Місячний календар стрижок на листопад 2018: 30 днів досконалості

Вплив супутника Землі на всі сфери життя - абсолютно доведено. Більшою мірою, ми помічаємо негативні або, навпаки, позитивні наслідки фази Місяця на власному організмі.

Місяць впливає на людину, особливо на стрижку

Часто ефект спостерігається у вигляді уповільненої або прискореного росту волосся. Цим можна скористатися і визначити для себе моменти, коли природні явища можуть принести користь для шевелюру. До вашої уваги - місячний календар стрижок на листопад 2018. Чи сумісні мода і гороскоп - відповіді нижче.

місячні закономірності

Щоб вибрати день для стрижки не потрібно бути кваліфікованим астрономом і звіряти звіти НАСА з власними спостереженнями. Досить запам'ятати наступні правила:

 1. Фаза убування. Класичний місяць в формі букви С. Волосся, стрижені в цей період, ростуть повільно. Якщо ви не любителька частих експериментів, то термін відповідний. У такі дні краще зайнятися здоров'ям власного волосся - маски, обгортання, масажі.
 2. Фаза зростання. Дуга місяці повернута у зворотний бік. Період, відповідний для стрижок, забарвлень і інших "безумств" з власної шевелюрою.Рекомендовано застосовувати засоби для росту волосся - вони, як ніколи, проявлять весь потенціал.

Особливе значення, незалежно від фази супутника Землі, грають сприятливі
дні для стрижки волосся. В деякі періоди місяця не можна проводити ніяких маніпуляцій зі здоров'ям і волоссям зокрема. Це 9, 15, 23 і 29 місячний день. Заборонено стригтися під час затемнення.

Листопад 2018 - визначаємо образ по днях

Згідно отриманим знанням про особливості місячних днів, що впливають на волосся, вибирають власний образ.

Осінь - пора року не надто радісна, тому геть зневіра - упорядковуємо шевелюру і насолоджуємося результатом кожен день! Отже - коли стригти волосся в листопаді 2018 року - гороскоп на кожен день місяця:

1 листопада

Другий і третій день впливу Місяця, що знаходиться в зростаючої фазі. Агресивний день за сукупністю ознак - заступництво Марса і знак Скорпіона. Найкраще напруженість знімати спортивними заняттями на повітрі. Що стосується волосся - модницям, які прагнуть до досконалості власної фігури і віддають максимальну кількість часу спорту, рекомендується перетворитися у відповідному стилі - коротка довжина, кінський хвіст.

Чи не рекомендовано використовувати натуральні барвники - в зростаючої фазі Місяця, змити басму або хну згодом нелегко, якщо отриманий колір швидко набридне або вийде невдалим.

2 листопада

Третій і четвертий день зростаючого Місяця. Планета в Стрільці. Можна сьогодні підстригатися? Знак далекий від конкретики і практики. Той час, коли осінь повністю збігається з властивою їй нудьгою. Ліквідувати такий стан допоможе стрижка волосся - креативна, жива, можливо, абстрактна. Брак вітамінів в організмі, що провокують осінній настрій, заповнять яскраві фарби і ефекти фарбування - балаяж, омбре. Варто, однак, остерігатися радикальних змін - день, як і настрій - швидкоплинний. Чи не рекомендовані стрижки "під хлопчика", крута асиметрія і інші "шедеври".

3 листопада

Четвертий і п'ятий день зростаючого Місяця. Знак Стрільця. Увага на день тижня - четвер. Розташування зірок під егідою Юпітера. Це означає, що сьогодні вдається все, як ніколи, про це свідчить гороскоп стрижок в листопаді. День під знаком Стрільця відрізняється не невпевненістю і смутком, а протилежними якостями - удачею в особистих справах і роботі, розкутістю в спілкуванні, бажанням спонукати себе на подвиги і починання. Девіз стрижки дня - сміливість.

