5 причин звернутися до транспатологу за новими бровами

Брови - це те, що формує весь вигляд особи. Вони здатні повністю змінити вигляд людини, скорегувати недоліки рис обличчя, додати погляду виразність і зробити обличчя візуально стрункішою. Рослинності надбрівних дуг завжди приділялася особлива увага, а останнім часом вона і зовсім стала мало не головним акцентом на обличчі. Густі, природні брови - мрія будь-якої дівчини.

Пересадка волосся допоможе зробити нові красиві брови

Але не всіх природа нагороджує тими рисами, про які ми мріємо. До того ж, волосся рідшають з віком, травмуватися через шрамів. Деякі дівчата в юності надмірно ретельно вищипують рослинність на обличчі, а потім в жаху розуміють, що їх прекрасні брови перетворилися в ниточки, і нові не квапляться рости.

На щастя, медицина не стоїть на місці, і з допомогою пересадки волосся можливе відновлення брів або створення їх з нуля. Пересадка волосся на бороду і навіть брови тепер можлива без використання загального наркозу і помітних рубців.

Технологія трансплантації і етапи процедури пересадки волосся на брови

Щоб пересадка пройшла успішно, необхідно дотримання всіх нюансів, які забезпечать швидку реабілітацію нових волосків і природний зовнішній вигляд:

  • Вкрай важливо, щоб фахівець клініки тансплантаціі і пацієнт ретельно обговорили майбутню форму брів, яка буде створена під час процедури. Форма повинна повністю влаштовувати пацієнта, щоб після операції не було потреби в корекції. Трансплантація має на увазі створення ідеально підходить форми.
  • Перш ніж проводити операцію, важливо зрозуміти, які причини привели до втрати волосся, і усунути їх. Інакше нові волоски можуть випасти з тієї ж причини.
  • Успішний результат залежить від правильно підібраного товщини волосків. Волосся з голови або тіла занадто товсті для цієї мети. Найчастіше використовують рослинність з зони за вухами або шиї.

Якщо раніше трансплантація волосся була досить складною операцією, після якої в донорській зоні залишалися помітні мікро-шрами, а щільність рослинності в новому місці зростання мала істотні обмеження, то зараз технології зробили крок вперед і дозволили істотно збільшити ефективність процедури і скоротити її травматичність.

Пересадка волосся на брови проходить під місцевою анестезією. Новітні методи дозволяють не використовувати скальпель і не робити надрізів.Завдяки цьому донорська зона майже не травмується, а місце посадки швидко відновлюється. Пацієнту не потрібно реабілітація після операції, а свежепересаженние цибулини приживаються вже через тиждень. Протягом року волоски повністю освоюються на новому місці і набуває природного і красивий вид.

Вартість пересадки донорського матеріалу

Як донорського матеріалу використовують графти: волосяні трансплантати, що містять в собі кілька фолікулів. Графти можуть вилучатися з донорської зони разом з шматочками шкіри, якщо планується надрізання зони посадки за допомогою скальпеля, або без неї, якщо процедура здійснюється безшовним методом.

Після того, як був отриманий графт, він розміщується на новому місці під потрібним кутом. Щоб створити хорошу форму брови, може знадобитися близько 300 графтов. За рахунок того, що в кожному графтов міститься більше одного волоска, лікарі мають можливість формувати достатню густоту волосків за одну процедуру.

Кому може знадобитися пересадка

Процедура пересадки волосся в зону брів може бути актуальна, якщо:

  1. Волосся були загублені внаслідок випадання через захворювання
  2. Природна форма недостатньо гармонійна, і потрібне коригування з естетичних причин
  3. Волоски ростуть нерівномірно, є прогалини через шрамів
  4. Волосся втрачені внаслідок опіку, медичного втручання.
  5. Форма брів порушена невдалої корекцією.

Кому протипоказана трансплантація волосся

Трансплантація брів - процедура, яка допомагає відновити або створити з нуля бажаний вигляд цієї деталі особи. Але не завжди пересадка брів - це вдале рішення.

Не варто планувати процедуру, якщо проблема, через яку були втрачені волосся, не знайдено і не усунуто. В іншому випадку, Ви даремно витратите гроші, а нові брови зникнуть так само, як їхні попередники.

Не можна проводити операцію особам, які страждають на гепатит у фазі декомпенсації, тим, у кого порушена згортання крові. Протипоказанням до пересадки може бути індивідуальна непереносимість лікарських засобів, що застосовуються для анестезії. Не можна вдаватися до трансплантації тим, у кого діагностовано і не вилікувана трихотилломания.

Залиште Свій Коментар