6 правил стрижки брів будинку

Довгі брови - не дуже зручна характеристика для моделювання красивою лінії. Волосся зайвої довжини хоча створюють додатковий обсяг, при густому волоссі можуть стирчати, виглядати неакуратно. Вони погано піддаються укладанню. Тому стрижка брів - процедура необхідна як жінкам, так і чоловікам.

Щоб брови виглядали охайно і красиво їх потрібно періодично підстригати і коригувати

Підстригти ножицями волоски - гарне рішення

Правильно стригти брови ножицями може майстер в салоні краси або Ви самі, в домашніх умовах. Переваги такої обробки очевидні:

 • Короткі волоски виглядають акуратніше і легше укладаються. Лінію не потрібно підправляти протягом дня. Вони не настовбурчуються;
 • Так як густота зберігається, відсутній ризик втрати важливих для форми волосся. Форму завжди можна змінити, адже жоден з них не пропаде в результаті регулярного пошкодження фолікула (як при вищипуванні);
 • Стригти брови не тільки можна, а й потрібно чоловікам. Їх образу це надає доглянутість, а особі акуратність;

 • Зберігається природна форма, яку легко можна порушити при корекції щипчиками;
 • Надавати лініях бажану форму таким чином виходить швидше, ніж при видаленні волосся волосся.

Проте, частіше підстригати в домашніх умовах - не єдина необхідна процедура. Доводиться вискубувати зайве звичним способом.

Стрижка будинку

Правильно підрізати брови самостійно можна навчитися після декількох процедур. Основна перевага домашньої стрижки перед салонної - економічність. При "набитою руці", витрачати гроші на процедуру в салоні не варто.

Мінуси стрижки будинку

Правильно стригти брови в домашніх умовах не так легко, як може здатися. Мінуси процедури в наступному:

 • Недостатній огляд зони обробки (при самостійній стрижці на собі);
 • Незручність виконання процедури на собі, так як доводиться неприродно вивертати кисті рук, може привести до неакуратної лінії;
 • Тремтячим рука на увазі недостатність досвіду може пошкодити лінію;
 • Результат не обов'язково буде відповідати задуманому.

Непоганим варіантом буде підстригти довге волосся на бровах в перший раз у майстри в салоні. Потім Вам доведеться лише підтримувати отриманий результат.

Якими ножицями підстригати брови

Щоб підстригти брови в домашніх умовах потрібні два інструменти:

 1. Тример або манікюрні ножиці;
 2. Щіточка - гребінець.

Щоб правильно стригти брови, ножиці повинні бути з прямими лезами і дуже гостро відточені.

В ідеалі, вибирати варіант із закругленими кінчиками. Щоб не поранитися. Щіточку знайдіть максимально густу. Якщо розчесати нею в потрібну сторону все одно не вдається, злегка змочіть її.

Як підстригати брови жінкам

Щоб правильно підстригти брови важливо пам'ятати основне правило - краще прибрати менше довжини, чим більше, особливо, якщо вони не дуже густі.

 1. Розчешіть прямо;
 2. Розчешіть все волосся вниз;
 3. Деякі з них перетнули природну кордон лінії
  - зріжте тільки їх!
 4. Повторіть процедуру на другій лінії;
 5. Розчешіть вгору;
 6. Зріжте тільки ті, що перетинають верхню межу.

Ножиці для брів повинні бути з максимально тонкими лезами, тому що Ви завжди повинні бачити що саме зрізуєте і на якому рівні.

Як можна підстригати брови чоловікам

Стрижка брів в домашніх умовах у чоловіків може зводитися до легкої коригування лінії. Тобто досить зістригати тільки найбільші і неслухняні волоски, які порушують основну лінію.

Хоча деякі молоді люди нехтують цією процедурою - недоглянуті лінії не надають брутальності, а лише роблять обличчя перебував у занедбаному стані.

Однак, правильно підстригати брови чоловікові можна і ретельно. Проводиться це повинно також як і у жінок. Хіба що можна зачісувати волосся не два рази (вгору і вниз), а лише один, так як для чоловіків об'ємні форми допустимі.

Як підстригти брови машинкою, тримерами

Варіант підходить для густих чоловічих форм. Якщо волоски дуже довгі, то для прискорення процесу їх можна стригти машинкою. Для цього підберіть насадку оптимальної довжини, яка Вам підходить.

Тримерами для бороди можна голити волосся, які виходять за лінію зростання. Також їм можна і підстригати волоски аналогічно машинці.

Як красиво підстригти форму

Визначте, чи потрібно Вам підстригати брови. Якщо волоски пружні, при зміні повертаються на місце і не порушують лінію, то відмовтеся від процедури.

А ось коли вони м'які, тонкі і при цьому довгі, то при зміні напрямку, вони не повернуться на місце, а так і будуть порушувати лінію. В цьому випадку стригти варто.

Брови можна стригти і в домашніх умовах

Якщо Ви вирішили підстригти брови самостійно, але під рукою немає щітки - гребінця, використовуйте пензлик туші. Якщо немає, намочіть волоски і підніміть вгору пальцями. Цей же метод можна використовувати, якщо волосся неслухняні і не залишаються в потрібному положенні після розчісування.

Щоб підстригти брови будинку запасіться достатній час. Не поспішайте. На відновлення зрізаного по неакуратності волосків піде місяць.

Залиште Свій Коментар