Вітаються кардинальні зміни іміджів - з блондинки в брюнетку, з довговолосою діви - в хуліганку з їжачком.

4 листопада

П'ятий і шостий день зростаючого Місяця. Що він готує? Чи можна сьогодні стригти волосся? Немає всьому консервативному, строгому і пафосному. Гороскоп пророкує романтичні настрої, отже, обманювати космос не можна - стрижки жіночні, що летять. Вітаються кучері і хвилі в усіх проявах. Якщо є бажання закріпити пробний образ, то легкі хімічні завивки - то, що доктор прописав.

Представницям з не найкращою власної шевелюрою, в цей день особливо рекомендовано стригти волосся, підстригати або лікувати посічені кінці - ефект виявиться дієвим.

5 листопада

Шостий і сьомий місячний день. Планета в Козерозі. Сьогодні пізнавальна атмосфера. Рекомендовано здійснювати подорожі, сходження, запливи. Для цього необов'язково мати неподалік гори, озера, возитися з шенгеном. Досить надіти кросівки, взяти велосипед і вирушити в найближче село разом з сім'єю. Або - якщо регіон холодний і практично настала зима - в басейн. Стрижка волосся в цей день не потребує суворої укладанні - вони вільно розпущені або лежать без будь-якої фіксації. Будь-який відтінок, схожий на вигорілий - має місце.Так, збережуться спогади про літо.

6 листопада

Сьомий і восьмий день Місяця. Чи можна сьогодні стригтися? День гарний для перетворень, про які думалося, але всерйоз експериментувати так і не довелося. Пора змінити сумний сірий образ офісної миші на сліпучу сексуальність. Стрижки асиметричні, кардинальні - геть хвости і коси. Аналогічне забарвлення - кольори соковиті, але без фрікачества.

Якщо мінятися не хочеться, день підходить для доглядають процедур - лікування шкіри голови, посічених кінчиків, застосування масок проти випадіння або для зростання.

7 листопада

День восьмий і дев'ятий. Як ми пам'ятаємо, стригтися в цей період, не рекомендовано через фази першої чверті. Місяць продовжує зростати, проте, Водолій, чий знак сьогодні превалює, вірний сам собі - нестійкість, вразливість. Все це позначиться на волоссі - тьмяність, поганий ріст і випадання. Не варто фарбувати волосся або піддавати їх будь-якої активної хімічної або термічної процедурі - сушка феном, завивка. Краще експериментувати з укладаннями - новий образ створюється і з ними. Гороскоп зачісок на листопад 2018 це підтверджує.

8 листопада

Триває вплив дев'ятого місячного дня, незважаючи на перехід в десятий. Стрижки сьогодні будуть відрізнятися слабким послухом в укладанні, блиск залишить бажати кращого.Краще перетерпіти і зайнятися ... масажем голови.

Зростаюча фаза Місяця, як відомо, впливає на морські припливи і відливи. Те ж саме вона робить і з кровоносними судинами - посилюється приплив крові до цибулин, забезпечується повноцінне харчування, шевелюра стає пружною, волосся - густими і міцними.

9 листопада

Десятий і одинадцятий день зростаючої планети. Що з цього приводу передрікає місячний календар стрижки волосся? Увага - знак Риб. Для шевелюри це означає боротьбу з лупою, схожою на луску, різними дерматином шкіри голови. Стригтися обов'язково хоча б в лікувальних цілях! А ось використовувати "радикальні" кошти для наведення краси - забарвлення, завивку, розгладження - не можна. І без того не найкраще здоров'я шкіри виявиться підірваним. Укладання спокійні - приділіть час підбору будь-якого інструменту, особливо для тонких і ослаблених волосся.

10 листопада

Одинадцятий місячний день, що переходить в дванадцятий. Планета як і раніше в знаку Риб, відомих своєю прагматичністю і незворушністю. Безумства в стрижках сьогодні неприпустимі.

