5 основних форм брів: вибирайте свій стиль

Відповідна форма брів - той штрих, який поліпшить враження від макіяжу. Якщо ж вона підібрана неправильно, то може змінитися вираз обличчя, недоглянуті додадуть неакуратність образу.

Красива форма брів привертає увагу всіх без винятку

Підбір правильної форми брів в домашніх умовах

Підібрати правильну форму складно. Рекомендується порадитися з візажистом, а потім підтримувати підібрані професіоналом обриси. Однак розроблений ряд загальних правил, які допоможуть надати форму брів в домашніх умовах.

Щоб надати бровам красиву форму потрібно визначити три опорні точки для лінії. Перша відзначає початок, друга - найвищу її точку, третя - закінчення. Щоб знайти першу, проведіть подумки лінію від крила носа, через внутрішній кут ока. Там де лінія вийде на надбрівну дугу або перетнеться з лінією росту волосків і повинна починатися лінія. Другу уявну лінію проведіть від крила носа, через зіницю. На місці перетину лінією росту волосків і буде друга точка. Третя точка визначається при проведенні лінії від крила носа через зовнішній кут ока.Там де вона перетинається з надбрівної дугою повинна закінчуватися правильна брову.

Класифікація брів

При підборі конфігурації потрібно враховувати овал обличчя, висоту, виступ надбрівної дуги та ін. П'ять форм мають ту чи іншу конфігурацію, але відштовхуватися слід від них:

 • Прямі - вигин несильно виражений, на протязі лінії зростання волосків вона пряма, в кінці відбувається звуження або легкий вигин вниз. Друга опорна точка на одній лінії з першої;
 • Різкий кут, друга точка вище першої і третьої. Іноді третя точка нижче першої;
 • М'який кут - злам помітний, але не так виражений. Друга точка вище першої, але третя не нижче першої. Кут округлений, тоді як в попередньому варіанті різкий;
 • Закруглені - перша і третя точки приблизно на одному рівні, з другої з'єднані плавно;
Закруглена форма - як один з варіантів
 • Вигнуті мають прогин вниз в першій частині. Тобто у них чотири опорні точки замість трьох. Між точкою початку лінії і самий найвищою точкою лежить ще одна, за рахунок якої і створюється прогин.

Арка - ступінь зігнутості, висота розташування другої опорної точки (тобто тієї, що знаходиться вище за все). Може бути:

 1. низькою;
 2. середній;
 3. Високої.

Незалежно від конфігурації і арки, лінія може бути широкою, середньої або тонкої. Але якщо арка низька, широких брів краще уникати. Також як не слід вискубувати їх тонко при високій арці.

Підбір за формою і типом обличчя

Це основний параметр для створення ідеальних брів. Враховується його форма, висота, ширина і інші фактори.

 • Овальне обличчя прикрасять будь-які, але найбільш органічно виглядає м'який куток. При повному обличчі з вираженими щоками краще уникати закругленою форми. Арка може бути як високою, так і низькою незалежно від розміру очей. Ширина підбирається, відштовхуючись від форми лоба і найбільш часто зачіски;
 • Різкий кут підійде круглого обличчя, так як візуально витягне його. Воно стане вже. Якщо лоб низький (що іноді буває при круглому обличчі), уникайте високої арки і широких ліній. Відмовтеся від закруглених, цей тип здатний "спростити" особа, зробити повним;
 • Для витягнутого обличчя підійдуть прямі, так як зроблять особа коротше. Той же варіант непоганий для вузького особи з запалими щоками. Протипоказана вигнута арка і тонка лінія. Не вибирайте різкий кут. М'який кут - альтернатива;
 • Для квадратного обличчя підходить різкий кут і мала ширина. Це допоможе зрівноважити кути нижньої щелепи, витягне особа, зробивши схожим на овальне. Уникайте вигнутою арки, якщо лоб вузький;
 • Трикутній і серцеподібну особі підійдуть закруглені плавні лінії. Мета - компенсувати вузьке підборіддя і врівноважити нижню частину обличчя і лоб. Підійдуть і прямі середньої ширини.

