Місячний календар стрижки волосся на квітень 2018

Місячний календар стрижок являє собою подобу звичайного календаря, з тією різницею, що в ньому будуть вказані сприятливі і несприятливі дні для стрижки. Якщо Вам потрібна, чи будуть грошові стрижки в квітні 2018, в який день можна поміщати перукаря, а коли з цим краще почекати, можна заглянути в календар.

Незважаючи на щоденні відмінності в рекомендаціях, у всіх них є схожі риси, такі як "стрижка по днях тижня". Наприклад, незалежно від місячного дня і фази місяця, зірки не рекомендують підстригатися в неділю. Вважається, що в неділю зв'язок людини зі своїм ангелом - охоронцем сильна, а якщо відрізати волосся, то її можна порушити. В іншому ж правильніше прислухатися до зірок і перенести похід до перукаря на найближчий сприятливий день.

Коли стригти волосся в квітні 2018 року можна дізнатися з місячного календаря. Також там є необхідна інформація щодо:

  • стрижок,
  • зачісок,
  • завивки,
  • фарбування,
  • Випрямлення і т.д.

Календар стрижок на кожен день місяця

1 квітня

1 квітня 6-ий місячний день, місяць перебуває в Близнюках. Фаза місяця "Зростаючий місяць".

Перше число кожного місяця символізує оновлення, новий початок і нове життя. Для людей нова стрижка означає зміну: зміна іміджу або початок нового етапу, нової фази в житті. Життєва енергія висока, сам день сповнений емоціями і переживаннями, часом марними.

Підстригатися в це день можна і потрібно, однак варто відмовитися від фарбування. Зате волосся можна випрямляти, завивати або тонувати. Вплив місяця на зачіску наступне: допускаються легкі, повітряні зачіски, виключаючи використання надто складних декоративних елементів, візуально утяжеляющих зачіску.

2 квітня

7-ий місячний день, фаза місяця "Зростаючий місяць". У цей день місяць як і раніше знаходиться в Близнюках, а це означає, що над волоссям можна проводити експерименти, але вони повинні бути незначними. Не варто міняти зовнішність, а от додати пару штрихів можна.

Кращий час для стрижки - друга половина дня, бажано до 6 години вечора. Стрижка в цей день символізує розвиток ділового чуття і інтуїції, а це незабаром, стане в нагоді. Вибирати зачіску для цього дня краще з локонами, вони допоможуть підсилити сексуальну енергію.

3 квітня

8-ий місячний день, фаза місяця "Перша чверть", місяць знаходиться в Раку. Рак вкрай негативно ставиться до змін, це ж стосується і волосся. Які б маніпуляції з волоссям сьогодні не проводилися, незабаром це принесе масу клопоту і незручності в різних сферах життя.

Чи можна сьогодні стригти волосся? Вкрай небажано. Те ж саме стосується забарвлення і тонування волосся - є ризик спровокувати конфлікти в професійній сфері. Єдине, що можна робити - це оздоровчі процедури, які допоможуть слабким і ламким волоссю стати сильними і здоровими.

4 квітня

9-й місячний день, фаза місяця "Зростаючий місяць", місяць знаходиться в знаку Рака. Суперечливий день, здатний викликати неоднозначні емоції і настрій. Незважаючи на те, що Рак, як і день тому, проти стрижок сьогодні, фаза зростаючої місяця, навпаки, сприяє цьому.

Правильніше буде подумати про свої плани та цілі на життя, в тому числі і про зовнішній вигляд. Якщо прийде усвідомлення того, що потрібні зміни, то вперед, в перукарню. Якщо ж долають найменші сумніви на тему "чи можна сьогодні стригтися", краще відмовитися від цієї ідеї.

Фарбувати волосся можна, але тільки в природні відтінки. Зачіски цього дня повинні бути високими, але в той же час, скромними: підійде високий хвіст або повсякденний пучок.

5 квітня

10-й місячний день, фаза місяця "Зростаючий місяць", місяць знаходиться в знаку Лева. Лев має об'ємної і густою гривою, а значить, всіляко заохочує будь-які зміни в зовнішності, в тому числі всі, що стосується волосся.

Неважливо, чи буде це стрижка, фарбування, укладання або завивка - вони пройдуть сьогодні вдало. Крім того, гороскоп зачісок на квітень 2018 року говорить про те, що сьогодні є ймовірність позбутися від своїх невдач і залучити позитивну енергію.

6 квітня

11-й місячний день, фаза "Зростаючий місяць", Місяць у Леві. Сприятливий день для стрижки волосся - волосся буде швидше рости, стане густішим, сильніше, здоровіше і знайдуть шовковистість і блиск.

