3 кроки і всі секрети шотірованія брів

Виразні і яскраві брови дістаються від природи не всім дівчатам, багатьом доводиться щодня промальовувати їх контури. Це забирає чимало часу. Рішенням проблеми може стати шотірованіе брів. Що це таке, які плюси і мінуси даної процедури?

Дівчина з красивими бровами завжди привертає увагу

секрети технології

Шотірованіе - одна з технік татуажу брів, варіант перманентного макіяжу. Майстер набиває бровінкі голкою, скрупульозно враховуючи напрямок росту, товщину і довжину натуральних волосинок. Основне завдання - доповнити наявні волоски, формуючи насичену, яскраву картину.

В результаті вибиті фахівцем і власні брови гармоніруют.Опитний майстер здатний змінити їх форму, додати товщину, довжину, оформити контур, домалювати відсутній обсяг, здійснити растушевку пігменту.

Фарба впроваджується під шкіру. Застосовують фарбувальні склади декількох квітів. Особливою майстерністю вважається створення бровок без чітких меж, розмитих і легкіх.Натурально виглядає затемнена середина в поєднанні з більш світлими краями. Кваліфікований майстер ніколи не збриває натуральних брів клієнта, а слід строго по ним, повторюючи товщину кожного волоса.

3 етапи процедури

Перед проведенням шотірованія потрібна підготовка. За півмісяця до відвідування салону рекомендується уникати сонячних ванн, відвідування водойм, басейнів і серйозних косметичних процедур (наприклад, уколи ботекса). За тиждень небажаний прийом аспірину, краще відмовитися від шкідливих звичок.

Вибирайте кваліфікованого фахівця з ліцензією. Досвідчений майстер Промоделюйте форму брів, допоможе вибрати оптимальну, підібрати колір і розповість про властивості пігментів. Якісні фарбувальні склади виготовлені на органічній, мінеральній основі.

Для кожного сеансу повинні бути присутніми запатентовані пігменти, стерильні інструменти, рукавички, маска і одноразова голка, розкривають у присутності клієнта.

  1. Промальовування, створення ескізу. На консультацію в салон краще йти, тримаючи в голові бажаний образ майбутніх брів. Майстер прорисует кілька моделей для того, щоб клієнт міг вибрать.Вибор кольору здійснюється з урахуванням кольору локонів на голові. Природно виглядають брови світліше на півтону, затемнені на півтону, будуть виразніше.
  2. Техніка татуажу починається з попередньої дезінфекції,нанесення жирного крему на область навколо брів. Потім оформляється контур, готується пігмент. Професіонал може обійтися і без контуру. Волоски за його краями вищипують за погодженням з клієнтом, пігмент вводять тільки після нанесення анестетіка.Краску імплантують спеціальною машинкою, після закінчення обробляють ділянку антисептиком.
  3. Корекція проводиться через півроку, рік. Пігмент поступово відторгається організмом, втрачає колір, форма брів з віком може змінюватися.

Що таке волосковая техніка шотірованія брів?

Високопрофесійна робота косметолога - це волоскові шотірованіе. Майстер комбінує м'яку растушевку і волоскові техніку. Кожен наколотий волосся переплітається, один накладається на інший. Отриманий ефект нагадує природні брови, акуратно підфарбовані тінями або косметичним олівцем.

Пігмент точково вводиться голкою під шкіру на глибину 1 мм, розтушовується. Волосяні цибулини знаходяться глибше, тому процедура ніяк не впливає на зростання волос.Еслі макіяж планується нанести на всю брову, то в середину вибирають більш темний відтінок. Краї оформляють світліше, утворюючи плавний перехід.Залежно від обсягу робота вимагає від 10 до 30 хвилин.

Як пройти реабілітацію після такого татуажу?

Щоб шкіра швидко відновилася після татуажу, необхідно дотримуватися ряду правил. Перші дні йде обробка антисептиком, потім потрібно застосовувати регенеруючі препарати, які можна придбати в аптеке.Нельзя чіпати рисунок і утворилася корочку руками.

Небажані відвідування солярію, лазні, сонячних ванн, нанесення декоративної косметики. Якщо запланована поїздка у відпустку, в жаркі країни, то краще зробити шотірованіе за місяць. На сонці пігмент вигорає, тому будуть потрібні сонцезахисні засоби. Категорично забороняється одночасне проведення татуажу брів з ін'єкціями ботекса і перманентним макіяжем.

Побічні ефекти методу тіньової розтушовування

Обробка брів в техніці шотірованіе може спричинити за собою осложненія.Профессіонали вміють зводити неприємні відчуття до мінімуму, тому анестезія зазвичай не передбачена. Але на прохання клієнта зроблять місцеве знеболення. Дискомфорт може відчуватися і через кілька годин. Шкіра на місці впровадження пігменту червоніє, набрякає, в ряді випадків з'являється стянутость, сухість.

Колір відразу після процедури може не сподобатися клієнту, так як він буде на два тони яскравіше планованого, але через 24 години пігмент знаходить свій істинний відтінок.

Через кілька днів утворюється кірочка, якої не варто лякатися, так протікає процес зажівленія.Реабілітація проходить індивідуально, зазвичай від 2 до 7 днів. При посиленні побічних ефектів або наявності нестандартних реакції необхідно звернутися до фахівця.

Результат розчарує при відсутності належного досвіду у косметолога, естетичного смаку, тому майстри варто вибирати ретельно. Бажано вивчити відгуки, портфоліо і наживо побачити роботу косметолога. У будь-якому випадку рішення повинно бути не спонтанним, а зваженим, так як татуаж на бровах збережеться надовго.

Коли не можна робити перманентний макіяж і акварель?

Майстер перед тим, як призначити дату процедури, зобов'язаний мати уявлення про стан здоров'я клієнта. Це допоможе уникнути непотрібних ускладнень.

Дана косметологічна операція має протипоказання, тому треба без попереднього з'ясування майстром. Процедуру не здійснюють в період менструації, вагітності, годування грудьми, при наявності запалень в області татуажу. Протипоказанням може бути підвищений артеріальний тиск або алергія на пігмент. Напередодні не можна вживати алкоголь. Шотірованіе заборонено:

  • при важких хворобах внутрішніх органів, ендокринної системи;
  • розладах нервової системи;
  • недостатньою згортання крові;
  • при наявності онкології, цукрового діабету;
  • гострих ГРВІ, очних інфекціях, шкірних хворобах;
  • епілепсії.

Шотірованіе, фото до і після

Фотографії допоможуть отримати уявлення про те, як виглядає результат татуажу брів у виконанні кваліфікованого майстра.

Після шотірованія результат на обличчя

Скільки коштує і тримається шотірованіе

Сеанс коштує до 4000 руб. в залежності від кваліфікації майстра. В ціну входить вартість пігменту і додаткові процедури. Корекція обходиться в два рази дешевше. Ефект після першої процедури тримається до 6 місяців, вчасно проведена корекція продовжує життя новим брів ще на рік.

Професійний татуаж брів, шотірованіе, дозволяє отримати природні брови, що не потребують підфарбовування. Після правильної роботи погляд відкритий і виразний. Схожим форма брів омолодить обличчя.

Залиште Свій Коментар