Цветотип зовнішності "Літо" - 3 види подібного колориту

Правильно підібраний кольору волосся підкреслює красу очей дівчини, омолоджує особа і прибирає недоліки шкіри.

Перед покупкою фарби для волосся жінка вибирає свій цветотип

Для того щоб вибрати правильний колір, дівчині необхідно визначити власний колірний тип - літо, осінь, зима чи весна. Кожен цветотип володіє своєю колірною палітрою.

За волоссю потрібного відтінку жінки визначають тональність шкіри і колір очей - в подібній ситуації дівчина може не наносити косметику на обличчя. Перед покупкою фарби для волосся жінка вибирає свій цветотип.

На даний момент є 4 цветотипа, які класифікують за порами року:

 • осінь;
 • зима;
 • весна;
 • літо.

Критерії колірного типу

Жінка визначає свій колірний тип за такими критеріями.

 1. за кольором очей;
 2. по тону шкіри;
 3. по відтінку волосся.

За допомогою перерахованих вище показників дівчина підбирає необхідний колір волосся. Наприклад, який колір волосся підійде цветотіпу "літо" - в цьому випадку, підходить димчастий колір волосся, який жінка застосовує в яке завгодно час і в будь-якому віці.

Кольоротип "літо" - це основна прикмета на темних і світлих волоссі: варіанти з зеленими очима

Як відомо, літо - спекотна пора. Однак жінки такого цветотипа мають холодну красу.

Ознаками цветотипа "літо" вважаються наступні:

 1. шкіра "літніх" дівчат має різні відтінки. На їх шкірі є легкий подтон блакитного кольору. Така шкіра не страждає від сонячних променів і за короткий період набуває горіховий відтінок. Крім того, при засмагу у "літній" дівчата утворюється натуральний рум'янець;
 2. сірий колір очей. Також колір очей може мати блакитним, оливковою і зеленим. Крім того, райдужна оболонка очей таких дівчат зливається з білком.
 3. жінки, які мають колірним типом "літо", мають волосся, які мають попелястий подтон. У такій шевелюрі дівчини немає жовтизни.

Волосся таких дівчат мають як світлі солом'яні, так і темні русяве, злегка коричневі тони.

На сонці пасма часто вигорають.

Догляд за такими волоссям вважається нелегкою процесом - кінчики волосся часто ламаються. За структурою подібні волосся бувають 2 видів - хвилясті і прямі.

Дівчата цветотипа "літо" не володіють мідної, чорної і рудої натуральної шевелюрою. Крім того, такі жінки не мають білої шкіри.

Як зрозуміти, що літо - відповідний цветотип

При виборі відтінку шевелюри, дівчина також визначає свій цветотип.

Для того щоб правильно вибрати цветотип, жінка виконує такі дії:

 • повністю видаляє макіяж;
 • встає перед дзеркалом і прикладає світло-блакитний аркуш паперу особі. У подібній ситуації жінці слід уважно придивитися до обличчя.

На тлі папери підібраного тону обличчя дівчини цветотипа "літо" стає свіжим і красивим.

У подібній ситуації жінка зосереджує свою увагу на зморшках біля очей, носової і губної складки. Вони повинні бути менш помітні.

При виконанні перерахованих вище кроків, жінка обчислює приналежність до колірного типу "літо". Потім, жінка визначає колір волосся для типу "літо".

Підбір кольору по типу колориту: контрастне натуральне літо і інші варіанти

Дівчата річного кольоротипу володіють декількома колоритами, за допомогою яких жінки визначають відповідний відтінок в різних областях.

На даний момент існує 3 види "літнього" колориту:

 1. світле літо;
 2. контрастне літо;
 3. м'яке літо.

Світлий колорит - рекомендований відтінок для фарбування

"Літні" жінки зі світлим колоритом володіють такими ознаками:

 • мають блакитні, сірі, зелені блакитні очі;
 • мають рожевої бежевою шкірою або мають рум'янець;
 • мають світлу русяву, попелясту шевелюру, яка має сірий тон.

Жінки світлого колориту мають недостатньо контрастного зовнішністю. У подібній ситуації новий колір дівчата не повинен кардинально відрізнятися від натурального.

Такі жінки роблять колорування, в процесі якого майстри використовують попелясті відтінки. В одному освітленні вони віддають рожевими тонами, в іншому - фіолетовими і сріблястими.

Однак дівчатам цього кольоротипу не слід експериментувати над своєю зовнішністю - для проходження колорирования волосся необхідно звернутися до професійного майстру.

Якщо жінка хоче виділити особа, вона вибирає схожий на натуральний тон для волосся. Зокрема, жінка тонує шевелюру темним русявим кольором.

Контрастний колорит: холодний відтінок без рудого тону

Колір шевелюри під цветотип "контрастне літо" дівчата вибирають виходячи з конкретних ознак: темної шевелюри, шкіри світлого кольору і яскравих очей.

Дівчата контрастного цветотипа володіють такими особливостями:

 1. мають зеленими або синіми очима;
 2. мають шкіру з відтінком кістки слона;
 3. мають світлою каштанової шевелюрою.

У коричневої шевелюрі дівчата є попелястий відтінок. Колір волосся для холодного кольоротипу - цветотип "холодне літо" - жінки вибирають в залежності від того, яка кінцева мета.

Так, якщо жінка хоче мати м'яку і романтичну зовнішність, вона повинна пофарбувати волосся в світлі відтінки - пшеничний, світлий блонд. У подібній ситуації не рекомендується використовувати золотий і рудий тон.

У підсумку після фарбування волосся зовнішній вигляд дівчата не буде блідим.

Темні тони підкреслюють очі. Світлі локони, навпаки, прибирають інтенсивність.

Професійні майстри рекомендують дівчатам колірного типу "контрастне літо" фарбувати волосся в світлі коричневі кольори. Після фарбування жінці можна зробити мелірування - і колір шевелюри буде м'яким і красивим.

м'який колорит

Дівчата цветотипа "м'яке літо" володіють такими особливостями:

 • мають зелені, сірі або блакитні очі. На зіницях є цяточки;
 • мають нейтрально-бежевою шкірою;
 • мають такий колір волосся для цветотипа "м'яке літо" - русяву шевелюру, яка дає світлі відтінки.

М'який колорит - нейтральний підтип.У ньому допустимо змішання теплих і холодних тонів.

Цветотіпу "м'яке літо" підійде мелірування волосся

За словами професійних майстрів, дівчатам кольоротипу "м'яке літо" не можна робити однотонну фарбування волосся. У подібній ситуації жінка повинна зробити мелірування.

Вибираючи колір волосся для цветотипа "літо", дівчина змінює не тільки зачіску, але і всю зовнішність. У подібній ситуації зовнішній вигляд жінки стає чарівний і набуває оригінальні фарби.

Залиште Свій Коментар