Стригти волосся перед Хрещенням - одна з прикмет енергетичного захисту

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що існують несприятливі дні для стрижки? Що не можна стригтися самому і існують сузір'я, під час яких стрижка позитивно вплине на успіх майбутніх справ?

При складанні календаря стрижок, фахівці враховують безліч чинників.

Про секрети краси волосся і важливості процедури їх состріганіе поговоримо нижче.

Навіщо стрижуть волосся при хрещенні: релігія і міфологія

Споконвіку волосся вважалися вмістилищем магічною силою. У Древній Русі жінки завжди носили волосся зібраними, адже ця енергія вважалася небезпечною для оточуючих людей.

Крім того, вважалося, що молода незаміжня жінка зберігає в косі енергію для майбутнього чоловіка і сім'ї. Існували деякі правила і вірування, яким чітко слідували.

  • Уже в шлюбі дівчата теж не розпускали волосся, а закручували їх в пучки, тим самим концентруючи енергію на збереження сім'ї;
  • Чим довше були коси у дівчини, тим більше вона зберігала енергії;
  • Коса є переплетенням пасом між собою, що збільшувало захист дівчини;
  • Стрічки вплітали в косу не просто заради краси. Вузлики на цій прикрасі допомагали уберегти жінку від злих чар.Можливо, саме тому простоволосих дівчат побоювалися, а деяких вважали відьмами.
  • Адже навіть сьогодні вчені доводять, що волосся людини немов антени мають зв'язок з космосом і формують біополе людини.

У міфології інших народів можна помітити, що чоловіки-воїни носили довге волосся. Вони служили символом численних військових перемог людини. І навпаки, поголений потилицю символізував раба.

Волосся вважалися вмістилищем магічної сили

Волосся ніколи не стригли самостійно. Причиною тому є віра в те, що зістригаючи волосся змінюється біополе людини. Сама людина не може змінити або виправити його, тому це повинен робити рідна людина або друг, який бажає вам тільки хорошого.

Забобони сучасності: чому при хрещенні стрижуть волосся

Але чи варто вірити легендам і забобонів минулого в сучасному житті? Давайте відповімо на всі питання по черзі.

Чи варто стригти волосся самостійно? Цьому питанню в минулому приділялося чимало уваги. Сьогодні в суєті робочих буднів буває абсолютно немає часу на похід в салон або до перукаря. Те ж стосується молодих мам і домогосподарок, адже набагато простіше підрівняти кінчики самостійно.

Варто прийти до висновку, що строго дотримуватися цього принципу не обов'язково.Але не забувайте, що в поспіху, ви можете підстригти шевелюру нерівно, зіпсувавши собі настрій, що може спричинити за собою неприємні дрібниці. До того ж, після відвідин салону і догляду майстра за зачіскою, настрій буде на висоті.

Чи потрібно вірити в сприятливі для стрижки дні? Астрологія - наука, яка вивчається і розвивається кожен день. Ми не можемо з упевненістю сказати, що всі аспекти астрології вірні і їм варто довіряти, але одне можна відзначити з упевненістю - з кожним днем ​​все нові і нові деталі в астрології доводяться науково, перетворюючи забобони в реальність.

У сучасному світі підігнати свій графік під певний день для стрижки не завжди просто, що викликає масу незручностей і перестановку планів. Але насправді, сприятливих днів проведення процедур в місяці чимало, і навіть якщо ви не до кінця впевнені в астрології, перевірити особисто її правдивість особисто ви можете не один раз.

Тонкощі астрології в календарі стрижок

При бажанні ви можете знайти астрологічний календар для стрижки на кожен рік, в якому прописані місяці і дні як позитивно, так і негативно впливають на красу і здоров'я волосся.

Слідуючи рекомендаціям Місячного календаря, ви зможете зміцнити волосся

Але існують основні правила, слідувати яким чи ні, вирішувати вам.

  1. Не рекомендується стригти волосся на Хрещення і інші релігійні свята, такі як Трійця, Різдво, Благовіщення. У ці дні забороняється проводити будь-які маніпуляції з волоссям, від розчісування до плетіння кіс. А ось стригти волосся перед Хрещенням не просто можна, а й потрібно, оскільки в передсвятковий період проходить підготовка до свята і людина повинна вступити в цей день очищеним від негативної енергетики. Вважається, що якщо на Водохреща підстригати волосся, то ви скорочуєте життя і накликаєте на себе хвороби.
  2. Також відкладіть процедуру в сатанинські дні. Це 9, 15, 23 і 29 місячна доба, в які не варто як стригти, так і фарбувати волосся і краще максимально обмежити свою діяльність, особливо щодо зовнішності. Не рекомендується працювати з зачіскою в дні сузір'їв Рака і Риби.
  3. А ось сузір'я Козерога, Діви, Терезів, Тельця і ​​Льва вважаються сприятливими. Крім того, якщо ви хочете прискорити ріст волосся, краще здійснювати стрижку під час зростаючого місяця, в 5, 8, 11, 13 і 14 місячна доба.

Але не забувайте, що слідувати правилам астрології потрібно, але не слід перетворювати традиції в культ, тим більше в сучасному житті.

Тепер ви знаєте чи можна стригти волосся на Водохреща, ну а якщо залишилися питання, задавайте!

Залиште Свій Коментар