Перша чверть також сприяє зростанню і відновленню волосся, отже, стрижки і фарбування в цей день, буде вдалим. Відвідування перукарні сьогодні допоможе набути впевненості в собі, попрощатися з порожніми ілюзіями і розставити крапки над i в питаннях, які турбували довгий час.

7 квітня

12-й місячний день, фаза місяця "Зростаючий місяць", місяць знаходиться в знаку Діви. Діва прихильно ставиться до проведення різного роду маніпуляцій з волоссям, в тому числі і до оздоровчих процедур.

В результаті походу до перукаря в цей день, волосся стане набагато рідше випадати, наберуться сили, незабаром покращиться структура волосся. Зачіска в цей день повинна бути продуманою до найдрібніших деталей, тому якщо немає сил і бажання (і часу), то краще відмовитися від цієї затії і залишити як є.

8 квітня

13-й місячний день, фаза місяця "Зростаючий місяць", місяць знаходиться в знаку Діви. Сприятливий день, щоб підстригтися або зробити укладку. Вдало пройдуть і процедури по фарбуванню, тонування, завивку і випрямляння волосся. Зміни в зовнішності допоможуть залучити матеріальне благополуччя, такі стрижки зазвичай називають "грошові стрижки".

9 квітня

14-й місячний день, фаза "Зростаючий місяць", місяць в знаку Діви. Якщо підстригтися в цей день, то можна поліпшити стан здоров'я, розвинути інтуїцію, вирішити фінансові питання. А ось робити фарбування в цей день вкрай небажано. Місячний календар стрижки волосся рекомендує бережней ставитися до особистої інформації та не розкривати карти малознайомим людям, і тим, у кого не впевнені.

10 квітня

15-й місячний день.Фаза місяця "Зростаючий місяць", місяць сьогодні знаходиться в знаку Терезів. Терези не мають великого впливу на стрижку волосся. Якщо в цей день підстригтися, волосся будуть швидше рости, але при цьому стануть неслухняними, ламкими і ослабленими.

Що стосується фарбування, то якщо є така можливість, процедуру краще відкласти. Причиною цього є той факт, що результат фарбування, не виправдає очікувань. Те ж саме стосується і зміни іміджу, в тому числі коротких стрижок.

11 квітня

15-е місячна доба. З 9:09 ранку настає фаза "Повний місяць", місяць знаходиться в знаку Терезів. Гороскоп стрижок в квітні радить почекати зі стрижками, а віддати перевагу маскам, бальзамам і доглядають процедурам.

Стрижки спровокують погіршення стану в найближчому майбутньому, що супроводжується частими головними болями. Проводити фарбування не варто. В цей день рекомендується випрямляти волосся і відмовитися від кучерів і локонів.

12 квітня

16-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць знаходиться в знаку Скорпіона. Вкрай суперечливий день, що приносить часом небажані і негативні емоції. Не зовсім сприятливий день для стрижок, так як результатом даного заходу стануть не ті результати, які очікувалися.

Фарбування волосся допустимо тільки в тому випадків, якщо обрані натуральні відтінки, близькі до натурального кольору волосся. Зачіски сьогодні краще не робити; виняток становить тільки хвіст, пучок або розпущене волосся.

13 квітня

17-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць перебуває в Скорпіоні. Несприятливий день для стрижки. Скорпіон вкрай неприхильно ставиться до змін у зовнішності, тому стрижки, зроблені в цей день, можуть негативно вплинути на стан волосся - волосся стане тьмяним, слабким і ламким.

Робити фарбування і завивки не варто. Зачіска повинна бути простою, без використання великої кількості коштів для укладання і прикрас.

14 квітня

18-й місячний день, фаза "Остання чверть". Місяць знаходиться в знаку зодіаку Скорпіон. Небажано в цей день отстрігать волосся, виняток становить хіба що підрівняти кінці або зробити филировку.

Фарбування можна проводити тільки в тому випадку, якщо це теплі відтінки, включаючи русявий, карамельний або темно-каштановий тони. Що стосується зачіски, то астрологічний прогноз на сьогодні радить зробити акцент на чубку - це допоможе залучити енергію космосу і навколишньої природи.

15 квітня

19-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць у Стрільці. Стрілець відноситься до стрижок неприхильно, як і Скорпіон. Незважаючи на те, що після стрижки волосся швидко відросте, разом з тим вони стануть неслухняними і ламкими.

Укладання і складні зачіски сьогодні будуть недовговічними, та й хімічна завивка волосся протримається недовго. Від фарбування волосся потрібно відмовитися, інакше є ризик опинитися втягнутим в неприємні конфлікти.

16 квітня

20-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць у Стрільці. Несприятливий день для стрижки та для фарбування. Стрижка волосся в цей день прискорить зростання, але при цьому волосся будуть слабкими і неслухняними.

