Характер жінки за кольором волосся - 5 типів темпераменту

Сприйняття зовнішності іншої людини починається з кольору. Очей, волосся, шкіри. Тому наскільки відтінок відповідає уявленням одного опонента про позитивні якості іншого, будуються взаємини. Нерідко спостерігають той факт, що зі зміною іміджу, зокрема, пов'язаної зі зміною кольору шевелюри, відбуваються соціальні зрушення. Як визначити характер людини за кольором волосся, його вплив на оточуючих?

Колір волосся і людина це єдине ціле

Як визначити залежність характеру людини від структури волосся

Природні чинники, зокрема, генетика, визначає якість волоса у дитини на ранніх стадіях вагітності. В одній родині народжуються діти з жорсткою шевелюрою, в іншій - з м'якими кучерями. Це обумовлено природою, з якої сперечатися безглуздо - навряд чи губаті батькам з темним кольором варто чекати чада з білим "пухом" на голові. Вважається, що жорсткість заздалегідь визначає характер - про таких людей кажуть "зі стрижнем всередині".

Про блондинок кажуть, що вони холодні

Практично ніколи не буває світлого відтінку волосся у людей, чия шевелюра погано піддається укладанню, що вимагає пом'якшуючих засобів, що не реагує на природні опади.Натуральні блондинки або русяве не відчувають проблем з вибором зачіски, але при цьому частіше страждають від статичної електрики і зайвої вологості. Проблеми не підуть, якщо кардинально змінити колір, а ось погіршити здоров'я маси волосся необдуманими діями - легко.

Вплив кольору шевелюри - як визначальний фактор характеру жінки

Природа - явище неоднозначне. Вона створила тисячі відтінків волосяних покривів, що відрізняються при найближчому розгляді.

З них виділяються наступні:

  1. Блондинки.
  2. Шатенки.
  3. Руді.
  4. Брюнетки.
  5. Іншій.

Природно, мова про натуральний колір волосся. Характер кожного типу - докладно.

Блондинки - вічні дівчинки

Запевняючи оточуючих в тому, що блондинки дурні - чоловіки лукавлять. Це вони стають такими поруч з ними - жінки з такою шевелюрою, прекрасно знають, як управляти брутальної половиною людства. Блондинки викликають у них бажання захистити, вирішити всі проблеми, для чоловіків білий відтінок волосся - символ ніжності і беззахисності.Якщо представниця прекрасної статі вирішується на освітлення природних пасом, то вона підсвідомо готова до образу примхливої ​​дівчинки або молодої жінки, яка знає проблем або, бажаючи викликати у оточуючих почуття опіки.Однак, зовсім танути при вигляді блондинок не варто - вони розважливі і завжди повернений ситуацію в свою користь, навіть особи, які не навчені життєвим досвідом.

Шатенки або каштанові - м'якість у всіх проявах

Те факт, що колір волосся і характер жінки, пов'язані - не заперечується. Шатенки - тому підтвердження. Всі відтінки шоколаду, меду, горіха і іже з ними - заспокоюють, налаштовують на ліричний лад і дарують чоловікам, які є поруч з шатенкою, почуття ейфорії і умиротворення.Однак, в цьому криється підводний камінь - якщо жінка-шатенка відрізняється бунтарським характером, цілеспрямованістю, владністю, то це відлякає обранця, так як онассоцііруетцвет з матір'ю - ніжною і всепрощаючої. Змінювати власний відтінок на "шатеністий" слід жінкам готовим до сімейних турбот, народженню і вихованню дітей, довготривалого заняття будинком і чоловіком.

Брюнетки з чорними очима - пристрасть на все життя

Не секрет, що представниці півдня - іспанки, італійки, кубинки - відрізняються вибуховим темпераментом. Така особливість дозволяє тримати чоловіка в тонусі, гадаючи, що викине його пасія в черговий раз. Проте брюнетки відмінні господині і матері, але ніколи не зроблять домівку за мету - вони самі по собі.Якщо жінка від природи наділена іншим кольором волосся, але відчуває себе за темпераментом рівній - варто спробувати. Однак, важливо пам'ятати - цей колір додає як мінімум 10 років.

Руді - лід і полум'я

Представниці відтінку волосся - суперечливі.

Вони схильні залишатися спокійними в будь-яких критичних ситуаціях, проте, наодинці або тільки з близькими людьми здатні дати волю почуттям. Руді жінки завжди знають, чого хочуть, вони йдуть до наміченої мети із завзятістю, не бояться препятствій- їм часто плювати на засудження.

У домашній обстановці - це чудові дружини і матері. Розвинуте почуття відповідальності просто зашкалює, ніж сильна половина часто безсовісно користується. Але рудих складно віднести до сором'язливим людям - вони образливі і мстиві, і часто справедливо. До речі, цей колір волосся у чоловіків аналогічний їх характеру. Досить згадати, що вікінги - найвідоміші в світі завойовники - були рудоволосими.

Іншій - гармонія з усім світом

Не випадково, більшість русявих людей знаходяться в нашій країні, тому й визначення, що відноситься до предків. Колір волосся символізує великодушність і спокій.Готовність до допомоги незнайомій людині, слухати і співпереживати - в крові у власниць русявого волосся. Це не завжди добре, адже доводиться стати носіями чужих таємниць, несприятливо впливають на психологічний стан, але вони не видадуть їх нікому.

Щоб визначити який колір підійде вам, слід виходити з власного бачення свого життя, бажань і темпераменту. Часом, кардинальна зміна відтінку впливає на цілий період життя і важливо вміти цим користуватися.

Залиште Свій Коментар