Чим більше очі, тим вище робіть лінію. Коли очі невеликі, то низьке розташування їх збільшить. Але при таких бровах підійде тільки середня ширина. Широкі виглядають важко, а вузькі - неприродно.

Від типу особи залежить все

Тип зовнішності

Надання форми брів - творчий процес, відштовхуватися тільки від формул не варто. Важливий і тип зовнішності і загальний стиль дівчата. Так, жінкам східного типу з густими чорними бровами не варто вискубувати їх тонко. Правильна коригування природної форми підкреслить красу і виразність їх очей.

Якщо риси обличчя дрібні, зупиніться на тонких бровах. А ось якщо вони великі, краще підійдуть широкі брови форми різкий або м'який куток. Коли очі розташовані близько один до одного можна трохи збільшити відстань між бровами, компенсувавши і врівноважити цим положення очей.Складніше доводиться тим, чиї очі розташовані далеко один від одного. Вищипнути такі брови правильно допоможе тільки професіонал.

Масивний лоб скомпенсіруют середні, але не дуже вигнуті брови. Підійдуть прямі або плавний кут. Якщо повіку падаюче (нависає вниз, іноді опущені і куточки очей), то приховати цю особливість допоможуть брови м'якої форми. Напівкруглі, із середньою аркою.

Процес вищипування: надання гарної форми

Більшість дівчат і жінок коригують брови самостійно. Це нелегко, але після декількох тренувань виходить майже у кожній. Крім того, хворобливість процедури при самостійному виконанні менше.

Інструменти і матеріали

Для безболісної, комфортної та безпечної процедури потрібно досить багато матеріалів та інструментів. Це гарантує найкращий результат.

 1. Закріплене дзеркало, тримати його навис всю процедуру Ви не зможете;
 2. Пінцет з підсвічуванням, комфортний для Вас;
 3. Олівець для брів;
 4. Збільшує дзеркало (можна мобільне, складне, тому що використовується лише епізодично).

Використовуйте заспокійливий гель, який зніме почервоніння.Він перешкоджає виникнення подразнення і запалення після процедури. Крім того, має бути хороше освітлення. Можна застосувати додаткову настільну лампу.

алгоритм робіт

Для зниження хворобливості распарьте особа. Деякі дівчата вважають за краще, навпаки, прикласти до брів кубики замороженого відвару ромашки або будь-якого іншого, що має заспокійливі та протизапальні компоненти. Щоб правильно надати форму брови дійте так:

 • Розмітьте олівцем три точки для майбутньої брови;
 • З'єднайте і підберіть бажану ширину;
 • "Намалюйте" майбутню брову так, щоб "зайві" волоски виявилися тільки внизу. Вискубувати зверху брови можна;

 • Вискубайте пінцетом ті волоски, які виходять за межі контуру знизу;
 • Чи не змінюйте брови по - черзі, спочатку одну, потім іншу. Робіть це одночасно. Видаліть ділянку над лівим оком, потім той же над правим і т.д. Це попередить асиметрію і дисгармонію;
 • Нанесіть заспокійливий гель.

Через 10 - 20 хвилин перевірте якість роботи. Тепер Ви побачите волоски, які не помітили раніше.

нюанси

Дотримання ряду нюансів допоможе отримати ідеальні брови.

 • Вищипуйте по ходу росту, так волоски відростають повільніше;
 • Перед початком робіт очистіть обличчя від забруднень і косметики;
 • Перед першою процедурою обов'язково распарьте особа, так як вперше вискубувати брови болісно.

Вищипуйте обережно. Якщо сумніваєтеся, краще залиште зайвий волосок. При видаленні таким способом цибулини волосків пошкоджуються і з часом вони перестають рости.

Працюйте з бровами акуратно, щоб потім соромно не було!

Таким чином, при необережному або надмірному вищипуванні одного разу можна недорахуватися "потрібних" волосків.

Залиште Свій Коментар