне. Вугласте, віддавайте перевагу округленим формам. Вузьке обличчя розширять прямі негусті і неширокі брови. Тонкі лінії урівноважать невеликий підборіддя трикутного особи.

При близько розташованих очах збільште міжбровні відстань. І навпаки, якщо очі далеко один від одного, злегка "витягніть" до перенісся початок. Ідеальні лінії для круглого особи - класичні з легким зламом. Для овального - будь-які, так як ця форма найправильніша.

Чи можна вискубувати брови зверху

Вищипування брів зверху і його доцільність - спірне питання для стилістів. З одного боку робити цього не рекомендується. Краще вискубувати волоски знизу, тим самим піднімаючи арку. Тоді як вищипування зверху лише візуально опускає її. Однак далеко не всім йде висока арка.У цьому випадку має сенс вискубувати волоски зверху для досягнення бажаної форми.

Основне правило таке - волоски видаляються знизу. Зверху - лише в дуже рідкісних випадках. Хоча мова не йде про дуже широких лініях, коли волоски зверху виходять за межі форми і надають неакуратний вигляд особі. Те ж саме стосується і початку ліній на переніссі. Там теж не рекомендується видаляти волоски в загальних випадках, але якщо їх дуже багато робити це необхідно.

Рівні брови будиночком через трафарет

Правильно сформувати брови в домашніх умовах допоможуть трафарети. Це тонкі пластикові картки з прорізами в формі майбутньої лінії. Продаються наборами по кілька карток з парами ліній різної форми. Серед них підберіть ту, яка підійде саме Вам. Працювати з трафаретом просто:

 1. Накладіть його на власну форму;
 2. Обведіть проріз гостро відточеним олівцем;
 3. Вищипуйте волоски, що знаходяться за межами форми;
 4. Повторіть процедуру з другої сторони.

Також за цими трафаретами фарбуються тінями, олівцем або воском. З плюсів методу виділяється абсолютно симетричний результат, який виходить швидко при необхідній вправності.З мінусів - схожість і впізнаваність форм в популярних наборах трафаретів. Крім того, ними не завжди зручно користуватися, так як одна рука зайнята утриманням шаблону.

Трафарети допоможуть вам впоратися зі створенням правильної форми брів

Існують трафарети маски, які можуть звільнити руки. Вони являють собою два шаблони, скріплених стрічкою, які накладаються і закріплюються як маска. Це варіант дорожче і рідше зустрічається у продажу. Ще один варіант шаблону, який допомагає рівно вискубати брови - маска, що кріпиться до носа. Майже не продається в Росії, але можна замовити на сайтах китайських інтернет - магазинів. Звільняє руки, найбільш зручний варіант з усіх перерахованих.

Залиште Свій Коментар