Який модний колір волосся 2018 вибрати: 15 нових ідей

Кожен сезон змінюється мода на забарвлення волосся. Нові тенденції внесли зміни в фарбування волосся в 2018.Великою популярністю користуються природні відтінки. Мелірування і колорування виконується без чітко виділених пасом. Освітлені ділянки плавно розчиняються в шевелюрі.

У 2018 році в моді будуть природні відтінки волосся

Освіжать образ модні фарби медового, золотого або карамельного. В тренді горіховий колір, а також холодні тони каштанових пасом.

Світлі відтінки: тенденції як виглядає блондинка весна - літо

У 2018 року будуть популярні світлі тони. Сучасні тенденції в фарбуванні волосся стосуються тонування, яке робить пасма на тон темніше або світліше. До популярних варіантів відноситься платиновий блонд або з сріблястим відливом.

Тренди в фарбуванні волосся представляють натуральну палітру: пшеничні та русяве відтінки.

Стилісти рекомендують вибирати з наступних варіантів:

  1. Попелястий колор русявих пасом.
  2. Матовий відтінок чистого блонда.
  3. Перламутрові тони.
  4. Пісочні фарби.

Популярно фарбування омбре, яке передбачає плавний перехід від темних коренів до світлих локонів.

Для світлих пасм підходить каліфорнійське мелірування в 2018. Дана техніка створює ефект вигорілих пасом.

Попелястий блонд підходить багатьом жінкам. Платинова шевелюра підходять власницям світлої шкіри. При цьому подібне фарбування краще виконувати у майстрів.

Яскраво-рудий модний колір або світлий шатен в цьому році

Модне фарбування волосся в 2018 в руді кольори передбачає наявність золота та міді. В тренді темно-руде фарби, які нагадують барвисту осінь.

Розкішно виглядає руда гамма в поєднанні з бордовими відблисками. При цьому червоні відблиски повинні бути присутніми в невеликій кількості.

Якщо складно зважитися на кардинальні зміни, то варто віддати перевагу модне колорування. При цьому використовуються кілька тонів рудого, які змінюються від яскравого мідного колора до карамельного.

Поєднання червоних і коричневих фарб приносить оригінальності в образ.

При фарбуванні в рудий, варто пам'ятати, що подібна фарба відрізняється нестійкістю і може швидко втрачати свою яскравість. Щоб пасма виглядали доглянуто, доведеться частіше оновлювати шевелюру.

Ультрасучасні прядки і стрижки

Модний колір волосся весна передбачає використання рудого. Подібна палітра освіжає образ і додає йому деяку таємничість.

Варто враховувати, що незвичайна фарбування волосся поєднується не з усіма відтінками шкіри.

Можна розглянути наступні варіанти:

  • світло-руде пасма підійдуть светлокожим дівчатам, використовується охра, мідна або золотиста палітра;
  • для шкіри персикового тону рекомендується кармін, червонувато-руді локони;
  • модні відтінки волосся в 2018 включають мідний тон, який поєднується з темною шкірою і карими очима;
  • на довгих локонах виглядає іржавий колор.

Вибираючи сучасні стрижки та фарбування, варто розглянути такий варіант як коси. Всілякі плетіння підходять для рудих пасом. При цьому в локони вплітаються красиві стрічки.

Популярні темні кольори в цьому сезоні

Модний колір волосся в 2018 році для темних локонів передбачає використання шоколадних і каштанових тонів. Особливою популярністю користуються насичені і глибокі тони.

Чорна палітра застосовується з фіолетовим полиском. Також популярний рубіновий колір волосся.

При зміні колора, рекомендується звернути увагу на різновид фарби.Сучасна фарбування волосся виконується з фарб трьох типів: відтінків, стійких і не стійких. При цьому стійкий варіант містить барвник і пергідроль. Нестійкі препарати не руйнують природний пігмент.

Користується популярністю складне фарбування волосся для брюнеток. Застосовуються такі техніки як омбре, Шатушь або брондірованіе.

Світлі шатенки можуть спробувати карамельні фарби. Брюнеткам підійдуть модні шоколадні локони. При цьому шоколадні фарби можуть бути як темними, так і наближеними до молочного колорит. Мода на синяво-чорні локони пройшла.

Цікавим рішенням є розведення темної шевелюри мідними або золотистими прядками, які дозволяють створити ефект іскристих на сонці хвиль.

Для зелених очей

Для зелених очей забарвлення волосся в 2018 передбачає застосування чорної і каштановою палітри. Для чорного колора застосовується колорирование з додаванням бордовою або фіолетовою фарби.

Для сіро-зелених очей найкрасивіший колір волосся - це насичений шоколадний.

Зеленувато-коричневі очі гармоніюють зі світло-каштановими пасмами і палітрою червоного дерева.

Для брюнеток і карих очей

Фарбування волосся на довге волосся для светлокаріх очей припускає використання золотистої палітри. Також рекомендуються пшеничні і медові палітри.

Якщо очі темно-карі, то варто орієнтуватися на тон шкіри. Для смаглявої шкіри підходять шоколадно-кавові відтінки. При світлому тоні шкірі застосовуються рудуваті забарвлення.

Для темних очей підходить модне мелірування або брондірованіе.

Для блакитних очей

Фарбування волосся для блакитнооких дівчат не відрізняється складністю вибору. З блакитними очима поєднується безліч варіантів. При цьому використовується не тільки фарбування блонд.

Сіро-блакитних очей підходять локони відтінків темного шоколаду і червоного дерева. Оригінальним варіантом вважається гранатовий колір волосся. Для світло-блакитних очей рекомендуються світло-каштанові і пшеничні пасма.

Важливо щоб актуальний колір волосся підходив по всіх параметрах. Красиві відтінки дозволяють оживити локони і створити новий образ.

Для кожного кольору очей можна підібрати свій відтінок волосся

Вдало пофарбовані локони здатні повністю поміняти зовнішній вигляд дівчини.

Природні фарби надають образу романтичності і легкості, а яскраві пасма додадуть оригінальності і індивідуальності іміджу.

Залиште Свій Коментар