4 особливості трейдингу брів

Трейдинг брів - процедура видалення зайвих волосків ниткою. В цьому випадку нитка скручується особливим способом і при її рух і переміщенні захоплюються зайві волоски і видаляються. Метод не надто зручний для початківців, але часто використовується майстрами.

Трейдинг бровей- процедура не всім відома

Принцип роботи трейдингу брів

Спочатку потрібно правильно скрутити нитку. Зробіть наступне:

 1. Візьміть її відрізок довжиною близько 30 см (в подальшому вибирайте такий, з яким Вам зручніше працювати);
 2. Зв'яжіть її кінці;
 3. Натягніть симетрично на чотири пальці - вказівний і великий обох рук;
 4. Перекрутіть кілька разів нитку через центри довгих сторін утворився прямокутника;
 5. Перевірте, щоб при раздвіганіі одних пальців і зрушуванні інших зона скручування переміщалася в ту чи іншу сторону.

Такий ниткою працюйте. При переміщенні зони скручування по ділянці з волосками, вони будуть закручуватися на нитки і віддалятися. При достатній вправності нитка працює набагато швидше, ніж пінцет.

Якщо самі не вмієте, то треба звернутися до фахівця

Де застосувати?

Метод хороший, якщо потрібне видалення тонких волосків, досить нечисленних.Спосіб ідеально підходить для брів. Він дозволяє створити чітку лінію зростання. Швидко видаляє все зайве. Також може застосовуватися в області над верхньою губою.

Чи не підійде для областей, де волоски товсті або мають міцне коріння. На пахвових западинах і зоні бікіні не застосуємо (хоча глибоке бікіні іноді епіляційних таким способом). На ногах теж не використовується, так як трейдинг великих ділянок тіла недоцільний, адже займає багато часу.

Філегранная робота

Салонний трейдинг ниткою

Корекція і фарбування брів того чи іншого типу - популярна послуга в салонах краси. Багато майстрів вибирають саме трейдинг з - за більшої швидкості роботи. Не має потреби стерилізації інструменту (пінцета) після клієнта і т.п. У домашніх умовах її також можна проводити, якщо придбати необхідний навик.

Однак першу процедуру краще провести в салоні, так як після цього Вам буде простіше підтримувати брову в хорошому стані. Лінія вийде природніше, ніж при вищипуванні пінцетом.

Підготовка до корекції брів

Підготовка до трейдингу аналогічна підготовці до будь-якого іншого вищипування брів.Спочатку вибирайте метод для зниження хворобливості. Распарьте особа для того щоб пори відкрилися і волоски віддалялися простіше і не так болісно. Або ж прикладіть до брів шматочки льоду на кілька секунд, домагаючись ефекту анестезії.

Незалежно від обраного способу, перед початком робіт обробіть шкіру антисептиком або спиртом, щоб уникнути подразнень і занесення інфекції. Після процедури можна також застосувати заспокійливий гель.

Якщо брови світлі і Ви їх фарбуєте, то краще вискубувати нафарбовані брови для того, щоб не порушити їх форму. Щоб краще бачити такі волоски встановіть додаткову лампу збоку від імені або за дзеркалом, направивши світло трохи зверху, так щоб він не потрапляв Вам в очі.

Особливості

Трейдинг має ряд особливостей, здатних зробити процедуру простіше і швидше:

 • Не використовуйте шовкову нитку. Вона занадто гладка і не утримує волоски. Вони потрапляють в неї і тут же вислизають назад;
 • Синтетика також не підійде. Ці нитки розтягуються, в результаті чого не можуть утримати волосся. Ідеальним рішенням є міцна бавовняна нитка, не дуже тонка;
 • Натяг постійно.Зміни можуть підвищити біль і знизити якість роботи;
 • Пересувати нитку потрібно не надто швидко, не надто повільно. Швидкість підбирається індивідуально.

Навіть при невідпрацьованому навику, швидкість роботи ниткою вище, ніж пінцетом. Коли Ви навчитеся трейдингу, вищипування брів стане займати набагато менше часу.

Набийте руку і будете вискубувати брови дуже швидко

Поради

Знання нюансів виконання процедури допоможе знизити біль і збільшити швидкість. Отримати оптимальний результат і уникнути роздратування:

 • Видаляйте волосся по ходу росту. Чи не висмикуйте проти зростання. Це веде до запалень і подразнень, підвищує біль;
 • Фарбування брів перманентними барвниками починайте через 4 - 5 годин після вищипування;
 • Рухаючись уздовж лінії брови, проведіть нитку у напрямку від внутрішнього куточка ока до зовнішнього;
 • При корекції точки початку брови і відстані між ними, проведіть нитку зверху вниз;
 • Починати варто з міжбровних простору, закінчувати легкої коригуванням над бровою при необхідності.

Трейдинг - традиційний спосіб видалення волосся в деяких культурах.У східних країнах дівчата володіють нею досконало.

Існує певна схема руху нитки

Будьте красивою!

Залиште Свій Коментар