5 місячних рад для стрижок на все дні серпня 2018

Ще з давніх часів люди помітили взаємозв'язок місяця з людським організмом. Тому становлять спеціальні календарі, які відображали б положення нічного світила в різні дні. Волосся особливо чутливі до фаз місяця, тому для отримання хорошого результату перед стрижкою або фарбуванням варто підібрати підходящий для цього день.

Красива жіноча стрижка багато в чому залежить від місяця

Місячний календар стрижки волосся, показує, що на організм людини виявляється різний вплив: благотворний або негативний. Якщо грамотно підібрати день, ви оздоровите волосся, збережіть власну енергію або направите її в потрібне русло. Це дозволить знайти гармонію і звільнитися від негативних емоцій.

Вплив фаз місяця на волосся

Перше на що слід звертати увагу при виборі дня - яка зараз місяць для стрижки. Стрижені в молодий місяць локони прискорюють своє зростання, а під час зменшення - уповільнюють. Під час молодика астрологи не рекомендують змінювати свою зовнішність, особливо відвідувати перукаря. Вважається що, обрізаючи в цей день волосся, людина вкорочує своє життя, у нього зменшуються сили і здоров'я.

Крім даних факторів, враховуйте, що положення і період зростання місяця впливає не тільки на вас, але і на оточуючих. У певні дні вони стають більш розсіяними і неуважними, в інші - енергійними і творчими. Це робить свій вплив на кінцевий результат вашого відвідування перукаря. Адже навіть перевірений майстер може в такий день зробити на голові таке, що ви самі себе не впізнаєте. Тому наважуючись на серйозні зміни - врахуйте всі фактори і зверніть увагу, чи можна сьогодні стригти волосся.

Ще одна популярна тенденція, яка увійшла в моду за останні кілька років - так звані "грошові стрижки". Астрологи спеціально вираховують фінансово вдалі дні, стрижка в які буде залучати до свого володаря космічне достаток.

Існує думка, що якщо під час такої стрижки сказати: "Я відкриваю себе для космічного достатку. Мої фінанси будуть постійно зростати. Спасибі!", То можна залучити удачу і задати енергії потрібний вектор.

Зверніть увагу, що самостійно стригтися в грошові дні не можна, таким чином, ви відрізаєте від себе енергію. Якщо немає можливості потрапити до перукаря, попросіть злегка підрізати волосся кого із близьких.

Астрологами помічено, що для грошових стрижок найбільш сприятливі такі дні:

  • 21 число кожного місяця за місячним календарем - робить позитивний вплив на кар'єру і бізнес;
  • 5-а доба - підходять тим, хто прагне поліпшити свій фінансовий стан;
  • 14-ий день - принесе щастя і достаток;
  • 22-ий день - вибирають для стрижки ті, хто хоче отримати удачу в придбанні різного майна.

Так як у більшості жінок добре розвинена інтуїція, вони часто на підсвідомому рівні відчувають вплив місячного циклу. Тому не варто дивуватися, що спонтанно зроблена стрижка виявляється вдалою, а запланована, але "без настрою" - обертається суцільним розчаруванням.

Але найчастіше буває так, що чекати інтуїтивного осяяння - немає часу і потрібно вибрати відповідний день якомога швидше. Тоді найкращим помічників для вас стане місячний календар стрижок на серпень 2018.

Загальні правила догляду за волоссям

Згідно астрологічним прогнозам, найбільш вдалий час для стрижки - повний місяць, коли місяць знаходиться під впливом сузір'я Лева або Діви. У такому положенні вона робить благотворний вплив на стан волосся. В інші дні, які знаходяться під впливом цих сузір'їв, спостерігається позитивний вплив,хоча і не таке сильне. Непогано, якщо стрижка припадає на період, коли нічне світило зменшується.

Чи не рекомендують стригтися в дні:

  1. Спадною місяця (крім вищезазначених);
  2. Знаходяться під впливом Риб і Рака, незалежно від місячного періоду.

