Красиві чоловічі брови за 5 кроків

Доглянута форма чоловічих бровей- заставу стильного образу. Красиві чоловічі брови підкреслюють погляд, надають йому відкритість і роблять обличчя молодшим. Як самому надати їм природний і доглянутий вигляд.

За чоловічими бровами теж потрібно доглядати

Правильна красива форма чоловічих брів

Деякі вважають, що можна визначити характер по бровах. Наприклад, густі брови у чоловіків означають, що він ревнивий. Густі брови у чоловіків свідчать про щедрість їхнього власника. Але все ж природна форма може псувати загальне враження від особи.

Занадто густі і стирчать в різні боки волоски виглядають неохайно

Зрощені дуги надають погляду похмурість і похмурість, а густі і великі брови викликають асоціації з Брежнєвим. Ніколи не виходять з моди симетричні, широкі і рівні лінії. Більш сміливі варіанти припускають Виголювання смужок або фарбування.

Тенденції в цій сфері змінюється тільки у дівчат. Вони вищипують бровки в тонку нитку, створюють дуги або надають форму коми. Чоловіча мода більш постійна, і править тут класика - рівна широка смужка. Але і така проста форма вимагає корекції.

Неприпустимі зрощені і скуйовджене смуги.Навіть якщо хлопцю йде варіант з густими волосками, їх потрібно підрівняти і причесати. Якщо ви збираєтеся зробити корекцію перший раз, то краще звернутися в салон, де досвідчений майстер підбере варіант, який підходить саме вам. Надалі залишиться тільки підтримувати вид в домашніх умовах.

Корекція чоловічих брів

Як зробити корекцію і оформлення?

Корекція чоловічих брів не обов'язково передбачає вищипування, так як в цьому мають потребу не всі. Але якщо на переніссі волоски ростуть густо, то їх потрібно видалити. Як доглядати за бровами чоловікові:

 • З довгими волосками, густі брови у чоловіків потребують стрижці. Її можна зробити гострими маленькими ножицями, спеціальною насадкою на машинку або тримерами.
 • Густі брови у чоловіків потрібно обов'язково вискубувати. Якщо пінцетом користуватися не хочеться, то волоски можна збривати, але робити це доведеться часто.
 • Охайні лінії можна коригувати прозорим фіксуючим гелем або воском. Жорсткі волосся пригладжують щіточкою або пальцями.
 • Якщо ви не хочете користуватися косметикою і щипчиками, то просто розчісуйте волоски в напрямку зростання.
Приклад доглянутих чоловічих брів

Інструменти: триммер, пінцет

Для корекції знадобляться інструменти:

 • Щипчики або пінцет.
 • Манікюрні ножиці.
 • Щіточка для розчісування.
 • Білий олівець.
білий олівець

5 кроків до ідеальних брів

Як правильно вищипнути брови чоловікові?

 1. Перед процедурою распарьте особа. Шкіра буде більш податлива і вискубувати волоски буде не так боляче. Протріть інструменти і шкіру антисептиком.
 2. Корекція брів чоловікам починається з розчісування. Волоски потрібно підрівняти. Для цього зачешіте волоски вгору і обріжте все, що виступають за лінію. Зробіть те ж саме, зачесати волоски вниз. Якщо волосся сиве або занадто світлі, їх можна пофарбувати спеціальною фарбою.
 3. Як вискубувати брови чоловікам? Спочатку потрібно визначити початок і кінець росту волосся. Для цього потрібен білий олівець і лінійка. Прикладіть лінійку до краю ніздрі вертикально і відзначте початок росту волосся. Видаліть все зайве. Для визначення місця вигину дуги лінійка по діагоналі проходить через зіницю. Для визначення кінця - лінійка проходить через зовнішній куточок ока.
 4. Для корекції можна використовувати трафарет. Накладіть трафарет, на шкірі білим олівцем відзначте контури і вискубайте все волоски, що виступають за лінію. Робити це потрібно знизу, захоплюючи волосок у самого кореня.Тягніть у напрямку росту волосся, це не так боляче. Завершуючи процедуру, зітріть олівець і продезінфікуйте шкіру.
 5. Розчешіть волосся і зафіксуйте гелем.
Процес корекції брів пінцетом

Не варто дуже старатися. Корекція брів у чоловіків повинна бути грамотною, тонкі смуги обтяжать повіку, занадто короткі або довгі додадуть смішний вигляд. Мета корекції - не змінити початковий вигляд, а підкреслити лінію, зробити її більш акуратною і чіткою.

Сподіваємося, що стаття Вам була корисна!

Залиште Свій Коментар