Чи можна вискубувати брови: 4 секрету

Вищипування брів - естетична процедура, яка виконується більшістю жінок і деякими чоловіками. Вона не потрібна, так як переслідує лише естетичні цілі. При бажанні, від неї можна відмовитися.

Вищипування може полягати лише в легкій коригування, надання акуратності, видаленні окремо зростаючих волосків, що знаходяться на великій відстані від брови. Також можливий варіант, до якого часто вдаються багато дівчат, а іноді і чоловіки - моделювання лінії, коригування форми і т.д. Чи можна вискубувати брови - питання, яким часом задаються люди.

З бровами красивіше

Чи можна вискубувати брови?

Як і будь-яка процедура, вищипування брів має протипоказання і обмеження. Вони можуть мати медичний або етичний характер.

Що говорить іслам: чи можна робити процедуру мусульманам?

Відносне протипоказання для коригування брів мають мусульмани. Вискубувати брови в ісламі заборонено як чоловікам, так і жінкам. Будь-які зміни зовнішності забороняються Кораном, так як людина повинна залишатися природним, не змінювати свою зовнішність.

Однак заборона не абсолютний.Зокрема, він не поширюється на окремо зростаючі і великі волосся, які порушують естетику особи. Якщо волоски надають недоглянутий і неохайний зовнішній вигляд, від них варто позбуватися. Але лінія брови повинна залишатися природною, змінювати її не можна.

Красиві брові- це дійсно красиво

Медичні протипоказання: у скільки років можна вискубувати брови

Не тільки етичні, а й медичні правила іноді забороняють вищипування брів. Першим протипоказанням є низький больовий поріг. Якщо процедура надзвичайно болюча, мучити себе не варто. Вибирайте інший спосіб коригування, наприклад, сбривание або стрижку.

  • Сильна схильність до появи врослого волосся говорить про те, що видаляти волоски потрібно дуже акуратно;
  • Наявність в області вищипування бородавок, об'ємних родимок і подібного - показання відмовитися від процедури або проводити її дуже акуратно;
  • Не можна вискубувати брови при опіку (сонячному, хімічному, іншому). Це болісно, ​​уповільнює загоєння і травмує шкірний покрив;
Дотримуйтеся рекомендацій, щоб не нашкодити собі
  • Відмовтеся від фарбування і коригування, якщо шкіра збуджена, є запалення;
  • При деяких проблемах з судинами і капілярами видаляти волоски з коренем теж не рекомендується.

Всі перераховані протипоказання стосуються безпосередньо епіляції, тобто видалення волосків з фолликулом і цибулиною. При цьому травмується шкірний покрив. Якщо шкіра здорова, то наслідки такої травми зникають через кілька годин. Якщо ж шкіра збуджена або є інші проблеми, наслідки бувають серйозні.

У цьому випадку вибирайте інші методи коригування та моделювання. Волоски краще підстригати або моделювати лінію за допомогою бритви.

відрощування

В даний час в тренді природність. Тонкі брови вийшли з моди. Тепер перевага віддається густим і широким брів, які виділяються на обличчі і можуть служити домінантою в макіяжі. Однак відростити таку лінію не просто. Робити це потрібно, поступово розширюючи. В іншому випадку, якщо відрощувати все волоски, які раніше віддалялися, відразу, яке - то час особа матиме неохайний вигляд. Брови здадуться запущеними.

Швидкість відростання волоска - 3 тижні. За цей термін всі видалені волосся повністю відновлюються.

У всіх власний покросв зростає з різною швидкістю

Однак ця цифра може варіюватися в залежності від декількох факторів:

  1. Живлення;
  2. Вітамінно - мінеральний баланс організму;
  3. Наявність або відсутність шкідливих звичок та ін .;
  4. Активність вищипування раніше.

В останньому пункті мається на увазі те, наскільки дівчині раніше доводилося вискубувати брови зверху чи знизу. Якщо видалення відбувалося часто і з порушенням деяких правил (висмикування проти зростання і т.д.), то велика ймовірність, що цибулина ушкодилася і новий волосся з неї вже не виросте. Тому коригувати брови слід акуратно.

Краще займатися красою в салоні

догляд

Є методи, що дозволяють відростити волоски. Для цього застосовуються зміцнюючі засоби. Вони оздоровлюють цибулини, стимулюють кровообіг і прискорюють відростання. Це спеціальні косметично е масла і гелі, або аптечні препарати і склади, благотворно впливають на лінію зростання. Перед застосуванням обов'язково ознайомтеся з інструкцією і проведіть тест на алергічну реакцію.

Популярністю користується касторове масло. Застосовується на ніч. Підходить для брів і вій. Іноді викликає алергічні реакції при нанесенні на вії.

Догляд - це важливий захід

Масло персикових кісточок стимулює відростання, Пігментується.М'ята прискорює ріст за рахунок стимуляції кровообігу. Волоски стає густішим, виглядають здоровішими. Те ж робить і масло ромашки.

Якщо змішати столову ложку морквяного соку з вмістом однієї капсули аптечного вітаміну А і наносити суміш на брови регулярно, позитивний ефект проявиться. Наносити потрібно як компрес на 20 - 30 хвилин.

Щоб брови росли густими, не можна нехтувати і харчуванням. Воно повинно бути збалансованим і компенсувати потребу організму у вітамінах та мікроелементах.

Здорове харчування стоїть на першому місці в формуванні здорового волосся

Будьте красивою!

Залиште Свій Коментар