5 способів швидко провести коригування зрощених брів

Густі брови є результатом росту волосся на переніссі, в результаті чого, замість двох брів здається, що вздовж чола розташовується одна. Вважається, що волосся, що росте на переніссі характерні для народу південних країн. Однак з такою характерною особливістю часто зустрічаються люди слов'янської зовнішності, як жінки, так і чоловіки.У сучасному світі волосся на переніссі є ознакою неохайності і занедбаності.

Волосся на переніссі слід прибирати

Що робити, якщо у жінок і чоловіків трохи зростаються брови

Густі брови, як і вся зовнішність людини генетично закладаються в момент зачаття нового життя. Медики вважають цей спадковий факт, ознакою вольової людини.

Густі брови - результат генетичної схильності

Що означає проблема у дівчат: національна риса чи ознака захворювання?

Однак варто звернути серйозну увагу на стан здоров'я організму людини, якщо брови починають зростатися після довгих хвороб або станів, пов'язаних з гормональними змінами.

Сростаются брови після хвороби - привід для звернення до лікаря

Поради щодо усунення характерною аномалії: хороший сон і правильне харчування

У таких випадках, для вирішення проблеми зі своєю зовнішністю, варто звернутися до лікаря-ендокринолога. До надлишкового оволосіння можуть привести:

 • застосування деяких лікарських препаратів антимікробної дії;
 • наслідки черепно-мозкових травм;
 • нервове виснаження;
 • ураження шкіри грибком;
 • онкологічне захворювання;
 • регулярне висмикування волосків.
Причиною зрощення брів можуть бути проблеми в ендокринній системі

У будь-якому, з перерахованих вище факторів відбувається активація волосяних цибулин, що сприяють збільшенню швидкості росту волосся, в результаті чого зростаються брови.

Позбавляємося назавжди від густого волосся на переніссі у дорослих, підлітків і дітей

В оформленні образу людини брови відіграють чи не головну роль. І підкреслення привабливого контуру обличчя, краси очей, довжини вій і привабливості губ, може звести нанівець недоглянуті густі брови практично на всю ширину лоба.

Густі брови слід прибирати

Про що говорить ця особливість для хлопців: значення сонника і прикмети людей

Густі брови у чоловіків надають їм мужність і серйозність. Тому при невеликих скупченнях волосинок на переніссі не варто їх видаляти. Однак не всі чоловіки вважають за краще вигляд брутального дикуна і видаляють зайве волосся з перенісся самостійно або в косметичних салонах.

Густі брови можуть надати деяким жінкам шарму

Деяким жінкам наявність невеликої кількості волосся на переніссі надає шарм.

Перед прийняттям рішення про їх видалення слід уважно оцінити свою зовнішність і зіставити подарунок природи з іншими параметрами особи.

Занадто густі брови слід підкоригувати

При вирішенні про корекцію, не рекомендується в перший раз проводити процедуру самостійно. Косметолог професійно прибере зайві волоски з перенісся, і при цьому додасть бровам відповідну до лиця форму. Зрощені густі брови в домашніх умовах можна відкоригувати за допомогою:

 • пінцета;
 • епілятора;
 • воску для видалення волосся;
 • бавовняної нитки.

Епілятор і віск технологічно не в змозі оформити вигин брів. Ці способи придатні тільки для очищення ділянки шкіра з підвищеним вмістом волосся від непотрібної рослинності. Перед початком процедури рекомендується протерти шкіру спиртом.Якщо для епіляції застосовується віск, то, щоб не видалити зайві волоски брів, їх необхідно змастити тонким шаром вазеліну.

процедура епіляції

Маніпуляції необхідно проводити на довгих щетинках волосся проти їхнього росту. Віск накладається на оброблену шкіру перенісся в гарячому стані. Найбільший ефект досягається при видаленні волосся після повного застигання воску через чотири секунди після його накладання на шкіру.

Видалення волосся на переніссі

Якщо брови зростаються, і довжина волосинок становить менше п'яти міліметрів, то видалити їх можна тільки за допомогою пінцета або нитки. Переваги цих методів полягають у відсутності травмування шкіри у вигляді розтягування і піддає температурних перепадів.

Лазерна корекція в косметичному салоні

Домашня корекція вимагає багато часу, сил і терпіння. Найзручніше звернутися в косметичний салон, де можна зробити корекцію лазерним способом.

Результат лазерної корекції

Слід враховувати, що лазерна корекція має ряд особливостей.

 1. Лазер реагує на меланін, в результаті чого цей метод не здатний прибрати волоски, якщо вони сиві або знебарвлені.
 2. Після застосування лазера на темній шкірі можуть залишитися світлі плями.
 3. Невміло застосування лазерного обладнання може зіпсувати клієнтові зір і залишити рубці і опіки на шкірі.

Залиште Свій Коментар