Чи можна постригати в повний місяць - 4 фази Місяця і їхній вплив на жіноче волосся

Місяць робить певний вплив на організм людини і на зміни, які з ним відбуваються. Так, саме Місяць впливає на людину - при зміні зачіски.

Помічено, що фази місяця впливають на бажання змінити зачіску

З давніх-давен відомо, що місячна фаза має прямий вплив на зачіску і активізацію волосся після неї.

При проходженні салонних процедур дівчата отримують різний ефект в кожній з 4 місячних фаз. У подібній ситуації місяць впливає на настрій і здоров'я жінки.

Якщо дівчина знаходиться в хорошому настрої, то проходження салонної процедури йде їй на користь.

Якщо жінка роздратована і сильно втомилася, то ефективність від проходження салонних процедур буде невеликий - дівчина не відновить колишню енергійність.

У цій статті йдеться про те, чи можна стригтися в повний місяць - стригти волосся в повний місяць або краще вибрати інший час.

Вплив місяця на жіночу шевелюру: наукове і забобонне обгрунтування

Волосся вважаються прямий "ниткою", яка пов'язує дівчину із Всесвітом. Так думають Тибетські мудреці - і вони мають рацію.

Місяць сильно впливає на долю дівчини. Місячний календар вважається корисною і цікавою річчю.За таким календарем люди дізнаються повну інформацію про переміщення місяця по небу.

При правильному застосуванні місячного календаря, жінки з легкістю направляють власне життя в потрібне русло, залучають успіх і удачу.

Крім того, при застосуванні місячного календаря дівчата визначають благополучні дні, в які жінки проходять різні косметичні процедури - зміна зачіски, укладка та інші маніпуляції з волоссям.

Стрижка волосся за місячними фазами - основна інформація

Під час обертання навколо Землі Місяць проходить через 4 місячних фази:

  • молодик;
  • зростаюча - молодий місяць;
  • повний місяць;
  • спадаючий місяць - стара.

Кожне з місячних фаз по-різному впливає на зачіски і салонні процедури.

Молодик

У молодика народжується нова місяць. У подібній ситуації багато сил природи йде на цю справу. В такому випадку природа надає на людину менший вплив, ніж раніше.

У підсумку в молодика і за 1 день до нього дівчина не змінює всю зачіску - тільки стриже волосяні кінчики (як максимум). І навіть це, за словами фахівців в перукарському справі, не рекомендується робити.

При молодику дівчина виконує такі дії: зволожує свої шевелюру - накладає на голову кілька поживних масок; користується конкретними маслами і воском для волосся.У підсумку жіноча шевелюра не отримує ніяких пошкоджень.

З давніх-давен стригтися в молодика вважалася поганою прикметою. Люди думали, що при стрижці волосся в молодика людина зменшує тривалість свого життя. Після ознайомлення з такою інформацією дівчина навряд чи зважиться відвідати сало і змінити зачіску в молодика.

Зростаюча (молода) Місяць

Перша чверть вважається новою і молодий. Саме в цей час дівчині слід міняти свою зачіску - найвдаліший момент.

При відрощування довгих і густого волосся жінка змінює зачіску саме в цю місячну фазу.

Після настання молодика протягом 7 днів дівчина може спокійно стригти шевелюру і проходити салонні процедури, які активізують власний ріст.

Дівчатам на замітку: за словами професійних майстрів, жінкам краще стригтися в один і той же час кожен місяць - і тоді жіноча шевелюра залишиться здоровою і неушкодженою.

Вплив повного місяця на жіночу стрижку

Повний місяць - місячна фаза, яка є основною в місячному циклі. В повний місяць люди приймають несподівані і непрості рішення.

Якщо дівчина хоче кардинально змінити свій зовнішній вигляд - на всі 100%, то в подібній ситуації вона повинна сходити в салон і зробити нову зачіску саме в повний місяць - вона не помилиться.

У цю місячну фазу дівчата виконують такі дії:

  1. фарбують шевелюру;
  2. змінюють зачіску;
  3. стрижуть чубок.

Якщо жінка хоче залишити на голові і в своєму житті все як є, то в повний місяць їй не слід з'являтися в салоні краси - зміна зачіски краще відкласти на відповідний час.

В результаті професійні майстри не радять дівчатам змінювати свою зачіску в цей час: стрижка в повний місяць не саме вдале рішення. Однак, в цю місячну фазу дівчина може наносити на голову живильні маски для шевелюри і різні ефірні масла.

Спадаючий місяць

Місяць вважається старою - тобто, її треба лікувати. Так і з жіночої шевелюрою.

У цю місячну фазу жінка лікує своє волосся в салоні. У той же час міняти стрижку в такий час не слід.

Якщо дівчина стриже шевелюру в цю місячну фазу, то її волосся в подальшому погано ростуть, стають ламкими і млявими.

Також в цей період жінці слід почекати з фарбуванням шевелюри. В іншому випадку пофарбована шевелюра повністю змінить свій колір і зіпсує дівчині волосся і настрій.

Навіть зачіски та укладки, які жінки роблять під час спадною Місяця, швидко втрачають свою форму і виглядають непривабливо.

Зміна зачіски під час повного місяця - основні прикмети

Згідно езотерики, при повному місяці вся енергія в жіночому організмі рухається вгору - в подібній ситуації в волосяних кінчиках накопичується багато енергетичних сил. У підсумку, коли дівчина стриже волосся в повний місяць, вона звільняє своє тіло від позитивної або негативної енергії.

За словами багатьох дівчат і професійних майстрів, зміна зачіски на повний місяць покращує стан жіночої шевелюри і активізує ріст волосся, нігтів. У підсумку повний місяць - найсприятливіший час для прийняття кардинальних рішень.

Дівчата, які кардинально змінили свій зовнішній вигляд - змінили імідж в повний місяць, говорять про те, що саме ця місячна фаза підштовхнула їх до рішучих дій - в інший період вони були не пішли на таке.

На даний момент вчені не можуть дати повну відповідь на питання про те, як Місяць і її фази впливають на здоров'я людини.

Однак, ще кілька століть назад люди знали про місячному вплив на людину набагато більше, ніж зараз. У той же час, сучасними вченими створена концепція місячного впливу на біологічні ритми і кількість енергії в організмі людини.

За словами віруючим в Бога людей, відвідувати салон і змінювати стрижку можна в будь-яку місячну фазу - навіть в повний місяць. Віруючі не дотримуються ніяких прикмет.

В результаті побожні люди не знаходять зв'язку між зміною зачіски в повний місяць і людським життям.

У підсумку після вивчення названої вище інформації, кожна дівчина зможе правильно підібрати потрібний день для стрижки волосся, зміни зачіски шевелюри і ін.

Дана стаття допоможе вам у виборі правильного дня для здійснення стрижки волосся

Тоді жіноча шевелюра буде бездоганною, зростаючої і здоровою, і в житті настане довгоочікувана благополуччя.

Залиште Свій Коментар