5 форм брів для обладательні овального особи

Якщо природа вас наділу овальним обличчям, то бажано зробити горизонтальні брови або ж дугоподібні. Якщо є бажання і вам це підійде, то зробіть невеликий злам посередині, але не перестарайтеся. При цьому не забувайте, що за фактом у вас така форма особи, під яку точно вийти підібрати форму брів, тому не терзати - овальне обличчя в цьому плані краще за інших.

Коригування брів для овального особи має свої особливості
Якщо у вас трохи витягнута голова з вилицями, то зробивши брови врозліт цей факт стане зовсім непомітним. У кожному разі виходить так, що, підібравши правильно форму бровок, вийти поліпшити загальний вигляд.

Можливі варіанти форми для власниць овального обличчя

Отже, на вибір дівчини пропонуються такі форми брів для овального особи:

  • горизонтальні;
  • дугоподібні;
  • Вигнуті.
Існує 3 варіанти брів для овального особи

Розглянемо запропонований список по порядку.

горизонтальні брови

Горизонтальні брови в порівнянні з іншими вигідно відрізняються тим, що здатні згладити неприємні моменти: витягнутість і виражений вилиці. З ними особа стане більш круглим.У плані психології відзначено, що власниці прямих брів відрізняються сильним вольовим характером, задатками лідера.

Вищипування брів - хвороблива процедура

Трохи підняті рівні бровки зроблять з вас людину добродушного вигляду. Якщо ж горизонтальні брови для овального особи розташовані низько, погляд стане виглядати як би з-під лоба, тому так робити не варто. Якщо ж такий варіант у вас від природи, то він легко коригується і міняти щось кардинально не слід.

Професійний візажист може допомогти корисною порадою

Майстер в салоні краси покаже і розповість, яким чином поступити краще, щоб виправити деякі природні недоліки. В цілому, вважається, що це найбільш правильні брови для овального особи.

Дугоподібний варіант створення для гарного обличчя

Дугоподібні брови на овальному обличчі теж виглядають непогано, вони пом'якшують риси і надають вид життєрадісну людину. Тому якщо ви хочете пом'якшити гострі риси обличчя, то такий варіант підійде як не можна до речі. Поділяються брови дугою на три варіанти:

  1. низькі;
  2. високі;
  3. Середні.
Дугоподібні брови пом'якшують риси обличчя

Чи обов'язково робити татуаж?

При цьому вам доведеться зрозуміти, що спочатку низькі бровки не вийти підняти до високого варіанту, та й до середнього насилу. Так, майстри, що працюють в салонах краси постараються щось придумати і виправити ситуацію, що склалася, але змінити кардинально все одно не вийде. Тому будьте готові, що якщо не вдасться змінити ситуацію так, то доведеться вирушати на татуаж або щось такого роду.

процедура татуажу

Варіант зі зламом

Така форма брів для овального особи той же підходить непогано, вона відмінно виглядає у дівчат, які по натурі володіють романтичним рисами характеру, є відкритими людьми. Зламані брови омолаживаются дівчину, додають їй зовнішньої відкритості. Якщо у вас до того ж ще й очі не круглі, а мигдалеподібні, то таке поєднання дасть неперевершений за красою результат, так що задумайтеся про цей варіант.

Брови зі зламом

Однак не дивлячись на те, що овального особі підходить така форма брів, дуже старатися з вигином не потрібно, бажано зробити м'яким і не виділяється гостротою. Якщо переборщити, то ефект вийде строго протилежним: особа стане страшним і зловісним, при розмові ви станете виглядати як хижак.

красиві брови

Формуємо ідеальний зовнішній вигляд

Вибираючи ідеальні брови для овального особи в першу чергу доведеться визначитися з довгою. Робиться це за допомогою підручних засобів: береться паличка або олівець, який прикладається збоку до носа. Там, де лінія олівця стикнеться і стане починатися майбутня брівка. Перенесіть олівець до іншого краю очі і в точці перетину знайдете місце, де брову закінчується, робити довше недоцільно - для овального обличчя підійдуть короткі брови.

короткі брови

Ще не забудьте про таку хитрість: якщо хочеться відвернути увагу від зморшок над очима і чолом, то постарайтеся зробити коротше лінію бровок, таким чином вам вдасться ненав'язливо омолодитися.

Не варто робити брови занадто товстими

Не менш важлива в цьому плані ще й ширина брів, якщо особа не широке і сама ви тонка дівчина, то постарайтеся для себе вибрати середню ширину, щоб вираз обличчя залишалося приємним погляду. Буває і так, що від природи волосся не широкі і до того ж ще й рідкісні, то допомогти цьому зможе олівець і банальна косметика, тому тут нічого придумати не вийти, не забудьте лише, що косметика поєднується з тоном особи.

вищипування брів

Якщо вже так склалося, що у вас брови рідкі, та ще й лоб невисокий, то в першу чергу постарайтеся використовувати світлі тони, а ось кінець бровок поруч з носом постарайтеся затемнити. А ось якщо від природи у вас очі близько посаджені і це виглядає не дуже, то допомогти з цим впоратися зможе збільшення відстані між бровами.

правильний догляд

Тепер ви знаєте, які брови підходять овального особі і якими методами краще досягається цей результат. Але, щоб отримані брови залишалися такими за ними потрібно догляд, інакше швидко виявиться так, що вам знову потрібна корекція.

У салоні вам допоможуть зробити правильну корекцію брів

Якщо раніше ви не займалися подібним, то сходіть в салон краси - там вам і корекцію зроблять і підкажуть, як потім за цією справою стежити. Врахуйте, що бровки після корекції доведеться щодня розчісувати, при цьому бажано періодично робити маски з реп'яхової олії.

Після прочитання ви знаєте, які бровки краще вибирати, якщо у вас овальне обличчя. До того ж, овальне обличчя передбачає можливість використання практично кожної форми бровок, так як воно універсально.Тому якщо вам пощастило з таким обличчям, то зробити корекцію не складе труднощів.

Залиште Свій Коментар