5 кращих і модних яскравих кольорів волосся

Жінки домагаються в своєму образі якоїсь індивідуальності, і кожен робить це по-своєму: характерний стиль в одязі, екстравагантна зачіска, правильний макіяж. Сучасні модні віяння безмежні. Тому багато дівчат використовують яскраві кольори волосся як спосіб самовиразитися і підкреслити свою зовнішність. Сьогодні це модно, стильно і не викликає шок, як це було ще кілька років тому. До такого фарбування своїх кучерів вдається не тільки молоде покоління, а й дорослі жінки, підкреслюючи цим свою індивідуальність.

Зухвалий колір волосся подобається молоді
Забарвлюватися можуть повністю все волосся або окремі пасма. Якщо дівчина задумалася про зміну іміджу і готується до фарбування своїх кучерів яскравим кольором, то їй важливо знати деякі характерні нюанси такого процесу. Це допоможе уникнути неприємних сюрпризів, а ваше перетворення принесе тільки позитивні емоції.

Особливості фарбування волосся в яскравий колір

Вибір кольору - це один з перших етапів. Перед майстром стоїть завдання підібрати не просто яскраві кольори для волосся, але і зупинити свій вибір на відтінках, які відповідають образу його власниці, і будуть модними в світі краси в цей період.

При цьому важливо визначитися, чи буде це повне або часткове фарбування пасом.Можливо, для зміни іміджу у дівчини досить зробити яскравими свої кінчики. І це вже буде її оновлений образ.

Сьогодні повне фарбування зачіски в один з яскравих відтінків - це модна тенденція і вибір молодих і креативних представниць слабкої статі. Вона добре підкреслює весь епатажний образ і допомагає виділитися з натовпу.

Для такого оновлення образу знадобиться попереднє освітлення волосся, що забезпечить необхідний результат. Але яскравий колір волосся може зіграти і поганий жарт зі своєю власницею, тому з його вибором потрібно бути акуратним, щоб не виглядати в кінцевому рахунку безглуздо.

Фарбувати волосся можна і в домашніх умовах, і за допомогою фахівця. Другий спосіб вважається найбільш правильним, так як досвідчений майстер порадить не тільки відповідний відтінок, але і забезпечить хороший результат всього процесу.

Домогтися яскравого кольору волосся вдома не так просто, тому краще скористатися послугами досвідченого колориста. Крім того, сьогодні модно неповне фарбування своїх локонів в кислотний відтінок, і використання для цього тільки кількох пасом або стиль "Омбр". Зробити це самостійно неможливо.

Фарбування довірте майстру, він точно знає що робити

Якщо ви не впевнені, підійде вам обрана фарба чи ні, спробуйте відтінити локони відтіночним бальзамом або спеціальними крейдою, які легко змиваються.

Яскравими відтінками волосся стилісти можуть домогтися наступного:

  1. Виділити індивідуальність образу, внести в нього різноманітність.
  2. Забезпечити вигідний контраст зачіски.
  3. Виділитися з маси.
  4. Підкреслити і виділити риси обличчя або, навпаки, відвернути від них увагу.

Правильно підібрані кольори цілком змінюють сприйняття жінки навколишнім світом. Допомагають їй випрасувати не тільки стильно, але й упевнено.

Як вибрати відтінок і зробити волосся і їх кінчики яскравіше

Сьогодні ринок фарб для волосся характеризується десятками відтінків: яскраво-рожевий яскраво-жовтий яскраво-синій яскраво-зелений - це ще не всі можливі варіанти. Стилісти при підборі використовують правило відповідності. Тобто, підбір відтінку волосся здійснюється за його светотіпу: теплі поєднуються з весняним, а холодні відповідно із зимовим.

До уваги береться і колір очей. Карооким дівчатам підійдуть яскраві волосся зеленого або блакитного відтінків. Вони підкреслюють глибину погляду.

Червоні відтінки: яскраво-руді і мідні

Це напевно один з найпопулярніших квітів. Щорічно компанії випускають кілька різновидів такого відтінку.

Цього року мода віддає перевагу рудуватою палітрі. Найпопулярнішими вважаються:

  • яскраво-рудий;
  • мідний;
  • бургунд;
  • карамельний.

Такі кольори ідеально підходять для власниць світлої шкіри з зеленими або блакитними очима. А яскраво-червоний, який в нинішньому сезоні найпопулярніший, підійде практично всім, включаючи смаглявих дівчат.

Жовта палітра: найяскравіший золотистий і натуральний сплеск

Такий відтінок підходить далеко не всім дівчатам. Він не використовується в фарбуванні всіх волосся. Стилісти в багатошаровому колорировании пасом з його допомогою підкреслюють і виділяють інші кольори в зачісці.

Синій колір під аналогічні очі: дуже цікавий варіант

Таке колірне рішення фарбування волосся піддається постійному обговоренню. Багато хто вважає це неприродним і викликає, але модна палітра сьогодні допомагає зробити відтінок або пасма ніжними. Вибрати таке фарбування можуть светлокожие представниці з сірими або блакитними очима.

Зелений і рожевий відтінок: цікаве мелірування

Ці два кольори підходять для світлої шкіри. Зазвичай в зелений колір не фарбують всю голову, а виділяють окремі пасма на голові. Тому його часто використовують з відтінками рудого, русявого.

Рожевий популярний серед стилістів, і на відміну від зеленого його використовують частіше для фарбування всієї голови. При цьому виходить ніжний образ, який поєднується і з теплим, і з холодним типом.

Зелений і рожевий використовують для прояву індивідуальності.

Догляд за яскравими локонами за допомогою тоніка

Віддаючи перевагу яскравим кольорам, важливо пам'ятати, що вони вимагають спеціального догляду, що забезпечує стійкий ефект яскравості на довгий час. Фарбувальні пігменти в складі таких фарб не відрізняються особливою стійкістю і швидше за інших змиваються і тьмяніють. Хоча їх позитивною рисою стилісти називають те, що вони завдають менше шкоди структурі волосся.

Щоб забезпечити яскравість обраного відтінку на довгий час, необхідно при митті волосся в шампунь додавати невелику кількість фарби або відтіночним бальзаму, який буде відповідати вашому загальному кольором.

Якщо ж мова йде про колорировании кількох пасом, то такий метод підтримки яскравого кольору неприйнятний. У цьому випадку важливо частіше освіжати відтінок пасом, щоб ваше волосся не виглядали тьмяними і вицвілими.

Яскраве перетворення - це один з універсальних способів молодої дівчини висловити своє "Я". Але нерідко самостійне експериментування з волоссям призводить до непередбачуваних результатів. Тому, якщо ви зважилися на кардинальну зміну свого образу, зверніться за допомогою до досвідченого майстра. Таке колорування дасть хороші результати і доставить вам тільки задоволення.

Залиште Свій Коментар