Стрижені в потрібний час локони зберігають своє здоров'я і прискорюють ріст. А ось якщо день невдалий, то вони втратять силу, при цьому часто спостерігається посилення випадання волосся і появу лупи. Тому варто заздалегідь вивчити гороскоп зачісок на серпень 2018.

Місячний календар і поради на серпень 2018

Август в цілому непоганий місяць для різних дій з волоссям. У ньому сприятливі дні для стрижки волосся, особливо його першої половині. У другій частині місяця - будьте більш уважні у виборі часу для впливу на локони.

Докладний гороскоп стрижок в серпні:

1 серпня - спадаючий місяць знаходиться в сузір'ї Рака. Це 28 місячний день. Виробляти кардинальні зміни в своїй зовнішності не рекомендується, так як це зменшить вашу активність. У той же час фарбування волосся з незначною зміною кольору привнесе гармонію в соціальну сферу вашого життя.

День для стрижки за місячним календарем непоганий, але краще не експериментувати з довжиною волосся. Після відвідин перукаря ви зміцните коріння, але сповільніть зростання локонів. Так як це понеділок, коли стригли йде весь негатив. Хороший спосіб позбавитися від туги і депресії.

2 серпня - молодик, коли нічне світило знаходиться під впливом гордого Лева. Цей день - час переходу одного місяця за місячним календарем в інший. Під даним знаком зодіаку відвідування перукаря практично завжди проходить добре. Допускаються будь-які дії з волоссям, але істотного впливу на організм це не зробить. Єдино, що краще не робити сьогодні - завивку.

Якщо ви хочете кардинально поміняти свої життєві підвалини - зробіть в цей день коротку стрижку. Але при цьому краще додати в зачіску грайливий настрій, тоді емоційний підйом і гарний настрій не змусять себе довго чекати.

3 серпня - зростаюча фаза місяця. Вона росте і залишається під впливом сузір'я Лева. Це другий місячний день. Це сприятливий день, коли стригти волосся в серпні 2018 року можна. Стрижені в період зростаючої місяця, вони зміцнюються, їх зростання прискорюється.Поліпшується циркуляція енергії в усьому тілі, додається здоров'я і сили.

Якщо ви плануєте фарбувати волосся - скористайтеся натуральними барвниками. Це зарядить вас енергією прибутку і фінансового благополуччя. Будь-які експерименти з волоссям реалізуються вдало і додадуть вам натхнення.

4 серпня - зростаючий місяць перебуває під впливом сузір'я Діви. Йдуть 3-ьі місячна доба. Під впливом цього знака зодіаку волосся добре ростуть, переносять стрижку, і сприймають різні оздоровчі процедури. Якщо ви запланували фарбування - цей день відмінно підійде, навіть на сивого пасмах колір буде рівномірним.

Це день, коли краще стригти волосся, вони збережуть здоровий вигляд на тривалий час. Вони не будуть сіктися, а випадання волосся істотно зменшиться. Крім того, скорочуючи локони, ви привернете матеріальний добробут і успіх в справах. З огляду на, що цей день припадає на четвер - ви придбаєте впевненість в собі і власних силах.

5 серпня - положення місяця залишається в Діві. Нічне світило продовжує зростати. Це 4-ие місячна доба. У цей день краще уникати укорочення волосся - це призведе до порушення циркуляції енергії.Можливо порушення планів, велика ймовірність зриву ділових заходів. Відкладіть стрижку на завтра.

Варто почекати з експериментами зі своєю зовнішністю, виберіть спокійну просту зачіску. Щоб врівноважити вплив місяця, варто пофарбувати волосся за допомогою натуральних фарб в природний колір.