Фарбування волосся навряд чи принесе задоволення - швидше за все, колір буде тьмяним і швидко змиється. Ще фарбування волосся зіпсує настрій, і змусить дратуватися через дрібниці. З зачісок сьогодні найкраще вибрати розпущене волосся.

17 квітня

21-й місячний день, фаза "Остання чверть". Місяць у знаку Козерога. Козеріг робить позитивний вплив на зміни в зовнішності, він прихильний до стрижок. Сприятливі дні для стрижки волосся обумовлені впливом цього представника земної стихії.

Після походу до перукаря волосся стане здоровими, красивими і блискучими, скоротиться випадання волосся. Що стосується фарбування, то воно теж пройде вдало. Ще можна тонувати, завивати і випрямляти волосся. Якщо є необхідність в зачісці, то краще вибирати спокійні зачіски і відмовитися від пафосу й аксесуарів.

18 квітня

22-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць знаходиться в знаку Козерога. Якщо вибирати день для стрижки, то 18 квітня ідеально для цього підходить. Стрижка сьогодні зробить волосся красивим, вдихне в них здоров'я.

Новий образ допоможе підвищити значимість серед найближчого оточення і на роботі. Щоб домогтися підвищення добробуту і поправити матеріальне становище, потрібно пофарбувати волосся в природний колір.

19 квітня

23-й місячний день, фаза "Третя чверть". Місяць перебуває в Козерозі. Місячний календар стрижок на квітень 2018 рекомендує присвятити цей день своєї зовнішності, не забуваючи при цьому про відвідування перукаря.

Стрижка сьогодні допоможе підвищити сексуальну енергію і набути впевненості в собі. Можна і фарбувати волосся навіть в нові кольори. Можна завивати волосся і робити укладання.Легка зачіска з недбалими локонами допоможе загострити внутрішнє чуття та інтуїцію.

20 квітня

24-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць знаходиться в знаку Водолія. Водолій позитивно впливає на відвідування перукарень. У цей день можна міняти зовнішність, у тому числі робити екстравагантні зачіски.

Успішними будуть і експерименти з кольором - можна фарбуватися навіть в невластиві, яскраві кольори. Стрижка по місяцю в цей день подарує воістину величезна кількість енергії, яку найкраще направити на творчі цілі. Від складних, хитромудрих зачісок краще відмовитися.

21 квітня

25-й місячний день. Фаза "Остання чверть". Місяць перебуває у Водолії. У цей день краще відмовитися від відвідування перукарень та салонів краси. Винятки становитимуть лише оздоровчі процедури, які допомагають відновити красу і здоров'я волосся.

А ось стрижка сьогодні стане причиною розладів і переживань, багато з яких виявляться безпідставними, але настрій, тим не менш, зіпсують. Фарбування і тонування втягне в небажані розбирання і конфліктні ситуації.

22 квітня

26-й місячний день. Фаза місяця "Остання чверть". Місяць знаходиться в знаку Риб.Яка зараз місяць для стрижки? Стригтися і проводити процедури фарбування в цей день небажано, так як від цього постраждає шкіра голови і прикоренева зона волосся.

Зате зачіски сьогодні робити можна, і навіть потрібно. Обраний варіант зачіски повинен якнайкраще відображати індивідуальність і відмінні риси характеру.

23 квітня

27-й місячний день. Фаза місяця "Остання чверть". Місяць перебуває в Рибах. Сьогодні правильніше буде утриматися від стрижок і укладок, так як вони спровокують розлад у родині і, як наслідок, погіршення відносин з близькими людьми.

Негативно стрижка позначиться і на загальному стані волосся, зробивши волосся ламким і тьмяним, а кінчики - січеться. Фарбування волосся допустимо, але з одним застереженням, що це кардинальна зміна кольору. Зачіски повинні бути особливими і вигідно підкреслювати індивідуальність.

24 квітня

28-й місячний день. Фаза місяця "Остання чверть". Місяць перебуває в Овні. Стрижки за місячним календарем говорять про те, що від цієї ідеї сьогодні краще відмовитися. Справа в тому, що стрижка сьогодні може вкрай негативно позначитися на стані волосся, в тому числі, і на стані шкіри голови.

Зате в цей день вдалим буде фарбування і тонування волосся. Рекомендується звернути увагу на масаж голови та відновлювальні процедури.

25 квітня

29-й місячний день. Фаза місяця "Остання чверть". Місяць знаходиться в знаку Овна. Нейтральний день для стрижки волосся, в якій краще відкласти відвідування перукаря. Фарбування волосся небажано, однак допускається тонування, завивка і випрямлення волосся. Що стосується зачіски, то нехай вона буде легкою і грайливою і налаштовує на романтичний лад.

