3 кращих способи зробити макіяж брів: расчесочка знадобиться

Основна увага при погляді на жінку завжди приковують очі - і, звичайно ж, брови, краса яких надає певної витонченості особі. За їх формою необхідно стежити, вищипуючи і, іноді, підфарбовуючи. Тим, хто сумнівається в необхідності змінювати колір і робити макіяж для брів жінкам варто знати, що це здатне зробити їх ще більш красивими і чіткими, і навіть дозволяє змінити форму.

Красиві брови - це гордість жінки

форма брів

Для особи форма брів має помітне значення. Правильна і відповідна людині вона створює ефект підтягнутості. Неправильно підібране - навпаки, псує зовнішність. Брови здатні навіть візуально змінити форму носа, а також змусити людину здаватися молодше або старше. Іноді по ним пророкують характер людини - і це варто враховувати, вибираючи той чи інший варіант.

Характер і волоскові макіяж

Низькі і прямі брови вважають характерними для чоловіків. Тому жінка з ними прямолінійна і владна. А ще любить робити все сама, не звертаючись за допомогою. Крутий злам теж показує сильний характер і незалежність. Його вибирають жінки-лідери і творці.Приваблива на обличчі форма не завжди викликає довіру, і її рекомендується пом'якшувати.

Довгі брови надають загадковий і привабливий вигляд. Молоді особи з ними виглядають старше, а зрілі можуть здаватися молодше. Короткий варіант зробить обличчя більш відкритим, що підходить молоді. У жінки старшого віку такі брови виглядають дивно і вимагають макіяжу - Цілий рік.

Для тонких брів характерно урівноваження подовженого особи. Однак підходять вони не всім - наприклад, жінкам старше 50 такі носити не варто. На відміну від круглих, які вибирають спритні і винахідливі дівчата і жінки. Тоді як підходять вони кожного типу обличчя і віком.

Широкі натуральні брови - відмінний варіант. Підходить і для мусульманок, яким заборонено змінювати їх форму, і для любительок всього натурального. А ось причісувати цю деталь особи варто. Це здатне зробити обличчя молодшим, надаючи йому енергію.

Корекція: правильна техніка виконання в домашніх умовах

Перевага макіяжу брів полягає і в створенні особливого способу, і в доступності способу. По-перше, фарба для процедури обходиться недорого. По-друге, проводити фарбування можна і, звернувшись в салон, і самостійно.

Скільки тримаються домашні засоби для перманентного макіяжу брів: олівець і тіні

Відомо три засоби для того щоб зробити макіяж брів в домашніх умовах: олівець, фарба і тіні. Перший спосіб найвигідніший і швидкий, дозволяє змінювати зовнішність і вимагає ретельного підбору кольору. Правда, тримається такий макіяж недовго - до першого вмивання особи.

Два інші способи:

  1. Використання фарби, колір якої повинен на 1-2 тони темніше волосся;
  2. Застосування тіней, які дивляться більш природно в порівнянні з олівцем.

Підфарбовування і його секрети: поетапна процедура розтушовування

Нюанси підфарбовування залежать від обраного варіанту. Для олівця головне - добре нагострити цей предмет перед використанням і покласти в морозилку, зробивши його твердіше. Нанесення на брови здійснюють легкими штрихами, що імітують брови. При цьому не потрібно ніяких суцільних рухів - тільки легке окреслення кордонів.

Після процедури потрібно причісування. Для чого застосовується спеціальна расчесочка для брів, що закріплює форму і розподіляє частинки олівцем грифеля.

Для фарби процедура відрізняється:

  • Спочатку проводять корекцію, отримуючи необхідну форму;
  • Далі готують фарбу і рукавички;
  • Розводять барвник і окислювач;
  • Захищають шкіру навколо від фарбування за допомогою спеціального засобу;
  • Наносять суміш пензликом і залишають на 10 хвилин;
  • Змивають водою і очищають ватою.

При використанні тіней вибирають насичений колір і наносять на спонж або кисть. Далі виділяють основну лінію. Після завершення - ще раз проходяться по цьому елементу особи. І виконують видалення надлишків тіней.

Нюанси вищипування світлих красивих бровок

Вискубувати брови дозволено не завжди. Для здоров'я це нешкідливо, але неправильний підбір форми, отриманої після вищипування здатний зіпсувати весь імідж. Тим більше що для створення великої довжини процедура не потрібна - часто їх, навпаки, потрібно домалювати, а не вискубати.

Варіант з вищипуванням підходить:

  • дівчатам з серцеподібної формою особи;
  • власницям брів, зрощених над переніссям.
Ставтеся до брів дбайливо - це ваша краса

Іншим варто вибрати вищипування або природну форму. Іноді підійде і просто макіяж або розчісування.

Залиште Свій Коментар