7 правил стрижки волосся: коли можна стригти, а коли ні і чому

Згідно з деякими прикметами, для стрижки підходить не будь-який день. Вважається, що виконана в певний день зачіска може як нашкодити волоссю, так і поліпшити їх, надати сил. Крім того, прикмети оповідають про те, що якщо відвідати перукаря в "правильний" і день можна залучити удачу, здоров'я і добробут. Вибравши ж для стрижки день невідповідний, Ви, навпаки, позбудетеся цього. Крім того, існують і релігійні мотиви, які забороняють недільну стрижку.

Стрижка це для багатьох марновірство

День тижня, коли можна стригти волосся за місячним календарем

Стригтися в неділю, за народними повір'ями, категорично заборонено. Вважається, що так Ви надовго позбавляєте себе удачі. Крім того, це перешкоджає досягненню успіху в справах. Неділя - єдиний день, коли ходити в перукарню заборонено категорично.

Деякі обмеження накладаються і на п'ятницю. Адже підрізання навіть кінчиків волосся в цей день здатне кардинально поміняти Вашу долю і все протягом життя. Притому невідомо, в кращу або в гіршу сторону. Таким чином, якщо Ви своєю життя в цілому задоволені, то стрижка в неділю і п'ятницю небажані.Стрижка у вівторок же, навпаки, сприятлива.

З точки зору містики, в неділю у людини особливо сильна зв'язок з ангелом - охоронцем. Будь-яка зміна в зовнішності і в організмі в цей день здатне розірвати це зв'язок і знизити тим самим якість життя. Ще одне повір'я пов'язане з днями - антагоністами до дня народження людини. Так, народженому в понеділок, перший день тижня, не можна стригти волосся в неділю, останній день. Навпаки, народженому в неділю заборонена стрижка в понеділок.

Місце

Цікавий, і майже не застосовується в умовах сучасного життя, заборона стосується місця для стрижки волосся. Він говорить - не можна стригти волосся в чужій хаті. Під визначення "чужого будинку" в даному випадку підходить і перукарня. Але далеко е кожен готовий стригтися у знайомих ідлі самостійно і не всім по кишені викликати майстра додому.

Пов'язана прикмета, ймовірно з повір'ям, що не можна залишати Зістрижені волосся "де попало". Адже вони є носієм енергетичної інформації людини. У давнину вони застосовувалися в багатьох обрядах і таїнствах. Використовуючи волосся, зокрема, можна було наслати на людину порчу.

Самостійна підрізування шевелюри

Підрізати кінчики волосся самому собі заборонено категорично, в не залежності від того, в який день це робиться. Після такого сеансу від Вас відвернеться удача, з'являться проблеми зі здоров'ям і інші неприємності.

Найбільш вразливою сферою життя, яка постраждає в першу чергу, є здоров'я і життєва сила. Така стрижка порушує біополе і руйнує зв'язок з космосом. Друга сфера, яка сильно постраждає - фінансова. Грошей стане значно менше. Не потрібно робити цього також тому, що це позбавить Вас зовнішньої краси і духовної привабливості.

Якщо стрижеться сама незаміжня дівчина, то вона так і залишиться незаміжньою.

Найбільш похмура прикмета свідчить - разом з власним волоссям Ви самостійно укорочуєте собі життя.

підстригання родичів

Ні в які дні можна стригти волосся своїм родичам. Якщо діти стрижуть батьків - вони вкорочують їх життя. Якщо мати стриже доньку, а батько сина - тим самим батьки "відрізають" щастя у власних дітей. До року дітей взагалі стригти заборонено.

В деякі періоди на Русі взагалі заборонялося стригти дівчаток, а дітей ніколи не голили повністю.Вважалося, що це повністю позбавляє їх енергетичного захисту і робить вразливими для негативних впливів. Звідси виникали хвороби і неприємності. Волосся взагалі намагалися зберігати як можна довше.

Не можуть стригти один одного і подружжя. Подружжя вважається одним цілому, тому, таке підрізання шевелюри також шкідливо, як стрижка себе самого. Це змінює біополе, позбавляє удачі.

Стрижка вагітних

Вагітним стригтися, за повір'ями, не можна категорично за цілою низкою причин. Саме через локони, нібито, проникає душа дитини. Відповідно, раз волосся обрізані, душа не проникла і дитина народитися мертвим. Навіть деякі забобонні перукарі відмовляються від стрижки вагітних. Ще одне побоювання в цьому випадку - ранні пологи. Також, це нібито може вкоротити життя дитини і замість хлопчика народитися дівчинка, так як разом з волоссям "відрізаються" статеві органи немовляти.

Категорично не можна стригти волосся в п'ятницю. У цей день вагітним навіть не рекомендується розчісувати.

студентські прикмети

Прикмети студентів і школярів різноманітні і веселі. У них фігурує не тільки стрижка волосся по днях тижня, а й в певні періоди життя.Вважається, що не можна стригтися

  1. під час сесії,
  2. перед екзаменом.

Це загрожує тим, що студент забуде все, що вчив. Разом з волоссям він відріже і власні знання. Увечері або вранці перед іспитом не рекомендується навіть мити голову.

Звичайно, також не можна стригтися в неділю. Це позбавить удачі і не дозволить витягнути щасливий квиток.

Що робити з пасмами?

Народні прикмети не дозволяють викидати Зістрижені локони. Їх не можна викидати. Вважається, що "на тому світі" доведеться звітувати за кожен волосок. Їх рекомендується збирати і зберігати в одному і тому ж місці.

Не залишайте отстріженние пасма на відкритому повітрі. Якщо їх віднесе вітер або вони як - то інакше потраплять в пташине гніздо, їх колишнього власника стануть мучити головні болі.
Стригти волосся малюкам потрібно було якомога пізніше. Але в один рік дитині зрізали пасмо волосся, яку зберігали в ладанці поруч з іконами. Цю ладанку надягали на шию хворому члену сім'ї.

Вірте собі і робіть так як хочете

Бережіть волосся!

Залиште Свій Коментар