6 серпня - молоде нічне світило піддається впливу Діви. Починаються 5-ие місячна доба. На відміну від попереднього дня, цей - відмінно підходить для маніпуляцій з волоссям, один з кращих в цьому місяці, щоб зробити грошову стрижку. Він насичений творчою енергією, яка може передатися через волосся вам. Для цього варто зробити об'ємну зачіску.

Це день коли можна стригти волосся без побоювань. Це дозволить позбутися від непотрібних сумнівів, додасть впевненості в собі.

7 серпня - молодик переходить під заступництво Терезів. Йдуть 6-ие місячна доба. У цього дня складна енергетика. З одного боку під даний знаком зодіаку краще не проводити маніпуляції з волоссям, з іншого - він проектує потужний заряд здоров'я і удачі. Тому вирішуючи чи можна сьогодні стригтися - обмежтеся незначними маніпуляціями.

У цей день варто уникати фарбування, так як великий шанс того, що воно спровокує розлад у стосунках з колегами або близькими.

8 серпня - зростаюче нічне світило знаходиться в Терезах. Це 7-а місячна доба. Сьогодні зверніть увагу на догляд за волоссям. Найефективніше будуть маски і ополіскування з натуральними інгредієнтами. Сприятливий день для стрижки.

Фарбування в цей день додасть вам сексуальності і впевненості. Провідниками для отримання природної енергії стануть хвилясте волосся, тому можна сміливо робити завивку.

9 серпня - місяць перебуває під впливом сузір'я Скорпіона. Вона залишається зростаючої, так як йдуть 8 місячна доба. У цей день енергетика знаходиться в украй нестабільному стані. Місяць сьогодні для стрижки волосся знаходиться не в потрібному положенні - після укорочення вони придбають жорсткість, що добре тільки для ламких і ослаблених локонів.

Варто відкласти будь-які дії хімічними речовинами, як то фарбування і завивку. Краще скористатися натуральними речовинами - зробити маски. Провести лікувальні процедури.

10 серпня - в цей день вплив Скорпіона відчувається особливо сильно.9 місячна доба почнуться в цей день тільки після обіду. День вкрай складний, перенасичений енергією і емоціями. Для збереження балансу належить серйозно стримувати себе.

Це стосується і дій з волоссям. Незважаючи на те, що місяць зростаючий, сьогодні не найкращий день для стрижки та фарбування. Якщо є можливість - відмовтеся від них, щоб не привернути до себе нещастя.

11 серпня - молодик залишається під впливом нестабільного впливу Скорпіона. Йдуть 9-ие місячна доба. Маніпуляції з волоссям в цей день зберігати ваше здоров'я і збільшать здатність організму протистояти зовнішнім факторам.

Це день балансу. При роботі з волоссям не варто використовувати екстремальні кольори або незвичайні зачіски. Високий ризик бути втягнутим у конфлікт. У той же час, ви зможете знайти відповідь на давно мучили вас питання.

12 серпня - зростаюче світило сьогодні переходить з вплив сузір'я Стрільця, 10-ту місячну добу. Це один найбільш несприятливих днів в першій половині квітня. Сьогодні стрижка волосся може негативно позначитися на вашому самопочутті. А укорочені локони відросте швидко і будуть неслухняними.

Єдиний виняток - забарвлення натуральними фарбами, такими як хна. Вони здатні залучити до вас удачу в справах і прихильність керівництва.

13 квітня - Стрілець продовжує домінувати над зростаючої місяцем. Йдуть 11-12 місячна доба. У цей день варто приділити увагу здоров'ю свого волосся. Можна сьогодні підстригатися - це посилить вашу природний захист, вбереже від конфліктів.

Якщо ви плануєте фарбування - віддайте перевагу натуральним фарбам. Вони поліпшать вашу енергетику і допоможуть у вирішенні ділових питань. При виборі зачіски, зверніть увагу на прості, ретельно укладені варіанти.

14 квітня - молодий місяць переходить під заступництво Козерога. Це 12-ие місячна доба. Непоганий день для стрижки, вона додасть волоссю сили і здоров'я, а вам матеріальне благополуччя.