Сувора класика - каре, ефект "мокрих" волосся, спокійні укладання - зроблять ваш день.Після продуктивного дня рекомендовано використовувати шампунь глибокого очищення - він прекрасно впоратися з засобами для укладки.

11 листопада

Місяць у знаку Овна. День, що переходить в тринадцятий, згідно знаку принесе чимало несподіванок, до яких слід бути готовим. Це стосується і зовнішнього вигляду шевелюри. Якщо задумана стрижка, то обов'язково струмлива - каскад, боб.

Волосся збирають енергію - факт. Тому довжину і вільно укладені пасма слід підкреслювати.

12 листопада

Тринадцяті місячна доба в знаку Овна принесуть багато енергії як позитивної, так і негативної. Настрій войовничий, властивий знаку. Волосся відрізняються примхливістю, непослухом. Сьогодні краще приділяти увагу зміцненню та росту, ніж дивувати публіку новим образом - це збалансує енергію космосу і власний темперамент. Для поліпшення зовнішнього вигляду посічених кінців хороша стрижка гарячими ножицями і обробка флюїдами для волосся.

13 листопада

Прагматичний день, як і знак зростаючого Місяця - Телець. Підстригатися в цей день вкрай рекомендовано, незважаючи на початок п'ятнадцятого місячного дня - волосся в майбутньому відгукнуться зростанням і густотою.

Дами, що відрізняються такою шевелюрою і без втручання, можуть зайнятися перетворенням виду за допомогою укладання - в цей день, шевелюра, як ніколи, слухняна. Природні кольори, натуральні барвники - в допомогу.

14 листопада

Вступає в силу повний Місяць і її п'ятнадцятий день. Стрижок - немає, купірування проблем з волоссям - так. Під цим розуміється різноманітне харчування, що робить шкіру голови і волосяні цибулини здоровіше. Не можна використовувати маски на основі спецій - це викличе небажаний приплив крові, спровокує зростання, чому нові волосся стане слабкими, нежиттєздатними. Варто звернути увагу на яєчні обгортання, масляні втирання. Маніпуляції з фарбуванням та іншими агресивними втручаннями - заборонені.

15 листопада

Перехід з шістнадцятого в сімнадцятий день. Місяць починає спадати, а це значить, що стрижки для зростання втрачають сенс. Настає кращий час для підтримки обраного способу довгий час. Вітаються короткі зачіски, градуйовані пасма - вони довгий час будуть радувати володарку.

Волосся, стрижені сьогодні, в майбутньому почнуть витися. Якщо у ваші плани це не входить - обережніше.

16 листопада

Фаза Місяця - спадна.Графік стрижки не рекомендує кардинального перетворення. Але змін хочеться. Тому рекомендовано пробувати нове, раніше задумане, але з острахом здійснити.

Замість стрижки - нарощування, заміна кучерів на прямі витягнуті пасма, забарвлення в кольори, що дають максимальний настрій - шоколад, блондин, рудий. Геть строгість - волосся вільно лежать, завите або навіть "стирчать". Осінь швидкоплинна, прийде зима і шансів показати креатив стає менше.

17 листопада

Вісімнадцятий і дев'ятнадцятий день. Планета в знаку Рак. Власницям довгого волосся важливо сто раз оцінити майбутню стрижку - навіть вкорочувати волосся, рівняючи кінці, сьогодні не рекомендовано. Домогтися зростання будуть складно. Особливо ця проблема позначиться на тонких і пошкоджених волоссі. Варто почекати, приділити власні сили на оздоровлення шевелюри, а завтра зайнятися перетворенням. Харчування голови пройде повільно, а, значить, більш якісно.

18 листопада

Початок двадцятого дня. Яка зараз місяць для стрижки? Цикл регресний. Хороший день для довгострокових експериментів - стрижок на середні і довгі волосся. Короткі кучері цілком обійдуться без нововведень - є сенс змінити тільки укладку.

