6 модних відтінків русявого волосся

Для людей з рисами обличчя слов'янського типу ідеально підходять саме русяве волосся. Його відтінки добре поєднуються зі світлою шкірою обличчя і очі. Іншій кольору волосся не роблять з жінки сіру мишку, як це прийнято вважати багатьма представницями прекрасної статі.

Русявий колір волосся має безліч відтінків

Це один з найбагатших відтінків, які представлені широкою палітрою, і при правильному підході до вибору завжди домагаються виразності образу. Стилісти вважають, що всі відтінки русявого кольору волосся підходить всім без винятку. Сучасні тенденції фарбування дозволяють домогтися натуральності.

У моді натуральний відтінок: темно, попелясто-русявий або світлі локони

Палітра цього кольору дуже багата, тому вибирати варто виходячи з декількох параметрів. Весь спектр відтінків поділяють на світлі і темні тони. Залежно від цього жінка може стати і блондинкою, і брюнеткою.

Пофарбувати локони в будь-який відтінок цієї палітри набагато складніше, ніж насиченими фарбами. Тут потрібен спеціальний підхід до освітлення. Щоб отримати натуральний русявий колір волосся шатенка, знадобиться попереднє знебарвлення.

Незважаючи на всі складнощі, результат виходить природним і ненав'язливим, а природність і натуральність сьогодні в пошані серед модниць. Якщо жінка зважилася на такі зміни, то слід правильно підібрати колір. Від цього залежить остаточний результат.

Використовують у фарбуванні не один відтінок, а кілька наближених або в одній відтінку гамі.Таким чином домагаються ефекту природності і природності, якоїсь гармонійності і відсутності ефекту перуки.

Світлий русявий колір локонів

Якщо у дівчини чи жінки зовнішність слов'янки (світлий відтінок шкіри, блакитні, зелені очі), то саме відтінки цієї палітри підходять для них. Довгий час вважався модним яскравий блонд, тому багато власниці натурального світлого відтінку знебарвлюється.

Але сьогодні все більше стилістів наполягають на популярності природності. Цю модну тенденцію відстежують і на багатьох моделях і знаменитості. Отримати натуральний русявий колір волосся в світлих тонах можна, використовуючи різноманітність палітри цієї гами.

Середньо-русяве відтінки

Такі кольори вважаються середнім між світлим і темним.Добре підходить людям зі злегка затемненій шкірою і світлими очима. На такому кольорі дуже ефектно виглядає освітлення деяких пасом по методиці брондірованіе, який і робить середньо русявий колір волосся більш реальним і наближеним до природного.

Тут же можна використовувати і інші види модного фарбування:

 1. колорування;
 2. мелірування;
 3. омбре.

Запропоновані манери забарвлення локонів багато в чому залежать і від зачіски, форми особи і багатьох інших факторів. Але такий підхід до освітлення допоможе оживити локони і зробить їх природними.

попелястий колір

Русявий колір волосся з попелястим відтінком відноситься до холодної палітрі. Такий відтінок не є універсальним і підходить не кожній жінці. Від цього вибору слід відмовитися власницям смаглявої шкіри. А ось дівчатам з веснянками такий колір надає пікантності всьому образу.

Фарба для волосся холодний русявий з попелястим відливом не дає блиску, але результат фарбування виглядає дуже ефектно. Холодність в кольорі прибирають, додаючи теплі відблиски.

золотисто русяве

Це все відтінки пшеничного, карамельного і медового квітів. Золотисто русявий колір волосся відноситься до теплої палітрі і в останні роки користується популярністю.Він надає м'якості попелястим і світлим відтінкам, яких можна легко домогтися шляхом фарбування тоніком.

темна палітра

Темно русявий попелястий колір волосся - це універсальний відтінок, який в своїй палітрі має і теплий, і холодний. Особливо добре ці якості проявляються при сонячному світлі.

Темно русявий колір волосся холодної палітри буде відливатися сірим, а теплі - золотистим, медовим. Колір добре підходить для жінок у віці. Саме темно русяве волосся допомагають візуально приховати недоліки і наявні зморшки.

Така палітра також добре підходить жінкам темно-синіх і зелених очей з засмаглою шкірою, але не дуже смаглявою.

Русо-руді локони

Являє собою палітру, в якій зіткнулися полум'я і лід. У природі цей колір зустрічається вкрай рідко, але при правильній фарбування він не буде виглядати ненатурально. Саме такі відтінки здатні надати образу дівчини чи жінки аристократичності.

Модні тенденції фарбування омбре, мелірування, колорування, балаяж на русяве волосся: догляд, фото до і після фарбування

Щоб пофарбовані світлі локони виглядали більш натурально, гармонійно, стилісти вдаються до нових модних тенденцій фарбування, в яких використовують різноманітне змішування декількох відтінків палітри.

 • Для колорирования використовується фарба для волосся русявий колір від золотого до темного. Таким чином домагаються посилення природного відтінку.
 • Якщо перукарем беруться більш світлі відтінки від наявного, то мова йде про мелірованії. За допомогою цього методу домагаються ефекту гри сонячних відблисків.
 • Наступне фарбування підходить для власниць натуральних світлих локонів. Техніка "Омбр" передбачає спеціальну методику нанесення фарби, при якій домагаються плавного переходу від світлих кінчиків до темних коріння. Правильно виконане омбре виглядає природно і ненав'язливо.
 • Балаяж - це техніка найбільш поширена серед світловолосих модниць. Таке фарбування дуже гармонійно виглядає на довгих локонах, забезпечуючи їм густоту і переливи.

Два останні види фарбування не роблять вас залежними від салонів, тому що не вимагаю зафарбовування відросло коріння. Нові підходи до фарбування дають багато плюсів для натуральних світлих відтінків. До них вдаються ті, хто хоче трохи змінити природний тон.

За допомогою неповного фарбування можна домогтися наступних результатів:

 • живої відблиск;
 • природність;
 • гладкість;
 • збереження натурального кольору;
 • скорегувати форму обличчя;
 • збільшення густоти і обсягу волосся.

Пофарбовані у світлі тони локони вимагають особливого догляду. Для очищення підбираються засоби більш щадні, додають доглядають комплекси з використанням масел.

Не забувайте, що фарбоване волосся завжди вимагають особливого догляду

Особлива увага приділяється кінчиків, так як саме вони піддаються пошкодження фарбувальних речовин.

Залиште Свій Коментар