10 варіантів зачісок з чубчиком

Користуються популярністю в даний час зачіски з чубчиком. Будь-яка дівчина може вибрати підходящий варіант. Щорічно виникають ультрасучасні тенденції.

Правильно підібрана чубчик допоможе приховати дефекти Вашого обличчя

За допомогою чубчика підкреслюється краса особи і ховаються дефекти.

В даний час існує великий вибір: косі, округлі або багатошарові. Завдяки цікавим ідеям жінки можуть поміняти вигляд, зробити образ більш яскравим.

Подібний елемент стрижки підходить будь-якій особі, якщо правильно підібрати довжину і форму. Багато конфігурації укладання мають омолоджуючий ефект.

Яку модель вибрати

Існують різноманітні стрижки з чубчиком. Стилістами пропонується різна форма, а також різновиди фарбування.

Яскравий акцент дозволяє зробити колорування. Дана деталь шевелюри укладається різноманітними способами. При цьому виглядає привабливо.

Як пряма пасмо прикрасить боб каре

В тренді прямі і густі локони, що прикрашають лоб. Вони застосовуються для довгих локонів або доповнюють боб каре. Пряма конфігурація підійде жінкам, які цінують жіночність, а також елегантність.Для темного волосся подібний елемент дозволяє створити зухвалий образ, а для світлих ніжний і романтичний.

Виділяються такі різновиди:

 1. Для овального і витягнутого обличчя підійде густа пасмо в області чола. Вона робиться нижче брів. Виглядають симетричні моделі. Чи не підійде для тонких локонів.
 2. Короткий елемент рекомендується для шевелюри невеликої довжини. При його допомозі створюються легкі зачіски з незначною асиметрією.
 3. Широкий тип виконується за допомогою глибокого відступу з боків. Рекомендується для довгих локонів однієї довжини.

Прямі види роблять обличчя більш рівним, симетричним. Не варто їх застосовувати дівчатам з квадратним, а також круглим обличчям.

Рвана фактура доповнить каскад

Кращим рішенням для каскадних моделей вважається рвана пасмо. Подібні перукарні творіння підійдуть каре з градуюванням, а також гаврош і Пікс. Подібні стилістичні елементи виконуються за допомогою филировки.

 • Довга деталь підходить до будь-якій особі. Особливо рекомендуються жінкам з високим чолом. Довжина додає солідності.
 • Короткий тип має омолоджуючий ефект. Рекомендується для круглого або трикутного особи.

 • Прямі види підійдуть для каскадних стрижок і каре.
 • Асиметричні елементи підійде для рівних і хвилястого волосся. Модель на бік виглядає стильно і сучасно.

Зачіски з косою чубчиком

Косі елементи виглядають оригінально і можуть прикрасити будь-яку стрижку. Їх простіше укладати, ніж прямий тип. Для цього повітряний потік фена направляється на локон на лобі. При цьому волосся збиваються за допомогою гребінця.

Якщо локони в'ються, то при сушінні застосовується кругла щітка, якою відтягуються волосся. Також використовується праску.

Для особи квадратної форми підходять багатошарові різновиди, а для трикутного особи прямі.

З косою моделлю виконуються багато модні стрижки: боб, каре або каскад.

Зачіски з круглою чубчиком

Виконуються гарні зачіски з чубчиком округлої форми, які дозволяють скорегувати видатні округлості особи. Подібний вид здатний згладжувати гострі форми.

Зачіски з чубчиком на бік

Укладання на бік підходить для кучерявих і довгих локонів, а також для витягнутої форми обличчя. Подібний елемент додає образу елегантності і романтичності.

Різноманітні види на фото

Різноманітні види стрижок можна бачити на фото.Щоб шевелюра мала закінчений вигляд можна самостійно укласти локони в області чола. Вибрати правильний варіант допоможе консультація стиліста. Не варто використовувати лаки. Краще скористатися мусом. Не модно виконувати начісування.

Як визначити оптимальну довжину

Залежно від того, яка обрана стрижка чубчика можуть бути різної довжини. З короткими укладаннями виглядають укорочені моделі, які володіють довжиною в кілька сантиметрів.

Пасма на лобі нижче лінії брів підходять не всім жінкам. Стандартним варіантом вважається елемент трохи вище лінії брів.

Якщо лоб високий, то підійдуть подовжені моделі. При круглому обличчі варто вибрати профилированную і довгу пасмо на лобі.

Класичні моделі до брів рекомендуються стилістами більшості жінок.

Який вид вибрати залежно від типу особи

Красиві зачіски здатні прикрасити обличчя будь-якої форми. Вибираючи потрібний вид, варто враховувати тип особи. Дівчатам з овальним обличчям підходить більшість видів. Виглядають як класичні варіанти до брів, так і косі і інші варіанти.

Для інших осіб підійдуть такі різновиди:

 • візуально розширити занадто вузьке обличчя допоможе широка пасмо і довгі локони;
 • косою тип підходить квадратному особі;
 • кругле обличчя прикрасить стрижка драбинка і рвані пасма;
 • для особи трикутної форми підходить елемент у формі дуги.

Що ще необхідно враховувати при підборі подібної укладання

Вибираючи оптимальний варіант, варто враховувати, що за кучерявими волоссям важко доглядати. При будь-якому вибраному варіанті потрібно доглядати за шевелюрою. Жирна пасмо на лобі виглядає дуже неохайно.

Зачіски з чубчиком на коротке волосся

Стильно виглядає подібний елемент на стрижках з короткими пасмами. При цьому використовується Пікс, гарсон або укорочений боб. В тренді косі варіанти, які укладаються на бік.

Часто короткі локони доповнюються укороченою пасмом на лобі. При цьому її можна укласти, скошлати або зачесати наверх.

Вибираються ступінчасті або асиметричні різновиди, які ефектно виглядають на коротких пасмах.

Зачіски з чубчиком на середні волосся

Популярними вважаються зачіски на середні волосся з виділеними пасмами в області чола: боб, паж або каре. При цьому застосовуються косі і прямі варіанти.

Варіант в формі трикутника поєднується з каре. Для стрижок з пасмами різної довжини підходять рвані або прямі елементи укладання.

Для локонів середньої довжини рекомендується дугоподібний або круглий вид.

Зачіски на довге волосся

На довгому волоссі виглядають такі укладання: драбинка, каскад або рівний зріз. З об'ємної косою поєднується асиметричний варіант. З косою або прямий моделлю виконуються вечірні укладки. Для хвилястих пасом рекомендується коса укладка.

Дотримуючись рекомендацій даної статті, Ви обов'язково підберете правильну форму чубчика, яка підійде саме Вам

При створенні образу враховується якість шевелюри, її колір і риси обличчя. Для будь-якого укладання та стрижки підбирається модна і стильна чубчик.

Залиште Свій Коментар