6 переваг лазерної епіляції брів

Лазерна епіляція брів - затребувана процедура, яка дозволяє швидко і безболісно видалити небажане волосся навколо очей і на переніссі.

Лазерна епіляція це сучасний метод позбутися непотрібних вам волосся

Переваги та недоліки лазерної корекції і епіляції брів, ціна

Корекція лазером дозволяє не тільки надати бровам бажану форму, а й назавжди забути про зайве волосся на переніссі і надбрівних дугах. Крім того, така процедура має цілий ряд переваг перед іншими видами депіляції (видаленням волосинок пінцетом або воском, електроепіляцією).

Переваги епіляції брів лазером:

 • Безпека. Під час дії променів не порушується цілісність шкірного покриву. Процедура виключає можливість появи рубців або шрамів.
 • Ефективність. Лазерна корекція брів дозволяє назавжди забути про зайве волосся на переніссі. За 3-4 сеансу повністю припиняється ріст волосків.
 • Процедура абсолютно безболісна.
 • Корекція лазером дозволяє видалити навіть жорсткі волоски, які з'являються на переніссі. Саме тому така процедура користується популярністю серед чоловіків, які стежать за своїм зовнішнім виглядом.
 • Лазерна корекція повністю виключає ризик появи врослого волосинок.
 • Тривалість сеансу становить 20-30 хвилин.

Лазерна епіляція ефективна на темному волоссі, які містять велику кількість пігменту. Видалення волосинок з невеликою кількістю меланіну проводиться тільки за допомогою неодимового лазера.

У світлошкірих людей після процедури може спостерігатися гіперемія - почервоніння шкіри, пов'язане з припливом артеріальної крові. У деяких випадках, після сеансу з'являються набряки і невеликі опіки шкіри навколо очей і на переніссі.

Ще один недолік процедури - її висока вартість. У салонах Москви ціна послуг варіюється від 800 до 1500 рублів за сеанс або від 60 рублів за одну спалах.

Показання до процедури

Лазерна епіляція брів у чоловіків дозволяє швидко і безболісно видалити небажані волоски в області перенісся. Це незамінна процедура для власників жорстких і темного волосся. Для жінок корекція лазером дозволяє створити бажану форму і густоту брів.

Процедура рекомендується при індивідуальній непереносимості інших способів швидкого видалення небажаного волосся (електроепіляції і фотоепіляції). Однак лазерна корекція також має ряд протипоказань.

Перед процедурою ознакомьтесо з усіма недоліками

Протипоказання лазерної епіляції брів для чоловіків і жінок

Протипоказання до процедури:

 1. Руді, світлі або сиве волосся. Під час депіляції промені впливають на меланін (природний пігмент). У світлих і рудому волоссі міститься мінімальна кількість меланіну, тому така процедура буде неефективною при використанні олександритового лазера.
 2. Засмага. Лазерну епіляцію рекомендується робити на світлій шкірі (взимку або навесні). Це знижує ризик появи опіків.
 3. Цукровий діабет.
 4. Онкологічне захворювання.
 5. Гострі форми герпесу.
 6. Гострі і хронічні шкірні захворювання.
 7. Застуда, грип.
 8. Наявність родимок на лобі і навколо очей.
 9. Вагітність і період лактації.
 10. Вік до 18 років.

Підготовка і проведення епіляції

Перед процедурою необхідно не видаляти волосся за допомогою інших способів протягом місяця. Лазерна спалах видаляє лише волоски, які видно на поверхні шкіри, тому вони повинні бути досить довгими (3-5 мм). Крім того, перед депіляцією рекомендується уникати прямого впливу сонячних променів на обличчя.

Якщо зважилися, тоді зверніться в хорошу клініку

Лазерна епіляція - це радикальний спосіб видалення небажаного волосся. Результат досягається за допомогою лазерного випромінювання. Світло лазера, досягаючи заданої глибини, поглинається природним пігментом - меланіном. В результаті цього стрижень волосини нагрівається і пошкоджується. Через кілька днів після сеансу відмерлий фолікул виходить на поверхню шкіри.

Сьогодні для видалення небажаних волосинок на переніссі і навколо очей використовують 3 види лазера: неодимовий, олександритовий і діодний. Луч неодимового лазера проникає в шкіру на глибину до 8 мм і впливає на судини, які живлять волосяні фолікули.

За допомогою неодимового лазера видаляють світлі і руде волоски. Доданий лазер випромінює одиночні і подвійні імпульси, що дозволяє підібрати необхідну потужність для будь-якого кольору волосся і шкіри. Луч олександритового лазера руйнує меланін і закупорює судину, від якого живиться волосяний фолікул. Такий апарат використовується для видалення тільки темного волосся.

Процедура полягає в тому, щоб не дати цибулині харчуватися, тому і волосся рости не будуть

Протягом місяця проведення процедури шкіра навколо очей і на переніссі буде гладкою.Однак з часом на поверхні почнуть з'являтися нові волоски, фолікули яких не були зруйновані променем. Саме тому для повного видалення небажаного волосся необхідно 4-6 сеансів депіляції.

Залиште Свій Коментар