3 головних особливості стилю Rockabilly

Для кожної епохи і навіть окремого покоління характерна поява нового стилю в одязі і зовнішньому вигляді. І, якщо говорити про 50-х і 60-х роках минулого століття, найпопулярнішим світовим напрямком був rockabilly. Однак і зараз ним користуються деякі відомі люди - типу співачки Кеті Перрі або фотомоделі Діти фон Тіз. Можете спробувати скористатися стилем і ви, попередньо ознайомившись з його особливостями - одягом, зачіскою і макіяжем.
Рокабіллі це брутально

Історія

Варто відзначити, що рокабілі це далеко не тільки одяг - колись стиль став модним серед людей, що слухали однойменне музичний напрям, що володіло особливостями і кантрі та рок-н-ролу. У ньому відбивався дух післявоєнного часу, що дозволив з'явитися запальним танцям під веселі мелодії. З неординарності цієї музики з'явилася і відповідна мода, адже рокабіллі є
щось яскраве і позитивне, і все, що до нього відноситься, від одягу до зачіски, теж є яскравим і експресивним.

Разом з тим з'явилася ностальгія і за довоєнним часу, завдяки чому стиль рокабілі вмістив в собі захоплюючі поєднання ретро стилю.Вперше про нього стало відомо до кінця 1940-х років, однак розквіт припадає на 1950-ті. Причому, розвитку стилю допоміг всесвітньо відомий "король рок-н-ролу" Преслі.

Елвіс теж любив цей стиль

Принципи стилю рокабіллі

Головними принципами філософії, проповідуваної прихильниками напрямку, є яскравість образу і повну невідповідність стандартам індустрії моди, які наказували не поєднувати більше 3 кольорів одночасно. Для рокабіллі важливо не правильність, а барвистість, силует і можливість прикрасити похмурі будні незвичайними відтінками і стилем.

Для пошиття одягу переважно використання таких матеріалів:

  • атласу;
  • бавовни;
  • шовку;
  • стретча;
  • щільної джинсової тканини "денім".

А серед квітів основними є чорний, синій, зелений, червоний, рожевий і, звичайно, універсальний білий. Додаткову виразність надають принти на одязі, що зображують квіти, ягоди або тварин. Популярні візерунки - горошок, смужка і клітка. І навіть череп з трояндою - цілком відповідний елемент стилю.

Спідниця з черепами і розамі- це вважалося модно

Особливості в одязі: як впливає стиль

Для дівчат, які обирають стиль одягу рокабіллі, характерно носіння блузок, суконь і спідниць. Силует зобов'язаний бути жіночним - таким, як стиль New Look.Блузки та сукні підкреслюють талію - для цього можуть застосовуватися і спеціальні ремінці. Широка спідниця має крій типу полусолнце або кльош. Втім, до блузці дозволяється використання бриджів з вилогами або облягаючих брюк. Взуття має мати не надто високий каблук - наприклад, у формі ніжки чарки.

Спідниці в стилі rokabilly

Основна частина чоловіків, що носять одяг в стилі рокабіллі, віддає перевагу яскравим сорочки з малюнками і вишивкою. Характерно також носіння брюк кльош або звуженого типу. Загальний вигляд доповнює піджак, що виглядає занадто тісним. Ідеальною взуттям є штиблети, однак допускаються й інші стилі типу туфель на платформі.

Чоловічий одяг

Втім, для створення справжнього образу в стилі рокабіллі недостатньо тільки одягу. Доповнити стильні речі допоможе знакова зачіска і відповідний макіяж. А створити їх допоможуть декілька простих порад і безліч фото, легко знаходяться в Інтернеті.

Покрокове створення образу: важлива зачіска?

Ніякої складності в створенні макіяжу немає. Головне пам'ятати, що рокабілі - дуже яскравий стиль. Максимальна увага приділяється очам. Стрілки на них підводять за допомогою пензлика.А для губ підбирають яскраво-червоні відтінки, які підходять до образу. Дуже важливо, щоб кольори помади поєднувалися із зовнішністю.

Губи фарбують наступним чином:

  1. Підводять підведенням. Відповідною тону помади;
  2. Зафарбовують область губ, намагаючись не виходити за краї;
  3. Посередині наносять більшу кількість блиску.
Макіяж і зачіска

Після макіяжу варто перейти до волосся. Для зачісок головне - обсяг, а також обов'язкова чистота волосся. Допускаються будь-які укладання типу мадам Помпадур або витончених черепашок. Об'ємними волоссям і пишними локонами шанувальники рокабіллі привертають увагу і зачаровують оточуючих людей. Додатковими аксесуарами є яскраві кільця і ​​сережки. Можна використовувати браслети і великі підвіски.

Залиште Свій Коментар