Перманентний татуаж: 7 питань, які цікавлять жінок

Перманентний макіяж брів з'явився в сфері косметології порівняно недавно, але впевнено набирає популярність серед представниць прекрасної статі. Що собою являє ця процедура? По суті, це нанесення фарби під шкіру, що допомагає змінити форму брів (зробить їх симетричними) і додасть особі більш виразні риси. З огляду на, що така технологія краси знайома далеко не всім, постараємося відповісти на найбільш популярні питання.

Красиві брови це результат вашого до них уваги

Що це таке перманентний татуаж?

Татуаж брів - це механічні пошкодження верхнього шару шкіри на глибину близько 1 міліметра, з подальшим введенням фарбувальних засобів органічного походження. Процедура вимагає від косметолога певних навичок, тому виконується тільки в спеціалізованих салонах. З огляду на, що татуаж досить затребуваний, в інтернеті зустрічається маса пропозицій від приватних осіб, про проведення корекції в домашніх умовах. Чи не рекомендуємо користуватися послугами доморощених фахівців, незнання техніки і недотримання елементарних правил виконання процедури, може викликати небажані наслідки.

Зверніть увагу, що правильно зроблений макіяж брів виглядає цілком природно. Фарба тримається протягом тривалого часу, не змивається водою і стійка до зовнішніх впливів навколишнього середовища. Варто відзначити, що барвник з часом вимивається з організму, тому процедуру слід періодично повторювати.

Способи: татуаж волоскові методом, хною, растушевка

В даний час, існує три методи, щоб змінити форму брів і зробити їх більш виразними. Подивимося, що пропонують косметологічні кабінети.

растушевка

Дана технологія ще називається шотірованіе або акварель. Суть розтушовування полягає в прорісовиваніе лінії брів, що дає повноцінний візуальний ефект. Зовні дуга виглядає, як після опрацювання косметичним олівцем. Акварель підходить для всіх типів і кольору волосся. Ефект від процедури закріплюється на 6 місяців.

волоскові методом

Це більш копітка спосіб зробити татуаж брів. Тут майстер промальовує між наявною рослинністю додаткові волоски. Дана технологія вимагає від косметолога певних навичок,зате підкориговані брови виглядають цілком природно, на відміну від попереднього методу. Татуаж, зроблений волоскові методом протримається близько 2-х років.

хною

Така методика називається біотатуаж брів. Спосіб підходить тим жінкам, які не хочуть обманювати себе брови голкою, як в двох попередніх варіантах. Тут виконується тимчасовий малюнок хною, який змивається з плином часу.

Важливо! Корекція брів хною не викликає алергічних реакцій і не має протипоказань.

Техніка виконання корекції

Перманентний макіяж брів робиться наступним чином:

  1. Шкіра очищається від косметичних засобів і обезжиривается.
  2. На дуги наноситься анестетик. Татуаж брів, досить неприємна процедура, особливо для дам з низьким больовим порогом.
  3. Хімічним олівцем робиться начерк майбутньої брови. Визначається вигин, ширина і довжина.
  4. Якщо клієнта все влаштовує, проводиться штучна пігментація шкіри в області брів. Для цього використовуються спеціальні пристосування.

Процедура займає близько 60 хвилин.

До і після процедури

Якщо ви зважилися на коригування брів, потрібно знати, що існують вимоги, які є обов'язковими до виконання до і після процедури.Врахуйте, що якість татуажу залежить не тільки від кваліфікації майстра, але і від вас самих. Ось як виглядають поради косметологів.

До. Зважившись на татуаж, потрібно постаратися вивести з організму небажані токсини. Зокрема, знизити споживання кави і сигарет, намагатися уникати стресових ситуацій. За 10 днів до відвідування фахівця, потрібно регулярно обробляти брови траксівазіновой маззю. При виборі косметолога зверніть увагу на відповідні сертифікати, стерильність кабінету і обладнання.

Після. По завершенні процедури брів потрібен делікатний догляд. Тому прийшовши додому, потрібно акуратно стерти виступила сукровицю і обробити брови тетрациклиновой маззю. Зверніть увагу, що в цей день слід утриматися від вмивання, щоб ще більше не травмувати шкіру. Поки дуги повністю не заживуть, категорично забороняється розчісувати ушкоджені ділянки шкіри. Це призведе до утворення рубців і зробить пігментацію нерівномірною.

Коли зійдуть скоринки?

Це питання найбільше хвилює дам. Тут все залежить від віку клієнта, способу татуажу і індивідуальних особливостей шкіри.Результат після проведення процедури стає помітний відразу, але остаточний вигляд, брови набувають через 2-3 тижні. Безпосередньо після коригування, можуть утворюватися набряки і почервоніння шкіри. Крім того, з'являється скоринка сукровиця. Здирати цю корочку косметологи не рекомендують: вона самостійно підсихає і відвалюється. Зазвичай це займає від 72 до 160 годин.

Порада! З огляду на цю особливість виправляти форму брів краще у вихідні дні або під час відпустки.

Видалення татуажу: лазером або хімією?

Через деякий час, зроблений татуаж вицвітає, тому потрібна корекція. Точних термінів для повторного проведення процедури немає, тут потрібно орієнтуватися на власний зовнішній вигляд. Крім того, корекція дозволяє усунути дрібні дефекти, допущені майстром під час першої процедури.

Якщо результат вас не влаштував, або з'явилося бажання змінити образ, можна видалити татуаж. Зробити це можна кількома способами:

  • Хімічний. Під шкіру вводиться активна речовина, що розчиняє пігментацію, виводячи залишки барвника через лімфатичну систему. Метод досить ефективний, але при неправильному використанні може з'явитися опік шкіри. Крім того, процес повного відновлення затягується до 6 місяцем.
  • Лазером.Спрямований промінь розщеплює барвник, який згодом виводиться з організму природним шляхом. Ефективність лазера залежить від кольору шкіри, наприклад, на смаглявому епідермісі промінь розсіюється і стає неефективним.
Процедура лазером безпечна з усіх боків

Ціна і відгуки

Якщо пошукати інформацію на форумах, то татуаж характеризується в основному з позитивного боку. Процедура, звичайно, неприємна, але результат закріплюється на тривалий термін, барвники природні, стійкі до зовнішніх впливів. Зустрічаються в мережі і негативні моменти. Зазвичай це пов'язано зі зверненням до некваліфікованого фахівця. Тому нагадуємо, що перманентний макіяж брів потрібно робити тільки в клінічних умовах!

Хвилює дам і вартість татуажу брів. Тут багато що залежить від кваліфікації майстра і географічного розташування міста. Наприклад, ціна на татуаж брів в столиці, варіюється в межах 6 000-8 000 рублів. Вартість лазерного видалення становить 1 500-2 000 рублів. Зверніть увагу, що це середні розцінки.

Залиште Свій Коментар