26 квітня

30-й місячний день, останній день місячного циклу. Фаза місяця "Новий місяць". Місяць перебуває в Тельці. Телець позитивно впливає на все, що стосується волосся, і стрижка - не виняток. Якщо похід до перукаря давно запланований, але постійно відкладався, сьогодні - найкращий день щоб здійснити задумане.

Та й завтра теж. Можна проводити експерименти з волоссям - вони, без винятку, будуть вдалими. Фарбування волосся допускається. Зачіска в цей день може бути незвичайної, навіть екстравагантного - так вона допоможе завершити місячний цикл і почати все з чистого аркуша (якщо в цьому є необхідність, звичайно ж).

27 квітня

З 12:00 настає 2-й місячний день. Фаза місяця "Зростаючий місяць". Місяць у Тельці. Як каже графік стрижки по місяцю, сьогоднішній день підходить за всіма критеріями для маніпуляцій з волоссям.

Настільки сприятливі дні зустрічаються вкрай рідко і цим, безумовно, потрібно скористатися. Сьогодні можна стригти волосся, завивати і випрямляти їх, фарбувати і тонувати, і проводити відновлювальні процедури.

Вдалими будуть експерименти з довжиною, кольором і зачісками - все це не тільки допоможе підвищити впевненість в собі і в своїх силах, а й приверне енергію космосу, яка дарує удачу і благополуччя.

28 квітня

3-й місячний день. Фаза "Зростаючий місяць". Місяць у Близнюках. Коли краще стригти волосся? А чому б не сьогодні. 28 квітня - сприятливий день для стрижки волосся, так як є ймовірність примножити капітал і поліпшити фінансовий добробут.

Фарбування волосся дозволить зміцнити становище в професійній сфері і домогтися визнання керівництва.

Зачіска, обрана для цього дня, повинна бути легкою і повітряної, можна використовувати засоби для фіксації волосся, але в помірних кількостях. Благополучно пройде і фарбування волосся - ця процедура допоможе притягти в життя позитивну енергію і позбавить від стресів і переживань.

29 квітня

4-й місячний день.Фаза "Зростаючий місяць". Місяць у Близнюках. Неоднозначний день, який може виявитися як багатим на позитивні емоції, так і вкрай негативним. Якщо цікавить відповідь на питання "Коли можна стригти волосся?", То він на сьогодні буде негативним.

По можливості сьогодні слід відмовитися від процедур фарбування, стрижок і інших маніпуляцій з волоссям, включаючи завивки і укладання. Є ризик фінансової втрати в найближчому майбутньому.

Якщо ж стрижка волосся необхідна, слід вибирати тільки перевірених майстрів і уникати контактів з незнайомими людьми, так як вони притягнуть негативну енергію.

З зачісками також сьогодні краще не експериментувати, потрібно залишити волосся розпущеним або ж зібрати в простій високий хвіст; постаратися не використовувати в зачіски декоративні елементи, шпильки і т.д.

30 квітня

5-й місячний день. Фаза "Зростаючий місяць". Місяць знаходиться в знаку Рака. Місяць сьогодні для стрижки волосся рекомендує відмовитися від походів до перукаря. Незважаючи на те, що фаза Зростаючою місяця благоволить змін у зовнішності, Рак налаштований категорично проти цього.

Будь-які процедури по підстригання волосся, фарбування та завивки, замість належного ефекту, принесуть розчарування.Причиною цього стане не той результат, який очікувався, навіть якщо це добре знайомий і перевірений майстер.

Що стосується зачісок, то зачіски сьогодні повинні бути спокійними, непомітними, з мінімумом допоміжних засобів і прикрас. Нехай це буде хвіст, шишка, пучок або добре розчесані, розпущене волосся.

4 простих правила, які допоможуть зберегти красу і здоров'я волосся.

Мало користуватися тільки місячним календарем, важливо також дотримуватися кількох нехитрих рекомендацій:

  1. Правильний вибір перукаря - запорука вдалої стрижки. Потрібно звертати увагу на такі риси характеру, як дружелюбність, доброзичливість, позитивна енергетика.
  2. Не варто підстригати волосся самостійно.
  3. У місячному календарі потрібно орієнтуватися не тільки на місячний день, а й на фазу місяця, і вплив знака зодіаку.
  4. Приходячи в перукарню, потрібно бути морально готовим до змін, так як зміни в зовнішності викликають і зміни в житті.

Звертаючись до місячним календарем, важливо пам'ятати, що всі люди різні і при складанні прогнозу враховуються загальні характеристики. Щоб отримати найбільш точний прогноз, важливо враховувати і власні риси характеру, бути налаштованим на позитивний лад і бути відкритим новому!

Залиште Свій Коментар