Якщо є бажання добитися стійкого фарбування, то скористайтеся натуральними барвниками - хною і басмою. Рада підійде тільки тим дамам, які вже практикували подібні дії, і результат їх задовольнив.

19 листопада

Знак Лева в спадною Місяці говорить багато про що. Сьогодні дозволені стрижки, що збільшують обсяг. Також рекомендовано перетворитися дамам з неслухняними копицями - істинно левиними. Що зменшується в освітленні планета, зробить шевелюру багато поступливий, без стирчать кучерів, що не піддаються стандартним засобам. Соковиті тони - рудий, каштановий, ягідний - без сумніву, виявляться в центрі уваги. Перукар знайде ваш варіант.

20 листопада

Перехід з 21 на 22 день. Місяць сьогодні як і раніше спадна, тому кардинально зрізати волосся на максимальну довжину не можна - відросте нескоро. Сьогодні хороший день для залучення нових знайомств і удачі, тому сміливо використовуйте світлі барвники - темні не дуже розташовують до спілкування. Особливо, це стосується ділових леді, чий бізнес пов'язаний із спілкуванням на фінансові теми.

21 листопада

День пройде нейтрально - стрижка не зробить як такого впливу на якість волосся в майбутньому, незважаючи на яка продовжує спадати Місяць. Всьому виною Лев - знак з густою шевелюрою.

Однак, нехтувати щоденним доглядом - немає причини.Це час для масок, обгортань, масажів. Рекомендовано обстригти посічені кінці, зробити балаяж або омбре. У цей день важливо якомога частіше торкатися до волосся - розчісувати, заплітати, пригладжувати. Негативна енергія піде - астрологічний прогноз гарантує.

22 листопада

Місяць у знаку Діви. Це зобов'язує - сьогодні всі представниці прекрасної статі повинні виглядати на мільйон. Вдалими виявляться стрижки, які не розраховані на швидкий ріст волосся. Відповідно, фарбування втримається на довший термін. Пігменти прекрасно справляються з сивиною - її поява в звичайні терміни не відбудеться. Довготривалі укладання - хімія, ламінування - також протриматися довго.

23 листопада

Дивимося на несприятливі дні для стрижки за місячним календарем і переконуємося, що сьогодні подібні процедури протипоказані - 23 день спадною Місяця. Не варто зловживати укладаннями і високими зачісками, які вимагають начосом або хитросплетінь - дайте шевелюрі відпочинок.

24 листопада

Що для вас важливіше - здоров'я і зовнішній вигляд волосся або їх швидке зростання? Сьогодні дилеми бути не може - триває вплив 23 дня спадної планети, отже, стрижка по Місяцю небажана.Краще присвятити час максимального догляду - харчування, масажу. Води для миття голови на 2-3⁰ нижче звичайної. Це благотворно вплине на тіло волосся - звузить пори шкіри, пригладить кератіновие лусочки.

25 листопада

Місячні дні - 25 і 26. Вона як і раніше убуває, однак, вплив несприятливого періоду закінчено, і можна вирішити питання - коли краще стригти волосся або залишити. Довгий зростання згодом рідко лякає модниць, якщо вони розраховують на стабільний результат. Розгляньте як варіант - хімічні вертикальні укладання - в цей день вони не стануть радикально зафіксованими.

Якщо ваги схиляються на користь хуліганства, то африканські косички або навіть дреди - те, що потрібно.

26 листопада

Зростаючий планета в знаку Скорпіона - отруйного і суперечливого. Стрижка можлива лише для волосся, "які не страждають" густотою і товщиною. Ослаблені волосся стануть жорсткішими - можливо, це відбитися на кращій укладанні, однак, здоров'я волосся виявиться під загрозою, особливо для дам, які вирішили змінюватися в блондинку саме в цей день. Вирішувати коли можна стригти волосся, рекомендовано в інший день.

