3 види завивки: вибираємо найбільш підходящий

Непереборне бажання дівчат і жінок виглядати привабливо часто виливається у всілякі експерименти над зовнішністю, частиною яких стає зміна кольору і форми локонів. На жаль, коротке волосся не передбачають великої різноманітності зачіски. І все ж вихід є і в цьому випадку. Завивка дозволить виглядати не тільки доглянуто, але і святково. Виходячи з бажання, можна вибрати тип завивки, найбільш підходящий за формою особи або нагоди.

Завивка дозволить перетворити будь-яку дівчину

Види завивки волосся: який обрати?

Власницям прямого локонів частенько хочеться мати на своїй голові копицю завзятих кучериків, що роблять володарку ніжною і романтичною. Для того щоб домогтися бажаного результату дівчата сплять на незручних бігуді, користуються стайлери зі всілякими насадками. Ефект в наявності, однак триває він не так далеко, як цього б хотілося.

Власницям прямого волосся частенько хочуть завити своє волосся

використовувані засоби

Тут-то багато і замислюються про досягнення довгострокового ефекту шляхом нескладних салонних процедур - хімічних і біологічних завивок.Крім того, сучасні перукарні прийоми дозволяють використовувати більш щадні кошти, ніж кілька десятиліть тому, а, значить, шкода, завдана волоссю, буде не такий великий.

Існує кілька видів методик завивки волосся

Існує кілька варіантів завивки, що розрізняються за технологією виконання і характером використовуваних засобів.

Хімічна завивка коротких, середніх і довгих локонів

Хімічна завивка або класична, як її ще називають - найпоширеніший і довготривалий спосіб зробити кучері з прямого волосся. Технологія "хімії" така: при нанесенні на волоски спеціально підібраного хімічного складу відбувається їх розкриття волосяних лусочок. Якщо в цей момент накрутити волосся на коклюшки, можна надати їм будь-яку бажану форму. Далі за допомогою слабкого розчину перекису водню ця форма фіксується: лусочки змикаються, і волосся протягом тривалого відрізка часу утримують задану форму.

Результат хімічної завивки

Залежно від використовуваного хімічного складу розрізняють три види хімічної завивки:

  1. Кислотна - в результаті впливу спеціального складу лусочки волосини не розкриваються, тому хвилі виходять досить жорсткими.Даний метод не рекомендований до використання дівчатам з м'якими і тонкими волоссям, а також сухим і ламким. На коротке волосся кислотна хімічна завивка робиться за допомогою бігуді різної форми, завдяки чому можна добитися форми, що підкреслює особливості зовнішності.

    У салонах можуть провести будь-який вид завивки на вибір

  2. Лужна хімічна завивка на коротке волосся - менш стійкий варіант. Вона здатна протриматися на локони до трьох місяців. На відміну від кислотної цей склад дію на волосся м'якше, але все ж підходить не для всіх типів волосся. Важкі жорсткі локони, скоріш за все, розкрутяться протягом місяця.
  3. Нейтральна завивка підійде для будь-якої шевелюри завдяки пом'якшувальному впливу. Залежно від типу волосся кучерики протримаються від трьох місяців до півроку.

Процедура укладання за допомогою щипців в домашніх умовах

За способом накрутки також розрізняють кілька видів "хімії": прикоренева, коли обсяг створюється в області коренів або "на кінчиках", де, відповідно, робиться акцент на кінцях локонів. В залежності від уподобань і типу обличчя можна вибрати варіант, ідеально підкреслює зовнішність і приховує недоліки.

Проконсультуйтеся з фахівцем перед процедурою завивки

Біозавивка - результат до і після перетину вразить вас

Біозавивка є сучасною альтернативу класичної "хімії", що спеціалізується на індивідуальному підході до кожного клієнта. Завдяки відсутності в складі наноситься речовини аміаку і тиогликолевой кислоти руйнівну дію на волоски відсутня. Крім того, основою біозавивка є дія органічного білка, завдяки якому структура волосся не руйнується, а, навпаки, зміцнюється.

Біозавивка нешкідлива для волосся

Майте на увазі: робити таку процедуру варто виключно в професійних салонах, де правильно підберуть кількість і склад необхідних препаратів.

Карвінг плойкою Babyliss для завитків великої форми

Карвінг є довготривалу укладку, засновану на обробці волосся за допомогою спеціалізованих засобів з щадним ефектом, з використанням бігуді різного розміру і форми.

Завивку із застосуванням карвінгу не слід проводити на ослаблених волоссі

Відгуки кращих фахівців про технологію

Технологія карвінгу схожа з іншими варіантами "хімії".На окремі локони наноситься спеціальний склад, після чого вона накручуються на бігуді, розмір і форму яких клієнт вибирає самостійно. За подію певного часу бігуді знімаються, волосся миються і укладаються. Тривалість такої укладки коливається в межах 2-3 місяців.

Фахівці не рекомендують проводити процедуру карвінгу на ламких, сухих, посічених і занадто знебарвленого волоссі.

З якими стрижками гармонує завивка стайлером

Для того щоб зробити пустотливі кучерики не обов'язково бути володаркою довгого волосся. Не менш привабливо завивка виглядає і на коротких локони. Навіть коротка стрижка - боб елегантно і стильно буде виглядати, якщо ретельно накрутити пасма. При цьому ширина завитків може бути як великою, так і досить дрібної.

Кудрі на короткому волоссі

Як зробити ефектний образ за привабливою ціною?

Не гірше дивись хімія на коротке волосся, оформлені в стилі каре. Чубчик можна накрутити на зразок інших пасом, так і залишити прямий. Завивка на основі каре без чубчика досить оригінально буде виглядати, якщо зробити косий проділ.Спадаючі пасма додадуть образу загадковості.

Кудрі зроблять дівчину привабливішою

Каскадні стрижки також будуть виглядати дуже вигідно з хімічної або біозавивкою. Тонкі локони візуально знайдуть додатковий обсяг, а жорсткі локони не зажадають щоденного укладання. Не варто забувати і про карвинге. На короткому волоссі цей вид укладання створить м'які хвилі, що тримають обсяг тривалий час.

Залиште Свій Коментар