Це стосується і фарбування. Сьогодні ви цілком можете піти на екскременти з кольором - результат вам сподобатися. Всі маніпуляції з волоссям в цей день додадуть сил і душевної рівноваги.

15 квітня - зростаюче світило майже повністю з'являється на небі і знаходиться під впливом сузір'я Козерога. Йдуть 13-14 місячна доба. Під цим знаком маніпуляції з волоссям проходять успішно і роблять благотворний вплив на стан локонів.Однак сьогодні уникайте фарбування і відвідуйте тільки перевірених майстрів. День, коли можна робити грошові стрижки в серпні 2018.

16 квітня - Місяць знаходиться в стадії росту і під впливом Козерога. Йдуть 14-ие місячна доба. Це складний день, який може негативно позначитися на вашому самопочутті. Для поліпшення стану - досить підрізати кінчики волосся або незначно змінити колір.

При виборі зачіски зверніть увагу на природні варіанти. Бажано зберегти проділ - це дозволить відкрити канал для надходження енергії відновлення.

17 квітня - день перед повним місяцем, коли місяць знаходиться в сузір'ї Водолія. Настає час 15-их місячної доби. У цей час від стрижки ви не отримаєте ніякої користі. Навпаки може погіршитися стан волосся і здоров'я організму в цілому.

Щоб згладити енергетичний вплив цього дня варто, по можливості, відмовитися від хвилястих локонів. Якщо ви хочете пофарбувати волосся в цей день - віддайте перевагу темним кольорам. Вони допоможуть захиститися від негативного впливу.

18 серпня - повний місяць на небосхилі в цьому місяці пройде під впливом Водолія. Це 16-ие місячна доба.День балансу і збереження рівноваги. Сьогодні краще не підстригати волосся, щоб не розтратити накопичену енергію. Фарбування проводити натуральними фарбами в темні відтінки, це дозволить знайти гармонію собою.

19 серпня - нічне світило починає ховатися і знаходиться під впливом Риб. Йдуть 17-ие місячна доба. Це сузір'я часто робить негативний вплив на волосся і організму людини в цілому. Протипоказані будь-які дії з волоссям. Навіть просте миття голови в цей день може стати причиною появи лупи.

Якщо ж вам необхідно пофарбувати волосся - вибирайте світлі тони, це трохи згладить загальний вплив і поліпшить взаєморозуміння з колегами. Доповніть образ яскравими аксесуарами, за рахунок цього ви привернете потужну енергію сонця.

20 серпня - час вбивання нічного світила під заступництвом Риб. Настають 18-ие місячна доба. Вплив цього знака на собі відчуває в першу чергу шкіра. Тому при маніпуляціях з волоссям слід бути вкрай обережним. Власникам ослаблених локонів варто провести ряд лікувальних і косметичних процедур.

Стрижка дозволить посилити харизму і чарівність.Зроблена в цей день, вона надовго збереже форму, завдяки сповільненому росту волосся.

21 серпня - місяць в фазі спаду переходить в сузір'я Овна. Йдуть 19-ие місячна доба. Відмовтеся в цей день від стрижки, так як вона несприятливо відбитися на стані локонів. Фарбування астрологи рекомендують проводити натуральними фарбами, тоді воно буде стійким і допоможе налагодити ділові контакти.

22 серпня - убуває нічне світило залишається під впливом сузір'я Овна. Це 20-ті місячна доба. Чи не найкращий день для маніпуляцій з волоссям. Приділіть увагу догляду за локонами, зробіть масаж або маску.

Якщо в цей день робите стрижку, обмежтеся невеликою укорочуванням волосся - це зробить зачіску грошової і поліпшить ваше матеріальне становище.

