Як створити на брови ефект шраму? Пропонуємо 4 варіанти вирішення

Прагнення виділитися із загальної маси властиво особливо молодому поколінню, хоча люди старшого віку не є винятком. Протягом останніх десятиліть бажання привернути до себе увагу трансформувалося в різні форми. Сміливці, які зважилися на кардинальні заходи, вдаються до пірсингу або татуажу. Особи, які не схильні до авантюр, зупиняються на менш епатажних способах.

Смужка на брови

Виголена смужка на брови у чоловіка і що вона означає

Одним з варіантів проявити індивідуальність є виголена смужка на брови. Заявивши про свою неординарність, через невеликий проміжок часу ви без праці можете повернутися до звичного для всіх образу, причому для цього не знадобиться звертатися за допомогою до професіоналів. Незалежно від статевої приналежності, виголена смужка на брови означає бунтарський характер натури, бажання підкреслити свою незалежність і привернути увагу оточуючих до власної персони. Тенденція епатувати публіку найбільш часто спостерігається в підлітковому віці, це закономірне явище. Більш зрілі особи вдаються до подібного методу самовираження при незадоволеності в особистому житті або кар'єрному зростанні,бажанні змінити свою зовнішність в надії на подальші доленосні віражі.

Інструменти, які необхідні

Поставивши собі за мету виголити смужку на брови, в першу чергу слід подбати про придбання якісних інструментів. Також перевірте в наявності засоби по догляду за шкірою в процесі голитися і після нього. Допоможе сформувати повний комплект необхідних пристосувань і матеріалів наш список:

Верстат для гоління з новими одноразовими лезами
 1. електрична бритва, набір якої включає насадку-триммер невеликих розмірів;
 2. небезпечна бритва (її лезо не захищене);
 3. гель або мус для гоління;
 4. кубики льоду, бажано виготовлені на основі настою ромашки;
 5. перекис водню;
 6. лосьйон, що містить в своєму складі спирт;
 7. гель або віск, призначений для укладання волосся;
 8. велике дзеркало, яке перебуває в зоні якісного освітлення.
Використання пінцета

Чітке дотримання інструкції та застосування перерахованих матеріалів дозволить виголити смужку на одній брови і не отримати розчарування після закінчення процедури.

Як зробити смугу на брови

Перед початком процесу необхідно точно визначитися з формою.Широка смужка на брови у хлопця буде виглядати цілком органічно. Імітація шраму свідчить про брутальності володаря подібної фішки. Для слабкої статі краще підібрати більш акуратний варіант смужки на брови.

Порада! При виборі форми враховуйте типаж особи та індивідуальні риси.

етапи процедури

Вся процедура включає наступні етапи:

 • Дівчатам рекомендується подбати про видалення з особи за все макіяжу. Для очищення і знежирення шкіри застосовується лосьйон, що містить спирт. Делікатний тип шкіри, схильний до утворення набряків і подразнень, рекомендується підготувати охолоджуючим компресом. Це сприяє безболісності процедури і відсутності дискомфорту.
 • Заздалегідь визначивши, як буде виглядати виголена брову, зону гоління розмічають косметичним олівцем. Тут важливо не помилитися, так як оброблену ділянку в подальшому може відрізнятися від початкового стану.
Представницям жіночої статі до початку голитися фахівці радять провести корекцію брів
 • Видаляють зайві волоски за допомогою бритви або пінцета. У першому випадку метод безболісний, застосування пінцета гарантує більш тривалий результат за рахунок видалення кореневої системи волосків.
 • При експлуатації механічного верстата руху здійснюють повільно і обережно, дбаючи про цілісність шкірного покриву. При випадковому порізі для дезінфекції застосовують ватний тампон, змочений в перекису водню.
 • Як варіант, смужка на брови формується за допомогою небезпечної бритви. Проводять процедуру виключно за наявності певної вправності і добре гострими лезі. Шкіра може залишатися сухою або обробляється гелем.
 • При відсутності досвіду поводження з раритетним приладом, створити ефект шраму допоможе насадка триммер на електробритві. Процес проводять на сухій шкірі, смужка виходить чіткої, по завершенні ділянку обробляють лосьйоном.

Підкоригувати недостатньо виражений ділянку здатний пінцет. Видалення зайвих волосків призведе до бажаного результату. Крім використання 3 варіантів бритви, отримати заповітний шрам допоможуть спеціальні воскові смужки, призначені для проведення епіляції на бровах.

Використання воскових смужок

Завершує процес холодний компрес або кубики льоду на основі настою ромашки. Фінальний штрих оновленого образу - обробка брів гелем або воском, при бажанні вони забарвлюються в інший відтінок.

Залиште Свій Коментар