5 відмінностей Шатушь від омбре

Фарбування з плавним переходом кольору (як вертикальним, так і горизонтальним) набуло популярності в останні пару років. Цей напрямок в перукарському мистецтві стрімко розвивається і з'являються все нові методи фарбування і тонування. Іноді непрофесіоналові буває складно зрозуміти, чим одне відрізняється від іншого і які нюанси має кожен тип. Шатушь і омбре - найпопулярніші типи освітлення, які досить сильно схожі.

Пофарбувати волосся можна по різному

Шатушь: загальні відомості

Це складний тип фарбування, по суті є мелірування. Він допомагає домогтися ефекту природних, злегка вигорілого волосся. При цьому візуально пасма набувають обсяг, структурність, шевелюра стає більш об'ємною, волосся живими і привабливими. З'являється ефект додаткового блиску.

Фарбування Шатушь (фламбояж) - щадна техніка, адже тонуються (частіше, освітлюються) всього кілька пасом, які обирають хаотично. Це непоганий спосіб приховати сивину, якщо він розташований на певних місцях. Новий колір незначно відрізняється від основного. Він може бути трохи світліше, створюючи ефект блиску, або темніше, надаючи структурність і глибину.

Пасма фарбуються з відступом від коренів, що дозволяє використовувати метод при чутливій шкірі голови

Має наступні плюси:

  1. Процедуру можна проводити раз в три місяці;
  2. Сеанс займає менше часу;
  3. Дозволяє економити на фарбуванні (у порівнянні з щомісячним мелірування, колорування, забарвленням в один тон).

Найбільш близька до тонування Шатушь процедура - балаяж. Принципово відрізняється балаяж від Шатушь тим, що при ньому фарбуються кінці не окремими пасмами, а по всій масі волосся. При цьому кольори беруться максимально близькі до основного. Цим балаяж відрізняється від омбре, яке може виконуватися відтінками іншого кольору.

Фарбувати не пасма, а просто всю масу шевелюри

Виконання Шатушь: відміну від омбре в техніці

Обов'язково потрібно постригтися до виконання фарбування. Так як, якщо постригтися після нього, ефект може кардинально змінитися, зіпсуватися. Краще і стригтися, і фарбуватися у одного майстра.

У цій процедурі не застосовуються шапочка або фольга, як при мелірованії. Розроблено дві техніки нанесення - з начосом і без. У першому випадку волосся поділяються на тонкі пасма, на деякі з яких наноситься барвник.Ці пасма начісуються, за рахунок чого досягається перехід кольору. Однак такий тип для волосся трохи травматичний.

Шатушь на довгі зачіски виглядає дуже красиво

Сучасні матеріали і освітлювачі допомагають майстрам відмовлятися від такої техніки. Правильне нанесення барвника дозволяє домогтися такого ж результату, немає піддаючи волосся негативному впливу. Інша назва техніки - відкрите мелірування.

Кількість відтінків буває по-різному, але зазвичай використовується не більше чотирьох. Це допомагає домогтися ефекту сонячних відблисків. Деякі відтінки темніше основного кольору, деякі світліше. Як правильно їх чергувати, визначить майстер, спираючись на Вашу типі зовнішності і стрижці.

Зверніться до фахівця, він підкаже як краще забарвити

Омбр: загальні відомості, а чи дійсно є різниця?

Каліфорнійське омбре - техніка, при якій досягається плавний перехід кольору від кінчиків до коренів. Традиційно біля коріння колір залишається більш темним, хоча в креативних зачісках можливі й інші рішення.

Виконується самими різними відтінками, як класичними, так і яскравими і неприродними.Колір коренів і кінчиків може відливатися дуже сильно - бути значно світліше або і зовсім інший. Залежно від вибору відтінку омбре (брондірованіе) може виглядати як природно, як вигорілі волосся, так і незвично і помітно. Інша назва методу - градиентное мелірування.

Залиште Свій Коментар