4 кроки до красивим брів з Maybelline Brow Drama

Дівчата завжди прагнули виділитися одягом, зачіскою, макіяжем, в якому важливу роль відіграє правильна корекція брів. Доглянуті брови підкреслюють погляд і роблять його більш ефектним.

Красиві брови - це запорука успішного образу жінки

Новинка цього сезону - моделює туш для брів Maybelline Brow Drama.

Короткий опис туші для брів Maybelline new york Brow Drama і Sculpting Brow mascara

Даний косметичний продукт є кольоровим гелем. Засіб maybelline Brow Drama працює не як звичайний олівець для брів, а як спеціальна щіточка - скульптор, яка має жорстку щетину.

Найчастіше декоративна косметика для брів розчаровує покупців, але ця туш має ряд тих функцій, які шукають сучасні модниці в коригувальних продуктах. Вона одночасно є:

 1. коректором кольору;
 2. засобом для моделювання і додання форми бровние дуг;
 3. фіксатором.

Гель для брів maybelline підійде дівчина і жінкам, у яких їх форма не потребує додаткової корекції.

Порада. Якщо у вас не правильна форма брів, то для корекції скористайтеся спочатку олівцем і тільки потім застосовуйте засіб для брів maybelline.

Переваги та недоліки олівця для брів

Виробник maybelline для брів врахував практично всі потреби і побажання чарівних споживачок. Цей коригувальний гель має такі переваги:

 • Ніжна кремова і густа текстура.
 • Відмінно зафіксовані волоски.
 • Стійкість тривалий час.
 • Легке і зручне нанесення.
 • Ніяких рудих відтінків в пігментах туші.
 • Водостійкість.
 • Різноманітність відтінків: світло - коричневий, темно - коричневий, темний блонд і безбарвний.

Так само у туші є і свої мінуси. Для деяких користувачок щіточка не зручна через своєю неординарною форми, яка нагадує сферу. Крім цього, на її кінчик набирається мало кошти і може не фарбувати простір між волосками. До того ж щетинки у щіточки рідкісні і тому даний гель не підійде для рідких і безформних брів.

Невелика інструкція по користуванню моделює гелем Maybelline pomade crayon: ціна відповідає якості

Користуватися цією тушшю не так складно, як здається на перший погляд. Вона допоможе заощадити вам час завдяки легкості нанесення.

Важливо! Світловолосим дівчатам і жінкам краще використовувати більш світлі відтінки, так як це підкреслить природний колір брів.

Після того як вибрали потрібний відтінок, щіточкою - скульптором візьміть трохи засобу і акуратно нанесіть по напряму зростання волосків. Дотримуючись нижче наведені правила, ви отримаєте максимально природний макіяж:

 1. власницям тонких і рідких брів попередньо відкоригувати їх олівцем або тінями, які відповідають тону моделює гелю і укласти їх в потрібну форму;
 2. на щіточку набрати зовсім небагато засоби, щоб не було надлишків при нанесенні;
 3. при фарбуванні намагатися не зачіпати шкіру і проміжки між волосками;
 4. наносити не більше одного шару, але для вечірнього туалету, щоб його підкреслити, можна додати ще один або два шари.

Моделює туш Maybelline Brow Drama можна придбати в інтернет - магазинах, в магазинах косметики і парфумерії, або в представництвах компанії "Maybelline".

Ціна повинна відповідати якості - це головний принцип вибору будь-якої косметики

Ціна на гель для брів maybelline відносно невелика, але часто цінова політика залежить від легенди магазину, в якому збираєтеся його купувати.

Купуючи коригувальну туш, враховуйте свій колір волосся і не забувайте, що природність завжди була і буде поза часом і поза модою.

Бережіть бровки і вони будуть красивими!

Залиште Свій Коментар