5 фарб для брів

Брови - це важливий елемент особи, який задає загальний тон вигляду. Останній писк моди - це добре виражені і чіткі лінії надбрівної дуги і їх натуральність. Але палюче сонце і багато косметичних засобів призводять до того, що волоски на бровах стають світлими, і природна форма дуги втрачається, стає невиразною.

Повернути колишній колір допоможуть фарби для брів

Сьогодні існують десятки компаній, які випускають цей продукт. Давайте розглянемо деякі з них і ознайомимося з основними їх якісними характеристиками.

Фарби для фарбування брів

Вибір кольору фарби для брів і вій

Вибір кольору фарби дуже важливий, так як неправильно підібраний тон може повністю зіпсувати зовнішній вигляд жінки, і ідеальний образ не вийде.

Тут використовують принцип "светотіпа", який беруть за основу і при підборі відтінку волосся. Враховують все: відтінок локонів на голові, шкіри обличчя, очей і навіть загальний стиль в одязі. Все це допомагає підібрати фарбу для брів, яка підкреслить природну красу жінки. Для цього рекомендують використовувати таку градацію:

  1. для жінок з темним (від чорного до темно-русявого) кольором волосся підійде відтінок, який буде максимум на два тони світліше локонів;
  2. білявим представницям, а також руденьким дамам краще підібрати на тон або два темніше від основного кольору волосся.

Фахівці рекомендують також перед фарбуванням скористатися олівцем або тінями для брів того відтінку, який плануєте купувати, і оцінити отриманий результат. Нерідкі випадки, коли ідеальним ставав тон фарби, ідентичний кольору волосся.

Важливу роль в загальному образі жінки грають і вії. Вони повинні бути темніше фарбується області. Так, коричнева фарба для брів відмінно поєднується з шоколадним кольором вій, який наближений до чорного відтінку.

До і після фарбування брів

Види засобів для фарбування

Засоби для фарбування брів поділяють за їх кольором, основними компонентами і стійкості. Перший критерій розбиває відтінки на три основні палітри: чорна, коричнева і світла. Колір підбирається суто індивідуально кожній жінці.

Важливий критерій для окрашіванія- це стійкість кошти. Хороша фарба для брів тримається до місяця. За цей час відбувається природна заміна волосків в надбрівної дузі або змив пігменту за рахунок щоденних гігієнічних процедур.

Якщо взяти до уваги склад фарбувальних засобів, то потрібно уникати фарб з вмістом важких металів, аміаку, Фосфіти

Активно для фарбування використовують і натуральні барвники, такі як хна

Які можна купити фарби і відгуки

Сьогодні фарб на ринку дуже велика кількість. Перед покупкою кошти потрібно ознайомитися з його складом. Якщо ви помітили хоча б один продукт, який у вас викликає алергічну реакцію, відмовтеся від такої покупки.

Вибір на ринку фарб для брів сьогодні великий. Багато виробників, які практикуються на виробництві фарбувальних складів для локонів, випускають серію і для додання потрібного відтінку брів. Розглянемо деякі з них.

Краща - Schwarzkopf

Це лідер з продажу. Представлена ​​на ринку як стійка фарба для брів, яка має три основних відтінку: два види чорного і коричневий.

Відтінки фарби для брів

Elan

Фарба для брів Elan - це гіпоалергенний продукт. Має в своєму складі екстракт алое. Професійна фарба для фарбування волосного бровах. Не має негативного впливу на шкіру, так як містить зволожуючі компоненти.Гель фарба для брів elan пропонує три відтінки: чорний, коричневий і світло-коричневий. Забезпечує стійкість кольору до 30 днів.

Estel (Естель)

Estel- фарба, яка не містить в своєму складі ароматизаторів і парфумерних олій. Позитивні відгуки говорять про хорошу стійкості і м'якому фарбуванні.

Представлена ​​багатою палітрою: чорний, шоколадний, графітовий, чорний з синім відтінком

Інші фарби: Refectocil (Рефектоціл), Ігора, РоKолор, Godefroy

  • Фарба для брів Ugenblick німецького виробництва відрізняється яскравою палітрою. Представлена ​​7 відтінками, які дозволяють вибрати ідеальний варіант для будь-якого светотіпа. Вона проста у використанні і гарантує стійкість отриманого відтінку.
  • РоКОЛОР - фарбувальний склад для брів російського виробництва. Користувачі відзначають такі позитивні якості цього продукту: зручна пензлик для нанесення складу, хороша густота фарби, легке змивання.
Колірна палітра тут невелика і представлена ​​двома відтінками: чорним і коричневим

Важко сказати, яка фарба для брів краще, так як це суто індивідуальний вибір. Але з п'яти перерахованих вище лідерів на ринку таких продуктів виділяються "Елан" і "Естель" за фарбувальний склад і палітру.

Як правильно фарбувати брови фарбою або хною в домашніх умовах в кольори: чорний, графіт і коричневий

Перший обов'язковий крок - це тестування вашої шкіри на можливу появу алергічної реакції на складові фарби. Перевіряється це шляхом нанесення на кілька хвилин невеликої кількості складу на тильну сторону зап'ястя за 24 години до фарбування. Якщо алергічних проявів не помічено, сміливо починайте фарбування. Робиться це за такою схемою.

  • Знежирюємо ділянку і видаляємо залишки косметичних засобів.
  • Фарба для брів, яка фарбує шкіру, - це не новина, тому шкіру навколо лінії брів необхідно убезпечити шляхом нанесення жирного крему або вазеліну. Але уникайте потрапляння цих коштів на саму брову.
  • Готуємо фарбу так, як це описано в інструкції.
  • Засіб наноситься на волоски за допомогою спеціальної щіточки по росту волосся.
процес фарбування
  • Витримується час, вказане виробником фарбувального кошти.
  • Змивання відбувається теплою водою без використання хімічних очищувачів.

Косметологи радять для більш стійкого і тривалого результату фарбування проводити м'які щоденні процедури очищення цієї частини обличчя.Якщо фарбувати брови доводиться частіше, ніж один раз на 2 тижні, практикуйте нанесення касторової олії один раз в тиждень для зміцнення волосків.

Залиште Свій Коментар