4 види попелястого волосся і головні правила фарбування

Популярний зараз попелястий колір волосся можна отримати тільки шляхом фарбування. Причому, зробити його з першого разу виходить не у кожного фахівця. Однак, користуючись певними правилами, можна домогтися успішного результату навіть вдома.

Попелястий колір додає жінці незвичайну оригінальність

Кому підходить?

Красиві і елегантні попелясте волосся в моді вже багато років. Наділяючи свою власницю аристократичністю, вони підходять не всім жінкам. У деяких вони надають шкірі землистого і нездорового відтінку, виділяючи зазвичай не впадають в очі недоліки. Ідеального поєднання домагаються таким відтінком для жінок з річним цветотипом особи - світлошкірих, блакитнооких або сірооких.

Відтінки попелястого кольору

Починаючи фарбування, варто вибрати відтінки палітри, що включає 4 основні варіанти і кілька додаткових. Підбір відповідного кольору дозволить зачісці краще відповідати всьому образу і поєднуватися із зовнішністю.

Набір попелястих тонів складається з:

  1. попелясто-русявого;
  2. світло-попелястого;
  3. темно-попелястого, з якого виділяють стоїть відокремлено каштаново-попелястий варіант.

Попелясто-русявий колір волосся

Кращим варіантом буде, якщо колір отримає светлокожая і блакитноока жінка. Однак, вирішуючи надати попелястий відтінок русявим волоссям, рекомендується стежити за шкірним покривом на обличчі. Колір здатний виділити на ньому все плями та прищі, роблячи їх помітніше. Підходить він і для усунення сивини, приховуючи знебарвила пасма краще за інших. Тим більше що фарбування в нього зробить попелясто русявий колір волосся більш природним.

Темно-попелястий

Жінок, яким йде темно попелястий колір волосся, трохи. Майстри-перукарі радять проведення тестів перед фарбуванням, що полягають в надяганні темно-синьою одягу, найкраще підходить такий зачісці. Якщо жінку не влаштовує такий стиль, не підійде і відтінок.

Попелясто-коричневий

Відтінок краще виходить у шатенок, яким не доводиться додатково готувати пасма. Також колір, на відміну від інших попелястих, зустрічається в натуральному вигляді. Створення незвичайного способу з його допомогою допустимо для світлошкірих жінок, що мають:

  • сірі,
  • блакитні,
  • зелені очі.

Попелясто коричневий колір вважається популярним, і для його отримання існує багато видів фарби.

Світло-попелястий або попелястий блонд

Такий варіант підійде жінкам, які мають мишачий колір волосся, блакитні очі і світлу шкіру. Вдалий спосіб і для фарбування сивини. Не підходить брюнеткам і шатенкам, вид яких видасться болючим в порівнянні з природним.

Як пофарбувати волосся в домашніх умовах?

Головна умова для початку фарбування - спочатку світлі локони. В інших випадках вони вимагають попереднього освітлення. Потім необхідно використовувати фарбу.

Отримати попелясті відтінки волосся можна, купивши бузковий тонік. Завдавши його на зачіску, витримують добу, після чого змивають. Колір регулярно оновлюють - через 6-8 процесів миття волосся. З'являються темні корені рівномірно освітлюють, завдаючи надійний і перевірений освітлювач на чверть години.

Як отримати хороший колір?

Помилка в процесі фарбування здатна надати не очікується відтінок, а отримати жовті або зеленуваті локони. Усунути проблему допоможе повторне фарбування із застосуванням спеціальних бальзамів з фіолетовим або попелястим відтінком. Рекомендується робити це в салоні.

фарба Естель

Існує багато фарб, що дозволяють отримати попелястий тон. Але список універсальних марок, придатних до будь-яких волоссю, обмежений.Серед них є продукція таких відомих брендів, як L'Oreal і Revlon, а також вітчизняної фірми Естель. Наприклад, Estel Essex 8.1 попелясто-русявий або Estel Celebrity 7/1.

Догляд за волоссям до і після фарбування

Зважившись змінити колір на попелястий, слід знати, що простий фарбування недостатньо. За локонами доведеться відповідним чином доглядати. До фарбування їх ламінують, захищаючи від негативного впливу хімічної речовини, після процедури - для кращого збереження фарби на волоссі. Інша умова - періодичний догляд у вигляді харчування шкіри спеціальними масками, домашніми і магазинними.

відповідний макіяж

Нової зачісці повинен відповідати і макіяж. Рекомендується вибір холодних відтінків - тіней сірого або блакитного кольору, рожевої помади, напівпрозорих рум'ян і світлого тонального крему.

Макіяж для попелястого кольору волосся повинен бути максимально правильним

Теплі тони змушують володарку волосся виглядати старше. Допускається вибирати для губ яскраво-червоний відтінок - правда, вона надає образу вульгарності.

Залиште Свій Коментар