3 простих способи зміни кольору волосся

Важко назвати точну дату, коли люди вирішили вперше пофарбувати волосся. Однак перший запис про зміну природного кольору зачіски відноситься до III тисячоліття до н.е. зі збережених джерел відомо, що у ассірійців і персів забарвлення практикувалася тільки серед заможних людей. А в Стародавній Греції і Римі в моді були світлі тони, тому волосся освітлювали і робили рудими за допомогою лимонного соку і кислого молока, а також кориці і цибулі-порею.

Волосся фарбують з давніх-давен

В Єгипті ж, навпаки, прагнули отримати темний колір, і фарбування проводилося за допомогою басми і золи. У Середньовіччі фарбували хною, а в XIX столітті - освітлювали за допомогою перекису водню. Тоді ж з'явилися і перші фарби. Однак майже всі ці кошти надавали несприятливий вплив на волосся. Тоді як в XXI столітті вважають за краще користуватися методиками, що вони бережуть від руйнування і самі тканини, і колір.

Освітлення або як правильно змінити колір волосся

Світлий відтінок багатьом подобається більше темного, в результаті чого виникає необхідність його змінити. Але, навіть маючи відповідну фарбу, потрібний колір можна і не отримати - швидше за все, він буде темніше задуманого.

Осветленіе- найпопулярніша процедура

Домогтися кращого результату за допомогою таких дій:

  1. Використовуючи перекис водню;
  2. Здійснюючи кілька забарвлень по черзі.

Перекисом слід користуватися обережно, щоб не спалити волосся. Але ще краще - придбати препарати, в яких вона виступає тільки в якості одного з компонентів. Такі речовини безпечніше і зберігають волосся, дозволяючи отримати бажаний результат.

Головне, щоб волосся було здоровим

Ідеальним варіантом стане поступова зміна кольору за допомогою декількох процедур. Кожен раз береться фарба всього на 2-3 тони світліше вашого. Варто знати, що для запобігання пошкодження тканин бажано проводити забарвлення не частіше 1 разу на 20 днів.

Як зробити відтінок темніше без використання фарби

Зробити волосся темніше вашого природного відтінку можна, використовуючи спеціальні фарби і, для гарантії результату, переглянувши в мережі урок по фарбуванню. Однак існує і кілька методик, які допомагають затемнити зачіску, не користуючись хімією і не маючи особливого досвіду. Одна з них - використання натуральної кави, здатного зробити яскравіше темно-русяве волосся. Заварений напій або його гущу наносять на зачіску і витримують близько 3 годин.Якщо кава була якісним, ефект виходить не гірше, ніж у дорогий фарби.

Можна додати в заварений кавовий напій ще і басму і хну, змішані в рівних пропорціях і в потрібній кількості (чим більше, тим темніше буде колір). Суміш витримується теж близько 3 годин.

Крім того, популярним способом змінити колір волосся без хімічних і небезпечних для організму засобів є:

  1. Застосування чорного чаю, що робить волосся не тільки темними, а й здоровими. Процедура полягає в нанесенні чаю і витримці близько півгодини;
  2. Використання соєвого соусу, що наноситься по всій довжині офарблюваних волосся і додає їм кавові тони з золотистим відтінком.

Рудий відтінок в домашніх умовах

Зробити волосся рудими ледь ні складніше всіх інших методик. Хоча варіантів для цього багато - і фарби, і хна, і та ж перекис. Але для того щоб кардинально змінити колір волосся, зробивши їх рудими, потрібно їх обов'язкове знебарвлення перед самою процедурою. Тільки тепер допускається фарбувати.

Щоб стати рудою треба ще постаратися

Простіше отримати відтінок з каштанового або русявого - в такому випадку нічого не знебарвлюють, відразу використовуючи хну.Переваги цього натурального матеріалу - стійкість і практично повна нешкідливість для організму. Недоліки - хну майже неможливо змити, так що після її застосування, швидше за все, доведеться підфарбовувати волосся.

Залиште Свій Коментар