27 листопада

Триває вплив Скорпіона в 28 місячний день. Рекомендації аналогічні.Додамо лише те, що доглядають коштів для волосся повинне бути багато більше, ніж змінюють їх вигляд. Маски, бальзами, кондиціонери - в пріоритеті. Менше барвників, освітлювачів, спецій, що входять в склади для росту волосся - нові виростуть слабкими.

28 листопада

Місяць сьогодні для стрижки волосся - як і раніше убуває. Черговий несприятливий день - 29. Планета залишається в знаку Скорпіон, отже, для догляду слід докласти масу зусиль - зачіску на сьогодні залиште колишню. Меншому негативному впливу піддадуться плетені волосся.

А так як варіантів кіс маса - непоміченою ви не залишитеся.

29 листопада

Нова Місяць, знак Стрілець. Період сприятливий для стрижок - волосся росте стрілою. Однак і якість їх відповідна - неслухняні, жорсткі, з посіченими кінцями. Такого ви чекали результату? Тому відкладіть процедуру з ножицями - благополучні дні ще настануть. Краще проведіть експерименти по фарбуванню - сьогодні дозволені всі кольори. Не забувайте про укладальних засобах - в їх складі є обов'язковими доглядають компоненти.

30 листопада

Виключно час для перетворення, сприятливий день для стрижки - молода Місяць посилить вплив на оздоровчі процедури, зміцнить коріння, згладить кінці.Межі досконалості немає - сьогодні пробуються будь-які форми волосся - об'ємні, кучері, гладкі, короткі. Популярність класичного каскаду і бобу - зашкалює. Складні, градуйовані і структуровані стрижки підійдуть дамам, хто вже створював подібний імідж. В іншому випадку обходяться різноманітними каре. Кольори - від блондинки до воронячого крила. Особливість дня - невдалі експерименти скоро зійдуть нанівець. Так, чому б не ризикнути?

грошові стрижки

Ідея залучення фінансового потоку завдяки зовнішньому вигляду - не нова. Волосся в цьому випадку грають величезну роль - вони привертають різноманітну енергію, в тому числі і грошову. Місяць, коли вирішено притягувати до себе багатства, може бути, будь-хто. Зокрема, в листопаді - це 3, 12, 19, 20 і 21 число. Згідно місячним календарем, грошові стрижки в ці дні стануть наступними:

 • 3 листопада - короткі асиметричні стрижки.
 • 12 листопада - каскад, каре.
 • 19 листопада - боб і все його модифікації.
 • 20 - в пріоритеті строгі зачіски з рівними або напівкруглими чубчиками.
 • 21 - коротковолосого дамам підійде "гарсон", протилежної шевелюрі - каскад.

Стрижки по днях тижня

Важливий не тільки місячний календар стрижок на листопад 2018.Значення для підтримки гарного зовнішнього вигляду волосся має і день тижня. Пов'язано це із супутником Землі або іншою планетою - немає достовірних даних.

Але судячи з астрологічним календарем, рекомендовано проводити такі процедури:

 1. Понеділок - укладання з використанням сильної фіксації.
 2. Вівторок - стрижка на коротке волосся.
 3. Середовище - нарощування волосся, стрижка на середню довжину.
 4. П'ятниця - доглядають процедури.
 5. Субота - підрівнювання решт, чубчика.
 6. Неділя - всі процедури заборонені.

Погодьтеся, графік схожий на звичайну робочу тиждень. Волосся живуть тим же ритмом, однак, більш чутливі до навколишнього середовища. Тому головне завдання забезпечити їм харчування, здоровий ріст і блиск. Стрижка по днях тижня здатна творити чудеса.

Як видно, грошові стрижки в листопаді 2018, а також стимулюють ріст і якість волосся - різноманітні. Отже, озброївшись отриманими знаннями, приступають до перетворення. Всі поради носять рекомендаційний характер, сліпо діяти на догоду зодіаку не потрібно. Якщо шевелюра влаштовує вас у всіх відносинах, то не варто турбувати космос - він з вдячністю відгукується на стабільних людей.

Залиште Свій Коментар