5 способів як самостійно підкоригувати форму брів

Як це не погано, але від природи рівні і витончені брови дістаються далеко не кожній дівчині. Більшість так і залишаються з ними, не знаю, що на насправді поміняти форму брів простіше нікуди і це давно вже не є фантастикою косметології. Змінивши одну лише форму вийти зробити погляд більш виразним, що привертає увагу.

Красиві брови зроблять погляд виразнішим

Послугу зі створення красивих брів: як зробити в салоні за невеликою ціною

Якщо ви плануєте похід на важливий захід і шукайте приклад якісного макіяжу, то включіть в список заходів макіяжу ще й роботу над бровами, таким чином вам вдасться домогтися більш глибокого образу і зробити зовнішність привабливою і приємною погляду.

Природну форму брів можна змінити

У кожному разі, коли дівчину не влаштовує природна форма брів можна знайти вихід з положення і що-небудь змінити в кращу сторону. Тому не впадайте у відчай, сьогоднішня стаття підкаже як надати бровам правильну форму і змінити зовнішність на краще.

Корекція брів - важливий етап у створенні образу

Коригування форми у жінок і чоловіків

Більшість косметологів схиляються до того, що для зміни форми брів краще звернутися в салон краси, де знаючі люди зроблять це якісно. Не варто нехтувати такого роду порадами, так як люди, з'їли на цьому собаку дійсно швидко і якісно зроблю те, на що у вас самостійно піде не один день і не одна спроба. Тому якщо вже надумали робити корекцію брів в перший раз, то задумайтеся над тим, щоб зробити цю процедуру у професійного візажиста.

Перед корекцією проконсультуйтеся з проффесіоналів

Робота з бровами: татуаж і фарбування хною

Вся процедура проходить в такій послідовності:

  1. Майстер пропонує можливі варіанти, і ви вибираєте відповідний;
  2. Обраний варіант зображується на вас, щоб ви мали уявлення;
  3. Вищипуються брови і відбувається корекція форми;
  4. Залишається підтримувати вийшла форму.
Коригування брів тушшю

В кінці, коли майстер закінчить і зміна форми брів вже станеться залишиться лише намагатися підтримувати отриману форму в домашніх умовах.

Будьте впевнені, у цьому немає нічого складного і це вийде зробити самостійно вдома,без допомоги професіоналів.

Щоб робити домашню корекцію знадобляться невеликі інструменти і досвід в вищипуванні брів.

види брів

Процедура зміни форми ниткою: робимо "насуплений" образ

Якщо запитати професіоналів про те, яким чином може проходити зміна форми брів, то тут думок виявиться стільки ж, скільки людей: починаючи від класичної повної епіляції, до підфарбовування і нарощування. Щоб процес вищипування і роботи над бровами виявився виконаний правильно не пошкодуйте часу і коштів на вибір якісного пінцета, який зможе швидко і добре висмикувати волосинки. Не забудьте визначитися і з розміром і формою бровок, спробуйте спершу намалювати олівцем, щоб візуально оцінити майбутню форму.

вищипування брів

Прикладіть олівець вздовж носа, і там, де він перетнеться з бровою відзначте початок майбутньої форми. Місце вигину визначається так само, просто самостійно поверніть олівець так, щоб він проходив через зіницю, фіксуємо точку. Точка, яка знаходитися на перетині лінії від фарбуючи носа до крайнього кута ока стане місцем, де брівка закінчується.Корекція форми і зовнішнього вигляду брів здійснюється за рахунок вищипування зайвих волосків. Пам'ятайте, що ближче до перенісся брови обов'язково має бути трохи ширше, ніж в інших ділянках.

Корекція брів здійснюється за рахунок вищипування зайвих волосків

Закінчується вона вузькою ділянкою, тому стежте, щоб звуження проходило плавно, а не ривками або сходинками. Загалом приділіть переходах побільше уваги. Ще один важливий момент - аристократичну брову завжди видно по злегка піднятому верхнього краю кінця бровки. Але при цьому стежте, щоб внутрішня поверхня не виявилася вищою кінця, це зробить вираз обличчя злим, недобрим і стане відштовхувати від вас людей.

Чим вище розташовуються брови - тим естетичніше виглядає обличчя

Важливі поради при вищипуванні волосся в домашніх умовах

Більшість косметологів говорять про те, що починати вискубувати волосся потрібно зсередини, а не зовні, верхню лінію не чіпайте. Справа в тому, що у верхній частині росте волосся, які більш товсті і красиві, ніж ті, що ростуть нижче. Тому краще коригувати форму висмикуючи волосся слабший.При корекції врахуйте, що видираючи волосся ви робить бровку більш помітною, що може виявитися не так естетично, як вам здається на перший погляд. Є і на цей рахунок певна закономірність - чим вище брову, тим естетичніше виглядає обличчя дівчини. Не забувайте про це, якщо хочете зробити обличчя виразним.

Корекція брів - хворобливий процес

Чи варто робити коригування самої?

Перед тим, як змінити форму брів вивчіть форму особи, щоб не схибити з обраної формою. Потрібно враховувати, що дівчата з круглою формою добре виглядатимуть з закругленими бровками, злегка піднятими і гострими на кінцях. Якщо обличчя овальне, то тут потрібно зробити плавні рівний смужки, які не закругляти. Трикутне обличчя красиво виглядає з довгими піднятими бровками. Процес вищипування волосся хворобливий, тому щоб легше перенести цю процедуру перед тим, як починати працювати над корекцією прикладіть до обличчя теплий компрес. Ідеально підійде для цього спонжик або шматочок вати.

спрей Ледокоін

Якщо вдома знайдеться Ледокоін, то проблем взагалі не буде - проведіть пару раз по брови, і вона стане занімілою.Далі працювати вийти безболісно і без шкоди для організму. Після того, як корекція в домашніх умовах виконана залишилося нанести на обличчя зволожуючий крем, щоб зняти залишкові відчуття від такого болісного втручання. Буде добре, якщо до складу крему увійде ромашка, так як вона володіє вражаючим загоює ефектом.

форма осіб

Догляд після процедури

Якщо вже ви зробили корекцію і закінчили цю процедуру, то вам залишається наглядати за станом особи, щоб нічого не змінювалося в гіршу сторону. Одним з таких способів стане підфарбовування бровок. Іноді буває і так, що підфарбовування допоможе змінити зовнішній вигляд навіть без вищипування, так що не поспішайте хапатися за пінцет.

Вищипування можна замінити фарбуванням

Підфарбовування робиться двома методами:

  • В перукарні;
  • Самостійно в домашніх умовах.

Виділення брів фарбою нерідко дає позитивний результат, тому перед тим, як починати смикати сходіть в перукарню, спробуйте і подивіться який вийти результат.

Вдало підкориговані брови прикрасять будь-яку дівчину

Як часто треба робити забарвлення волосків?

Косметичні виробники давно випускають окрему лінію фарб, призначених для підфарбовування жорстких волосся брів. Продаються такі фарби в косметичних магазинах, так що знайти не проблема. Залежно від якості фарби новий колір залишиться з вами на 3-4 тижні.

Щоб підтримувати нормальний стан брів можна так само користуватися спеціальною тушшю. Але при цьому не старайтеся з фарбуванням і ретельно вибирайте колір: якщо хочеться пекучі чорні брови врахуйте, що вам і голову доведеться пофарбувати в чорний, так як інакше виглядати таке стане безглуздо.

Залиште Свій Коментар