23 серпня - місяць продовжує зменшуватися і сьогодні знаходиться в сузір'ї тільця. Йдуть 21-ие місячна доба. В цей день на стан волосся виявляється вкрай благотворний вплив. Зроблені сьогодні стрижки, будуть грошовими, додадуть вам енергії і здоров'я.

24 серпня - нічне світило продовжує йти на спад. 22 місячна доба пройдуть під знаком Тельця. Фарбування в цей час буде особливо вдалим.Якщо ви вирішите вибрати ваш природний колір, то це поліпшить загальний стан усього організму. Стрижка принесе користь, але не варто сильно укорочувати волосся.

У цей день творча енергія набуває особливої ​​активності, але вимагає врівноваження. Зверніть увагу на покійні варіанти зачісок без прикрас і надмірностей.

25 серпня - місяць перехід під вплив сузір'я Близнюків. Йдуть 23 місячна доба. На здоров'я маніпуляції з волоссям в цей день ніяк не відбитися. варто відмовитися від укорочення волосся. Після стрижки волосся прискорюють ріст, але при цьому стають неслухняними, в'ються. Це може привернути до вас негативну енергію.

Фарбування краще провести вдома, залучити до цього близьких. Завивка - непоганий варіант в цей день. Вона поліпшить настрій і підвищить самооцінку.

26 серпня - період спадної нічного світила. 24 місячна доба пройдуть під впливом Близнюків. Стрижка в цей день додасть енергії і збережеться надовго. Вибравши фарбування натуральної фарбою, ви не прогадаєте, так як це допоможе налагодити стосунки в колективі і справити враження на керівництво.

27 серпня - положення спадної місяця змінюється, і вона виявляється в сузір'ї Рака. Сьогодні 25-ие місячна доба.Вплив сузір'я в цей день буде вкрай сильним, через що волосся стане неслухняними. Що робить скрутним проведення будь-яких маніпуляцій з ними. Стрижка може спричинити погіршення відносин з близькими, тому вирушайте на неї, якщо хочете позбутися від їх опіки.

Щоб захиститися від негативного впливу варто, по можливості, ходити в головному уборі. Уважно поставтеся до себе і оточуючих, щоб уникнути проблем і нерозуміння.

28 серпня - місяць залишається під впливом Рака. Вона убуває, так як йдуть 26-а доба. Цей день принесе з собою негативні емоції, нарівні з несприятливим впливом на організм. приділіть увагу ослабленим волоссю лікованим процедурам.

Якщо на цей день у вас запланована забарвлення волосся - скористайтеся натуральної фарбою з природним кольором. Це допоможе справити враження.

29 серпня - нічне світило зменшується і переходить під заступництво Льва. Починаються 27-ие місячна доба. Відповідний день для маніпуляцій з волоссям. Стрижка сьогодні збільшить вашу привабливість і чарівність. Успіх буде переслідувати вас в робочих і домашніх справах.

Якщо ви хочете кардинально змінити колір волосся - кращого дня для цього вам не знайти. Результат вас не розчарує.Лаконічна зачіска з акуратними прикрасами додасть вам позитивних емоцій і зарядить енергією.

30 серпня - місяць зменшується, вона знаходиться в сузір'ї Лева. Настають 28-ие місячна доба. Це вкрай вдалий час для різних дій з волоссям, крім завивки. Стрижку варто обмежити незначним укороченням волосся, щоб уникнути втрати енергії. При фарбуванні з увагою поставтеся до вибору кольору, доречним буде уникати кардинальних змін.

31 серпня - місяць убуває і продовжує перебувати під впливом Льва. Йдуть 29-ие місячна доба. Стрижка сьогодні додасть впевненості та енергії, особливо коротка. Забарвлення пройде добре, але може спричинити фінансові невдачі і втрати.

Енергія в цей день знаходить баланс і дозволяє сконцентруватися на важливому. Стрижка сьогодні сприяє вирішенню складних завдань і усунення проблем.

Залиште Свій Коментар